Android’ine indirmen gereken en iyi koşu uygulamaları

en-iyi-koşu-uygulamaları

Spor yapmak ve zinde kalmak için düzenli olarak koşuyor musun? En iyi koşu uygulamaları listemizi inceleyerek kendine sanal bir asistan bulabilir, daha düzenli egzersiz yapabilirsin. Koşu antrenmanlarını ve verilerini daha iyi takip edebilirsin. Detaylar için okumaya devam et!

 

En iyi koşu uygulamaları ile koşmaya başla

Kardiyo egzersizleri arasında yer alan koşmak, herkesin yapabileceği sporlardan bir tanesi. Her yaştan insanın kolaylıkla yapabileceği bir egzersiz biçimi. Profesyonel sporculardan kilo vermek isteyenlere kadar birçok insan koşmayı tercih ediyor. Çok fazla ekipman gerektirmeyen bu sporun insan sağlığına katkısı da büyük.

Koşarken kat ettiğin mesafeyi, ne kadar kalori harcadığını, koşu rotanı ve daha fazlasını kaydetmek istersen Android uygulamalardan destek alabilirsin. Bu uygulamalar yeni fitness eğitmenin olabilir ve bu alışkanlığını daha düzenli hale getirmeni sağlayabilir.

 

En iyi koşu uygulamaları listesi

Listemizdeki en iyi koşu uygulaması seçeneklerinden birini Android’ine indirip kullanmaya başlayabilirsin. Öncellikle bu uygulamaları kısaca tanıyalım. Detayları yazımızın devamında bulabilirsin.

 • Adidas Running Fitness, eski adıyla Runtastic, koşularını detaylı şekilde takip ediyor.
 • Strava, koşunun sosyal ağı.
 • Nike Run Club, koşu için kapsamlı bir rehber sunuyor.
 • Map My Run, hedefine ulaşmana yardımcı oluyor.
 • Runkeeper, koşu programlarıyla seni her an destekliyor.

Koşarken sana yardımcı olacak bu uygulamaların dışında internette gezinirken can sıkıcı reklamlardan kurtulmanı sağlayacak en iyi 5 reklam engelleyici listemizi şimdi incele.

Android uygulama sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

 1. Runtastic

  Runtastic

  Adidas Running Fitness, (Runtastic) açık havada koşarken haritada seni GPS ile takip ediyor. Sesli koçuyla sana destek oluyor. Hedeflerine ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsin. Kalp atışı sayısı, atılan adım gibi çeşitli istatistikler tutar. Gelişim seviyeni ve performansını takip edebilirsin.

 2. Strava Running and Cycling GPS

  Strava Running and Cycling GPS

  Strava, bisikletçiler ve koşucular için harika bir spor takip uygulaması. Rotayı, hızı, yakılan kaloriyi ve daha fazlasını kaydeder. Rotanı harita üzerinde gösterir ve kaydetmeni sağlar. Motive olmak ve rekabet etmek için büyük bir koşu topluluğuna girebilir, hedefler koyup meydan okumalara katılabilirsin.

 3. Nike+ Run Club

  Nike+ Run Club

  Nike+ Run Club, hem amatörler hem de profesyoneller için hazırlanmış bir koşu uygulaması. Antrenman sırasında katettiğin mesafeyi, zamanı ve hızını kaydeder. Sonuçları sosyal ağlarında paylaşabilirsin. Sesli uyarılarla koşu sırasında canlı bilgilendirme yapan kapsamlı bir koşu rehberi.

 4. Run with Map My Run

  Run with Map My Run

  Map My Run, geniş bir topluluğa sahip bir koşu uygulaması. Yeni koşu rotaları keşfetmene yardımcı oluyor. Koştuğun yeri, süreyi, mesafeyi, hedefi ve çok daha fazlasını kaydedebilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsin. Amatörler için oldukça yeterli performans analizleri sunar.

 5. Runkeeper - GPS Track Run Walk

  Runkeeper – GPS Track Run Walk

  RunKeeper, gün içinde yaptığın koşu egzersizlerini takip edebileceğin sanal bir koç. Antrenman programları, ısınma egzersizleri, ipuçları ve çok daha fazlası hakkında bilgiler sunar. Maratonlara katılmak istersen seni bu yönde motive eder, hedefine ulaşman için istatistiklerini paylaşır.

Android’ine indirmen gereken en iyi koşu uygulamaları
Android’ine indirmen gereken en iyi koşu uygulamaları

Spor yapmak ve zinde kalmak için düzenli olarak koşuyor musun? En iyi koşu uygulamaları listemizi inceleyerek kendine sanal bir asistan bulabilir, daha düzenli egzersiz yapabilirsin. Koşu antrenmanlarını ve verilerini daha iyi takip edebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…

İndirmen gereken Android için en iyi 5 reklam engelleyici
İndirmen gereken Android için en iyi 5 reklam engelleyici

İnternette gezinirken iki de bir karşına çıkan reklamlardan artık sıkıldın mı? Reklam engelleyiciler sayesinde daha keyifli bir gezinme deneyimi yaşayabilirsin. En iyi 5 reklam engelleyici için harika bir liste hazırladık. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku!…

Android için indirmen gereken en iyi çeviri uygulamaları
Android için indirmen gereken en iyi çeviri uygulamaları

Sıkça yurt dışı seyahati yapıyor, yabancılarla sohbet ediyor veya dil öğreniyorsan çeviriye ihtiyacın olabilir. Android’de kullanabileceğin en iyi çeviri uygulamaları için harika bir liste hazırladık. Yabancı dili sorun olmaktan çıkaracak uygulamaları keşfetmek için hemen oku…

Telegram ile fotoğrafın arka planını silme nasıl yapılır?
Telegram ile fotoğrafın arka planını silme nasıl yapılır?

Telefonunda sık sık fotoğraflarını düzenliyor, özellikle arka planları siliyorsan işini kolaylaştıracak bir sürpriz bir araçtan bahsedeceğiz. Telegram ile bir fotoğrafın arka planını silme işlemini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsin. Nasıl yapılır keşfetmek için hemen oku…