Android’de oynaman gereken en iyi tren simülatörü oyunları

en-iyi-tren-simülatörü-oyunları

Trenlerle oynamaya kim sevmez ki? Rayları birleştirip hat kurmak ve tren vagonlarının gidişini izlemek herkese keyif verse gerek. Bu vazgeçilmez oyuncakları mobil dünyaya taşıyan en iyi tren simülatörü oyunlarını senin için sıraladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et!

Tren simülatör oyunları

Tren simülatörleri, niş oyun türlerinden biri. Bu oyunlar 7’den 77’ye her yaştan oyuncunun ilgisini çekiyor. Tren oyunlarının tutkulu bir oyuncu kitlesi oluşmuş durumda.

Farklı tiplerde tren simülasyonu oyunu bulmak mümkün. Şirket kurup yük ve yolcu taşımacılığı yapmak, makinistlik, ray ve hat inşaatı gibi birçok tipte simülasyon saymak mümkün.

En iyi 5 tren simülasyon oyunu

Android’de keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi 5 tren simülasyon oyununu senin için derledik. Bu oyunları AndroidListe’den ücretsiz olarak indirebilirsin. Şimdi kısaca bu en iyi tren simülatörlerini tanıyalım ve ardından detayları paylaşalım.

 • TrainStation 2, demir yolu şirketi kuracağın bir simülatör.
 • Tiny Rails, yeni istasyonlar alarak demir yolu ağını büyütmen gereken bir oyun.
 • Train Sim ile trende seyahat etmek dahi mümkün.
 • Indian Train Simulator’da Hindistan’ı tren sürerek keşfedeceksin.
 • Pocket Trains, retro grafikleriyle trenlerin büyülü dünyasına seni davet ediyor.

🦸 Süper kahramanlar ile oynamayı seviyorsan en iyi Marvel oyunları listemize şimdi göz at!

Oyun sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema, APK ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. TrainStation 2

  TrainStation 2

  TrainStation 2, makul seviyede bir gerçekçiliğe sahip bir tren simülatörü. Oyunda gerçek hayattaki trenleri toplamaya çalışacak, bu trenlerle çeşitli görevleri yerine getirerek ve yük taşıyarak para kazanacaksın. Küçük bir demir yolu şirketini adım adım büyüteceksin. Çeşitli etkinliklere katılman da mümkün.

 2. Tiny Rails

  Tiny Rails

  Tiny Rails, dedenden kalan küçük bir tren şirketini yönetmen gereken 2D tren simülatörü. Şirketi büyütüp geliştirmek için mevcut hatları ve rotaları artırmalısın. Bunun için yeni tren istasyonları satın almalısın. Oynaması kolay oyun keyifli zaman geçirmek için ideal oldukça ideal.

 3. Train Sim

  Train Sim

  Popüler oyunlardan biri olan Train Sim, oldukça gerçekçi bir tren simülatörü. 40’tan fazla vagon türü, 50’den fazla gerçek tren tipi, 11 gerçekçi ortam sunuyor. Diğer simülasyon oyunlardaki gibi yolcu ve yük taşıyabilirsin. Hatta bir trenin içine oturup seyahat edebilir ve manzaranın keyfini sürebilirsin.

 4. Indian Train Simulator

  Indian Train Simulator

  Indian Train Simulator, kendini Hindistan’ın ünlü trenlerinde bulabileceğin bir oyun. Yerel trenleri ustalıkla kullanan bir makinist olarak eşsiz Hindistan manzaraları eşliğinde tren sürmenin keyfini yaşayacaksın.Çeşitli görevler, ayrıntılı trenler, gelişmiş sinyalizasyon, hatlar, köprüler, tüneller ve çok daha fazlasını sunuyor.

 5. Pocket Trains

  Pocket Trains

  Pocket Trains, kargo taşıyarak gelir elde etmek suretiyle demir yolu şirketini büyüteceğin klasik bir tren oyunu. Oyunda tren parçaları toplayacak ve günlük görevleri yerine getireceksin. Retro grafikleri gerçekçiliğe biraz mani olsa da oldukça keyifli bir oynanışa sahip.

Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları

Ekranlarda severek izlediğin süper kahramanlarla oynamak ve onların eşsiz dünyasına dalmak ister misin? Birçok iyi ve kötü kahramanı barındıran en iyi Marvel oyunları ile Android’de keyifli zaman geçirebilirsin. Marvel evrenini mobil oyunlarla keşfetmek için okumaya devam et!…

Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları
Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları

Efsane masa oyunu bilardoyu sevenlerden misin? Oynaması kolay ama bir o kadar da keyifli olan, çok oyunculu ve çevrim dışı en iyi bilardo oyunlarını listeledik. Fiziği, oynanışı, görünümü ile oyun salonlarını aratmayan en iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları

Aksiyon ve maceranın bir arada olduğu büyük haritalı oyunları seviyor musun? Yepyeni yerler keşfedeceğin ve güçlü patronlara meydan okuyacağın Metroidvania oyunları tam da aradığın olabilir. Türünün en iyi örneklerinden hazırladığımız listemizi keşfetmek için okumaya devam et…