Clash Royale Benzeri Oyunlar: En İyi Çok Oyunculu Online 5 PvP Oyun

clash-royale-benzeri-oyunlar

Çok oyunculu online PvP oyunları seviyor musun? Clash Royale benzeri oyunlar ile hem arkadaşlarına hem de dünyadan diğer oyunculara meydan okuyabilirsin. Aksiyon, strateji veya kart gibi farklı türlerden en iyi 5 PvP oyunu senin için listeledik, keşfetmek için hemen okumaya başla!

Clash Royale Benzeri Oyunlar ile Online PvP

Daha önce en iyi Android strateji oyunları listesi paylaşmıştık. Bugün kart ve stratejiyi harmanlayan türünün en iyi örneklerinden biri olan Clash Royale hayranları için çok oyunculu online PvP oyunları paylaşacağız.

Kart savaşı yapacağın, iyi bir takım kurman gereken, kuleni savunmak ve saldırmak için iyi bir strateji geliştirmen gereken Clash Royale benzeri oyunlar arasından 5 tane seçtik. Bu oyunlar da en az Clash Royale kadar seni ekrana bağlayacak, çevrim içi büyük bir heyecan yaşayacaksın.

Online PvP için Clash Royale Benzeri Oyunlar Listesi

Farklı türlerden oyunlarda PvP heyecanını yaşaman mümkün. Akıllı hamleler yapman gereken, aksiyon dolu pek çok oyun mevcut. Bunlardan 5 tanesini listeledik.

3’e 3 savaş yapabildiğin efsane oyun Brawl Star ile başlıyoruz. Hearthstone’da kartları toplayıp desteni tamamlayacaksın. Legends of Runeterra’da kartlarını stratejik olarak kullanmalısın. Onmyoji Arena, en iyi MOBA oyunlarından biri. Badland Brawl’de rakibini yenmek için en iyi kombinasyonları kullanmalısın.

Clash Royale benzeri oyunlar listemizi aşağıda bulabilirsin. Android için en iyi futbol oyunları listemize de göz atabilirsin.

AndroidListe‘den oyun ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Brawl Stars

  Brawl Stars

  Brawl Star, üç dakikalık, 1’e 1, 2’ye 2 veya 3’e 3 oyun modları ile rakiplerine çevrim içi meydan okuyabileceğin keyifli bir oyun. Arenada rakipsiz olmak için süper yeteneklere sahip yeni savaşçılar edinebilirsin. Modlar, haritalar, görünümler ve savaşçılar sürekli güncelleniyor.

 2. Hearthstone

  Hearthstone

  Warcraft evreninden izler taşıyan Hearthstone, rakibinin destesine karşı kazanmak için en güçlü kombinasyonları oluşturman gereken bir kağıt oyunu. Rakiplerine karşı kartlarını seçerken en iyi stratejiyi belirlemelisin. Görev temelli tek oyunculu modda veya PvP oynayabilirsin.

 3. Legends of Runeterra

  Legends of Runeterra

  Legends of Runeterra, stratejik düşünmen gereken bir kart oyunu. Karakterler ile birlikte kart oyunları oynamak için League of Legends evrenine bir kez daha gir. Toplaman gereken onlarca karttan 24 tanesini seçerek sırayla savaşacaksın. Kendi stratejini kullanarak düşmanlarını yenmelisin.

 4. Onmyoji Arena

  Onmyoji Arena

  En iyi MOBA’lardan biri olan Onmyoji Arena, iyi bir strateji belirleyip rakip takımı yok etmen gereken dinamik bir oyun. 5’e 5 ve 3’e 3 maçları destekliyor. Bir Shikigami olan kahramanlarını oldukça dengeli bir şekilde geliştirmeli ve arenaya sürmelisin. Birçok oyun içi etkinliğe katılabilirsin.

 5. Badland Brawl

  Badland Brawl

  Badland Brawl, kendi kabileni kurup klon savaşçılar yapacağın ve rakibinin kulesine saldıracağın çevrim içi çok oyunculu bir oyun. Düşman kulelerine yıkmak için klonlarını bir sapan yardımıyla fırlatmalısın.Kule düşene dek olabildiğince çok hasar vermeye çalışmalısın.

Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları

Spor ile aran nasıl? Fırsat buldukça yapıyor musun? Yoksa sen de bu zevkini mobil dünyaya taşıyanlardan mısın? En iyi spor oyunları için 5’li bir liste bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Mobil cihazlarında oynaman gereken en iyi oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar
Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar

Roblox oynamayı çok seviyorsun ancak alternatif oyunları da merak mı ediyorsun? Deneyebileceğin Roblox benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi RPG oyunları bulacağın listemize göz atmak ve binlerce oyuncunun severek oynadığı oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları

Android telefon ve tabletlerden çocukları uzak tutmak çok zor. Çocukların daha keyifli ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak mobil oyunlar var. En iyi Android çocuk oyunları bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Listemizi keşfetmek ve oyun indirmek için hemen okumaya başla! …

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…