Android’de oynaman gereken en iyi gacha oyunları

en-iyi-gacha-oyunları

Sürprizlerle dolu, sevimli karakterlerin olduğu ve aksiyonun hiç eksilmediği oyunları seviyor musun? O zaman gacha oyunları tam senlik olabilir. Oyun mekaniği, grafikleri ve müzikleriyle mobil oyun dünyasında oldukça popüler olan en iyi gacha oyunları keşfetmek için hemen oku!

 

Gacha oyunları

Uzak doğudan, özellikle Japonya’dan doğan gacha oyunları, tüm dünyada giderek yaygınlaşıyor. Küçük kapsüllerin içinden sürpriz oyuncakların çıktığı Japanyo’daki gashapon otomatları bu oyun türünün çıkış kaynağı.

Oyun esnasında, kutular açarak yeni karakterler elde edebilir, ganimet ve kart toplayabilir veya yeni yetenek ve güçler satın alabilirsin. Özellikle ender karakterleri veya kartları toplamak için para harcaman gerekebilir. Bu gibi durumlarda oyun içi satın alma gerektirmesi en çok eleştirilen yönlerinden biri.

 

En iyi gacha oyunları listesi

Bu tür en çok beğenilen ve oynanan oyunlarından bir liste hazırladık. Hala bu tür ile tanışmadıysan AndroidListe’den indirip oynamaya başlayabilirsin. Şimdi listemizi tanıyalım.

 • Genshin Impact, sonsuz bir dünyayı keşfedeceğin harika bir MMORPG.
 • Honkai Impact 3rd’de oyunun hikayesine kendini kaptıracaksın.
 • Arknights kazanmak için iyi bir strateji gerektiriyor.
 • Another Eden, macera dolu, klasik JRPG tadında bir oyun.
 • Punishing: Gray Raven oyununda en iyi komboları yaparak yoluna devam et.

Uzak Doğu demişken en iyi Pokemon Go benzeri oyunlar listemizi incelemiş miydin?

 

Android oyun sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Genshin Impact

  Genshin Impact

  Genshin Impact, gacha ögelerin taşıyan oldukça iddialı bir RPG. Harika müzikler ve görseller eşliğinde fantastik evren Teyvat’ı keşfedeceksin. Mücadele ettikçe yeni karakterler kazanacak, yeteneklerini geliştireceksin. İdeal takımını oluşturmak için birçok gizemi ortaya çıkarman gerekiyor.

 2. Honkai Impact 3rd

  Honkai Impact 3rd

  Honkai Impact 3rd, etkileyici görselleri, bağımlılık yapan savaş sistemi ve derin hikayesiyle başarılı gacha oyunlarında biri. Etkinliklere katılabilir, karakterini özelleştirebilir ve geliştirebilirsin. Honkai’yi kurtarmak için düşmanlarına meydan okuyacak ve onları yenmek için kombolar kullanacaksın.

 3. Arknights

  Arknights

  Arknights, kule savunması üzerine kurgulanmış, kazanmak için iyi bir strateji gerektiren bu gacha oyununda kart toplayacaksın. Ayrıca toplayabileceğin ve takımına alabileceğin yüzlerce karakter var. Seviyeleri geçmek için ölümcül savaşlardan galip gelmeli ve bulmacaları çözmelisin.

 4. ANOTHER EDEN

  ANOTHER EDEN

  Another Eden, gacha özellikleri taşıyan bir JRPG. Hikaye ilerledikçe çeşitli görevleri tamamlaman gerekiyor. Müzikleri ve grafikleri oldukça keyifli. Bu tek kişilik oyunda acele etmeden kendine göre istediğin hızda ilerleyebilirsin. Seçeceğin karakterle yeni maceralara dalabilirsin.

 5. Punishing: Gray Raven

  Punishing: Gray Raven

  Punishing: Gray Raven, reflekslerini iyi kullanman ve hızlı olman gereken gacha tarzı bir RPG. Oyunda dünyayı istila eden güçlü robotlara meydan okuyacaksın. Takımına liderlik etmeli ve düşmanlarını yenmek için hızlı kombolar yapabilmelisin. Karakterlerin hareketlerinde ustalaşmayı unutma!

Android’de oynaman gereken en iyi gacha oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gacha oyunları

Sürprizlerle dolu, sevimli karakterlerin olduğu ve aksiyonun hiç eksilmediği oyunları seviyor musun? O zaman gacha oyunları tam senlik olabilir. Oyun mekaniği, grafikleri ve müzikleriyle mobil oyun dünyasında oldukça popüler olan en iyi gacha oyunları keşfetmek için hemen oku…

Oynaman gereken en iyi Pokemon Go benzeri oyunlar
Oynaman gereken en iyi Pokemon Go benzeri oyunlar

Sanal dünyayla gerçek dünyayı birleştiren oyunları seviyor musun? Bu türün öncüsü elbette ki Pokemon Go. Birçok yeni oyuna ilham oldu. Pokemon Go benzeri oyunlar için beşli bir liste hazırladık. Mobil cihazlarında oynarken çok eğleneceğin bu oyunları keşfetmek için hemen oku!…

Android’de oynaman gereken en iyi solitaire oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi solitaire oyunları

İskambil kağıtlarıyla oynanan oyunlarını seviyorsan bilgisayardaki versiyonu deyince ilk aklına gelen hangisi? Tabii ki cevap klasik oyun solitaire. En iyi solitaire oyunları için AndroidListe olarak harika bir liste hazırladık. Yeni oyunlar keşfetmek için hemen okumaya başla…

Oynaman gereken en iyi Android macera oyunları
Oynaman gereken en iyi Android macera oyunları

Mobil cihazlarında macera dolu oyunlar oynamaktan keyif alıyor musun? Sürükleyici kurgusu, heyecanlı yapısıyla seni çok saracak en iyi Android macera oyunları için harika bir liste hazırladık. Hız kesmeyen, elinden düşmeyecek en iyi oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla…

Oynaman gereken en iyi Android aksiyon oyunları
Oynaman gereken en iyi Android aksiyon oyunları

Android cihazlarında heyecan dolu oyunları oynamaktan çok mu keyif alıyorsun? Bol eğlence ve adrenalin vadeden en iyi Android aksiyon oyunları için bir liste hazırladık. Basit ve zorlu görevlerin seni beklediği en güzel seçenekleri bir araya getirdik. Keşfetmek için hemen oku…