Android’de oynaman gereken en iyi zombi oyunları

en-iyi-zombi-oyunları

İnsanlığın korkulu rüyası zombilerle yüzleşmeye hazır mısın? Ölülerin şafağında hayatta kalmak için mücadele edeceğin en iyi zombi oyunlarını Android’inde oynamak ister misin? Bu türün efsanevi olmuş en iyi 5 tanesinin yer aldığı listemizi keşfetmek için hemen okumaya başla.

En iyi Android zombi oyunları

Popüler kültürün vazgeçilmez unsurlarının başında gelen zombiler, birçok filme, diziye, kitaba ve oyuna konu olmakta. Mobil oyunlar da tabii ki bu rüzgardan payına düşeni alıyor. Zombi temalı onlarca mobil oyun bulmak mümkün.

Ölümsüz ölülere karşı mücadele edeceğin farklı senaryolara sahip birçok oyun var. Özellikle FPS ve hayatta kalma oyunları arasında zombi temasıyla karşılaşman mümkün.

Android’de oynaman gereken en iyi hayatta kalma oyunları listemizi şimdi incele.

En iyi zombi oyunları listesi

Zombilerin dışında farklı unsurları da taşıyan ve oyuncular tarafından en çok beğenilen oyunlardan bir liste hazırladık. Listemizi kısaca tanıyalım.

 • The Walking Dead: Season One oyununda, yaşam ile ölüm arasında karar ver.
 • Plants vs Zombies 2’de bitkiler ölümsüzlere kafa tutuyor.
 • Unkilled oyununda zombileri hem avla hem de ordun için kullan.
 • Zombie Gunship Survival, ağır silahlarla zombileri yok et.
 • Into the Dead 2’de zombilerin içine dal.

Arkadaşlarınla birlikte eğlenebileceğin en iyi ev partisi oyunları listemizi de incele.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. The Walking Dead: Season One

  The Walking Dead: Season One

  TV dizisinden ilham alan The Walking: Season One, hızlı kararlar vermen gereken, bulmacaları çözeceğin bir Point-and-Check oyunu. Hapisten kaçan Lee Everett olarak ikinci bir şans yakalayacak ama ölülerle dolu bir dünyada hayatta kalmak için kararlar alacaksın.

 2. Plants vs. Zombies™ 2

  Plants vs. Zombies™ 2

  Retro grafikleriyle Plants vs Zombies 2’de stratejini belirleyip kendinebitkilerdenbir ordu ve üs kurmalısın. Zombilerle savaşmak ve onları yenmek için bitkilerden bir savunma hattı oluşturmalısın. Her seviyede en iyi bitkilere sahip olmalı, ölmemeleri için birçok kaynak bulmalısın.

 3. UNKILLED: ZOMBİ AVLAMA OYUNU

  UNKILLED: ZOMBİ AVLAMA OYUNU

  Unkilled, zombilerin kıyametinde hayatta kalmak için silahlar bulup savaşacağın bir FPS. Oyunun online PvP modu, etkili grafikleri ve aksiyon dolu görevleri seni kendine bağlayacak. New York caddelerini ölümsüzlerden temizlerken bir taraftan da kendi zombi ordunu kurup saldırabilirsin.

 4. Zombie Gunship Survival

  Zombie Gunship Survival

  Zombie Gunship Survival’dainsanları kurtarmak veaskerlerine destek sağlamak amacıyla uçak, gemi, helikopter gibi araçların yanı sıra en öldürücü makineli silahları bulup kullanacaksın. Etrafın zombiler tarafından sarılmışken kendi üssünü kurup geliştireceksin. Elin hep tetikte olacak.

 5. Into the Dead 2

  Into the Dead 2

  Into the Dead 2 oyunu birinci şahıs bakış açısıyla koşu unsurları taşıyan bir zombi avı oyunu. Koşarken hayatta kalmak istiyorsan önüne çıkan tüm zombileri yok etmeli, yeni silahlar keşfetmelisin. Birçok görev ve zorlu mücadele seni bekliyor. Isırılmamak için elinden geleni yapmaya hazırlan.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …