Android’de rahatlamanı ve sakinleşmeni sağlayacak en iyi ASMR oyunlar

asmr-oyunlar

Günün yorgunluğunu atıp dinlenmek ister misin? Android’inle bunu yapman mümkün. Tek ihtiyacın olan en iyi ASMR oyunlar listemizdekilerden birini oynamak. Rengarenk grafikleri, kolay oynanışı, sakinleştirici sesleri ile en iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et!

ASMR oyunlar

ASMR, Otonom Duyusal Meridyen Tepkisi anlamına gelen İngilizce kelimenin kısaltılması. Esasen, beyinsel rahatlamaya imkan tanıyan bir ses türü. Bu tür sesler insanların sakinleşmesini, rahatlamasını hatta dinlenmesini sağlıyor.

Bu bilgiden yola çıkarak günümüz teknolojisinde bu sesler sıklıkla kullanılıyor ve mobil dünyada ASMR oyunlar olarak karşımıza çıkıyor. Canlı grafikleri, basit oyun dinamikleri ve dinlendirici sesleriyle zihinsel olarak rahatlamanı sağlıyor.

Android’de en iyi ASMR oyunları

Listemizdeki harika oyunları AndroidListe’den ücretsiz olarak indirebilirsin. Şimdi listemizdeki oyunları kısaca tanıyalım ardından detayları paylaşalım.

 • ASMR Doğrama oyununda, ince dilimler halinde farklı nesneleri kes.
 • Sabun Kesme ile rengarenk sabunları keserken rahatla.
 • Fill The Fridge oyununda buzdolabını doldurmanın keyfine var.
 • The Cook – 3D Cooking Game ile kendini mutfağın ritmine kaptır.
 • ASMR Rainbow Jelly oyununda şekerleri afiyetle yerken yayıncılık yap.

🚄 En iyi tren simülatörü oyunları listemizi de incele.

Güvenilir oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. ASMR Doğrama

  ASMR Doğrama

  ASMR Doğrama, kinetik kumdan yapılmış farklı şekilleri dilimleyerek gün içerisindeki stresini atabileceğin bir simülasyon oyunu. Oyunca boyuncayüzlerce farklı nesneyi, çeşitli kesici aletlerle dinlendirici seslerle ince ince keseceksin. Birikenpuanlarınla daha keskin bıçakların kilidini açabilirsin.

 2. Soap Cutting

  Soap Cutting

  Bir ASMR simülatörü olan Sabun Kesme’de sanal bir bıçakla rengarenk sabunları kesecek ve içlerindeki sürprizleri ortaya çıkaracaksın. Farklı sabunlar olduğu kadar kesmek için de değişik bıçaklar kullanacaksın. Heyecanı artırmak için bazı seviyelerde zamanla yarışacaksın.

 3. Fill The Fridge

  Fill The Fridge

  Düzenli olmayı sevenler için harika bir seçenek olan Fill The Fridge, bomboş bir buzdolabına yiyecekleri en uygun şekilde yerleştirmen gereken bir ASMR simülasyonu. Süpermarket alışverişi sonrası yiyecekleri saklama kaplarına dolduracak ve buzdolabına nizami bir şekilde yerleştireceksin.

 4. The Cook

  The Cook

  ASMR ögeleri taşıyan The Cook oyununda, yemek yapma becerilerini test edecek ve bir profesyonel şefin yerine geçeceksin. Müşterilerini mutlu etmek için en iyi malzemelerle en lezzetli yemekleri pişireceksin. Yiyecekleri soyma, kesme doğrama, karıştırma gibi mutfaktaki huzur verici seslerle rahatlayacaksın.

 5. ASMR Rainbow Jelly

  ASMR Rainbow Jelly

  ASMR Rainbow Jelly, Güney Kore’den ilham alan, sesli yemek yeme yayıncılığı yapan bir mukbang olarak oynayacağın bir simülasyon. Bu oyunda özellikle şekerlerin tadına bakacaksın. Jelibon ayıcıklardan, dekoratif şekerlere kadar farklı türdeki şekerlemeleri yeterken YouTube’dan mukbang yayını yapacaksın.

Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları

Ekranlarda severek izlediğin süper kahramanlarla oynamak ve onların eşsiz dünyasına dalmak ister misin? Birçok iyi ve kötü kahramanı barındıran en iyi Marvel oyunları ile Android’de keyifli zaman geçirebilirsin. Marvel evrenini mobil oyunlarla keşfetmek için okumaya devam et!…

Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları
Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları

Efsane masa oyunu bilardoyu sevenlerden misin? Oynaması kolay ama bir o kadar da keyifli olan, çok oyunculu ve çevrim dışı en iyi bilardo oyunlarını listeledik. Fiziği, oynanışı, görünümü ile oyun salonlarını aratmayan en iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları

Aksiyon ve maceranın bir arada olduğu büyük haritalı oyunları seviyor musun? Yepyeni yerler keşfedeceğin ve güçlü patronlara meydan okuyacağın Metroidvania oyunları tam da aradığın olabilir. Türünün en iyi örneklerinden hazırladığımız listemizi keşfetmek için okumaya devam et…