Android İçin En İyi Hava Durumu Uygulamaları ve Widgetlar

en-iyi-hava-durumu-uygulamaları

Plan yaparken hava muhalefetine yakalanmak, sürpriz yaşamak istemiyor musun? En iyi hava durumu uygulamaları derdine deva olabilir. Android telefonunda kullanacağın bir hava durumu widgetı işlerini kolaylaştıracak. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için okumaya devam et!

Kullanabileceğin En İyi Hava Durumu Uygulamaları ve Widgetlar

Havanın nasıl olacağını bilmek, günlük işlerimizi kolaylaştırır. Bir yere gitmek, hafta sonu için plan yapmak hatta günlük kıyafet seçimizde dahi havayı kontrol eder, hava durumu tahminlerini izleriz.

Hava durumunu öğrenmenin ve kolayca takip etmenin yolu var: hava durumu uygulaması kullanmak. Günümüzün pek çok Android uygulaması aynı zamanda bir widgeta da sahip. Widget, Android ana ekranında doğrudan kullanabileceğin mini araçlar.

En İyi Hava Durumu Uygulamaları Listesi

Bugün hava koşullarını kolayca öğrenebileceğin hatta çeşitli uyarılar alabileceğin en iyi uygulamaları listeledik. Bu uygulamalar sayesinde yağış olasılıklarını, radar görüntülerini, rüzgarın şiddetini, fırtına olasılıklarını, günlük ve haftalık olarak öğrenebilirsin.

Wheather Channel’ın resmi uygulamasıyla canlı tahminlerini izleyebilirsin. Hava uygulaması ile 10 günlük tahminleri alabilirsin. Hava Durumu ve Radar uygulamasıyla radar görüntülerine dahi bakabilirsin. Hava Durumu Tahmini ile konumuna göre en doğru bilgileri bulabilirsin. AccuWeather ise en çok kullanılan uygulamalardan biri.

Listemize geçmeden önce sosyalleşmek için en iyi chat uygulamalarına da göz atabilirsin.

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. The Weather Channel

  The Weather Channel

  Hava durumu tahminlerini ve bilgilerini gösteren popüler The Weather Channel ile saatlik 36 saatlik ve 15 günlük tahminleri görebilirsin. Rüzgar ve nemin dışında kar durumu, havadaki polen miktarı gibi detayları bulabilirsin. Widgetın yanı sıra minimalist bir tasarıma sahip.

 2. Hava

  Hava

  Smart-Pro’nun hava durumu uygulaması Hava ile saatlik ve günlük tahminleri alabilirsin. Konumunu veya seçeceğin şehri ana ekranına widget olarak ekleyebilir, her an takip edebilirsin. Yağmur, kar, fırtına gibi hava olaylarını, sıcaklığı ve diğer bilgileri grafik ve simgelerle gösteriyor.

 3. Hava ve Radar

  Hava ve Radar

  Hava Durumu ve Radar uygulaması kullanışlı bir widgeta da sahip. 15 güne kadar olan hava tahminlerini alabilirsin. Radarlara göz atabilir, deniz suyu sıcaklığını, UV indeksini, güneşin doğuş ve batış saatlerini öğrenebilirsin. Polen, fırtına, sel gibi erken uyarılardan faydalanabilirsin.

 4. Hava Durumu Tahmini

  Hava Durumu Tahmini

  Hava Durumu Tahmini uygulamasıyla yerel ve gerçek zamanlı en güncel hava durumu bilgilerine ulaşabilirsin. Saatlik, günlük ve 10 günlük tahminler sunuyor. Rüzgar, yağış olasılığı, nem, atmosferik basınç gibi hava durumu değişiklikleri hakkında bilgi sağlıyor.

 5. AccuWeather

  AccuWeather

  AccuWeather ile mobil cihazlarında detaylı hava durumunu öğrenebilirsin. Milyonlarca şehir ve bölge için saatlik en doğru tahminler sunuyor, buzlanma gibi hava uyarıları sağlıyor. Radar ve haritada hava durumunu kontrol edebilir, MinuteCast ile dakika bazlı yağış takibi yapabilirsin.

Resim Formatını Değiştirme Android’de Nasıl Yapılır?
Resim Formatını Değiştirme Android’de Nasıl Yapılır?

Çektiğin fotoğrafların ya da galerindeki resimlerin dosya türünü değiştirmek mi istiyorsun? Resim formatını değiştirme Android’de oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Tek ihtiyacın olan dosya uzantısını değiştirebilen dönüştürücü uygulamalar. Daha fazlası için hemen oku! …

Sohbette Fark Edilmeden Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Sohbette Fark Edilmeden Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Bazı uygulamalar ekran görüntüsü almana izin vermiyor mu? Sohbet esnasında fark edilmeden ekran görüntüsü alabilirsin. Hatta Snapchat’te bildirim gitmeden SS almak mümkün. Nasıl yapacağını, kullanman gereken uygulamayı ve çok daha fazlasını keşfetmek için hemen okumaya başla.…