Android’de oynaman gereken en iyi tren simülatörü oyunları

en-iyi-tren-simülatörü-oyunları

Trenlerle oynamaya kim sevmez ki? Rayları birleştirip hat kurmak ve tren vagonlarının gidişini izlemek herkese keyif verse gerek. Bu vazgeçilmez oyuncakları mobil dünyaya taşıyan en iyi tren simülatörü oyunlarını senin için sıraladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et!

Tren simülatör oyunları

Tren simülatörleri, niş oyun türlerinden biri. Bu oyunlar 7’den 77’ye her yaştan oyuncunun ilgisini çekiyor. Tren oyunlarının tutkulu bir oyuncu kitlesi oluşmuş durumda.

Farklı tiplerde tren simülasyonu oyunu bulmak mümkün. Şirket kurup yük ve yolcu taşımacılığı yapmak, makinistlik, ray ve hat inşaatı gibi birçok tipte simülasyon saymak mümkün.

En iyi 5 tren simülasyon oyunu

Android’de keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi 5 tren simülasyon oyununu senin için derledik. Bu oyunları AndroidListe’den ücretsiz olarak indirebilirsin. Şimdi kısaca bu en iyi tren simülatörlerini tanıyalım ve ardından detayları paylaşalım.

 • TrainStation 2, demir yolu şirketi kuracağın bir simülatör.
 • Tiny Rails, yeni istasyonlar alarak demir yolu ağını büyütmen gereken bir oyun.
 • Train Sim ile trende seyahat etmek dahi mümkün.
 • Indian Train Simulator’da Hindistan’ı tren sürerek keşfedeceksin.
 • Pocket Trains, retro grafikleriyle trenlerin büyülü dünyasına seni davet ediyor.

🦸 Süper kahramanlar ile oynamayı seviyorsan en iyi Marvel oyunları listemize şimdi göz at!

Oyun sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema, APK ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. TrainStation 2

  TrainStation 2

  TrainStation 2, makul seviyede bir gerçekçiliğe sahip bir tren simülatörü. Oyunda gerçek hayattaki trenleri toplamaya çalışacak, bu trenlerle çeşitli görevleri yerine getirerek ve yük taşıyarak para kazanacaksın. Küçük bir demir yolu şirketini adım adım büyüteceksin. Çeşitli etkinliklere katılman da mümkün.

 2. Tiny Rails

  Tiny Rails

  Tiny Rails, dedenden kalan küçük bir tren şirketini yönetmen gereken 2D tren simülatörü. Şirketi büyütüp geliştirmek için mevcut hatları ve rotaları artırmalısın. Bunun için yeni tren istasyonları satın almalısın. Oynaması kolay oyun keyifli zaman geçirmek için ideal oldukça ideal.

 3. Train Sim

  Train Sim

  Popüler oyunlardan biri olan Train Sim, oldukça gerçekçi bir tren simülatörü. 40’tan fazla vagon türü, 50’den fazla gerçek tren tipi, 11 gerçekçi ortam sunuyor. Diğer simülasyon oyunlardaki gibi yolcu ve yük taşıyabilirsin. Hatta bir trenin içine oturup seyahat edebilir ve manzaranın keyfini sürebilirsin.

 4. Indian Train Simulator

  Indian Train Simulator

  Indian Train Simulator, kendini Hindistan’ın ünlü trenlerinde bulabileceğin bir oyun. Yerel trenleri ustalıkla kullanan bir makinist olarak eşsiz Hindistan manzaraları eşliğinde tren sürmenin keyfini yaşayacaksın.Çeşitli görevler, ayrıntılı trenler, gelişmiş sinyalizasyon, hatlar, köprüler, tüneller ve çok daha fazlasını sunuyor.

 5. Pocket Trains

  Pocket Trains

  Pocket Trains, kargo taşıyarak gelir elde etmek suretiyle demir yolu şirketini büyüteceğin klasik bir tren oyunu. Oyunda tren parçaları toplayacak ve günlük görevleri yerine getireceksin. Retro grafikleri gerçekçiliğe biraz mani olsa da oldukça keyifli bir oynanışa sahip.

Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları

Roblox, her yaştan oyun severin Android’de en çok oynadığı oyunların başında geliyor. Devasa dünyasında yüzlerce oyun seçeneği sunuyor. Roblox’taki en iyi oyunların yanı sıra Roblox benzeri oyunların yer aldığı bir liste hazırladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları

Eşleştirme oyunlarını seviyor ama daha klasik oyunlar mı arıyorsun? O zaman klasik masa oyunu Mahjong tam senlik. Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları senin için listeledik. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi Android oyunları görmek için okumaya devam et.…