Arkadaşlarla birlikte oynamak için en iyi ev partisi oyunları

ev-partisi-oyunları

Arkadaşlarınla bir araya geldiğin ev partilerini daha da eğlenceli hale getirmek ister misin? En iyi ev partisi oyunları listemizi incele, beğendiğin bir oyunu indirip hep birlikte oynayın. Android’in sana vadettiği bu eğlenceli oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!

 

Eğlenceli Parti oyunları

Ev partilerinde yapılabilecek birçok şey var. Kimi yiyip içmeyi severken kimileri maç veya film izler. Çılgın yarışmalar yapılabileceği gibi mobil oyunlar oynamak da mümkün.

Arkadaşlarınla bir araya geldiğinde mobil oyun oynamaktan keyif alıyorsan sana harika bir haberimiz var. En eğlenceli parti oyunlarından oluşan bir liste hazırladık.

 

En iyi ev partisi oyunları listesi

Herkesin artık bir telefonu olduğuna göre ev partinde arkadaşlarınla birlikte online olarak oynayabileceğin oyunları listeledik. Şimdi listemizi kısaca tanıyalım, detayları ise daha sonra.

🚀 Among Us nasıl oynanır, kazanmak için bilmen gerekenleri öğrenmek adına blog yazımızı şimdi incele.

 • Among Us, aranızdaki haini bulmanız gereken harika bir oyun.
 • Crossy Road’da tavuğu en uzak mesafeye kim götürecek?
 • Gumball Muhteşem Parti Oyunu, çocuklar için mini oyunlar sunuyor.
 • Spaceteam, tam bir takım çalışması gerektiren oyun.
 • Tabu’da yasaklı kelimeleri kullanmadan eşine doğru kelimeyi anlat.

Ev partisi oyunları listemize göz attıktan sonra en iyi gacha oyunları yazımızı mutlaka incele.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Among Us

  Among Us

  Aksiyon oyunu olan Among Us’ta bir uzay gemisinin mürettebatından biri olarak görevleri tamamlamalı ve aranızdaki sahtekarı (impostor) bulmalısın. Impostor olursan fark edilmeden ne kadar mürettebat varsa hepsini öldürmeli ve gemiyi sabote etmelisin. 4 ila 10 kişi oynayabilirsin.

 2. Crossy Road

  Crossy Road

  Crossy Road, retro tarzı renkli kübik grafiklere sahip. Oyunda sevimli tavukları ve diğer karakterleri yol, nehir ve tren raylarından karşıya geçireceksin. Trafiğe takılmadan olabildiğince uzağa gitmeye çalış ve yeni karakterleri topla. Yerel çoklu oyuncu moduyla arkadaşlarına meydan oku.

 3. Gumball Muhteşem Parti Oyunu

  Gumball Muhteşem Parti Oyunu

  Gumball Muhteşem Parti Oyunu, aynı cihazda dört kişinin oynayabileceğin heyecanlı mini oyunlar sunuyor. 4 farklı oyun tahtası, 20 mini oyun, en sevilen Gumball karakterleri ve çok daha fazlasını içeriyor. Diğer oyuncularla yarışırken kimi zaman iş birliği yapman da gerekebilir.

 4. Spaceteam

  Spaceteam

  Spaceteam, 2 ila 8 kişinin eşzamanlı ve koordineli bir şekilde oynayabileceğin bir oyun. Her oyuncunun ekranı aynı olur. Bütün oyuncular, atomizörleri doldurmak gibi çeşitli görevleri hep birlikte yerine getirmeli. Görev süresi dolmadan ve gemi yok olmadan verilen talimatları yapmalısın.

 5. Tabu - Resmi Oyunu

  Tabu – Resmi Oyunu

  Tabu, bildiğin klasik masa oyunu Tabu’nun resmi mobil oyunu. Yasaklı kelimeleri kullanmadan anlatarak kartta istenen kelimeyi doğru tahmin ettirmelisin. Rakiplerinin bir türlü tahmin edemediği kelimeyi de söyleyebilir ve önlerine geçebilirsin. Parti modu sayesinde bolca gülüp eğlenebilirsin.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…