2019 Haziran Ayının En İyi Android Uygulamaları: Hava Durumu, Cipz TV

en-iyi-android-uygulamaları

2019 Haziran ayının en iyi Android uygulamaları bu listede. Bu ayın en iyi mobil uygulamaları ile Android cihazlarını donatmak için hemen oku ve uygulama indir. Haziran ayı biterken Android dünyasına yeni uygulamalar giriyor. Birbirinden iddialı ve güzel uygulamalar artık markette.

2019 Haziran Ayının En İyi Android Uygulamaları

Haziran ayının en iyi Android uygulamaları listemizde birbirinden popüler uygulamalar var. Bu uygulamalar mobil yaşamını daha keyifli hale getirecek.

Ücretsiz uygulamalar arasından çok faydalı uygulamalar seçtik. Şimdi listemize yakından bakalım.

2019 Haziran Ayının En İyi Android Uygulamaları İlk 5

İlk 5 listemizde neler var? Günlük hava tahminlerini alabileceğin Hava Durumu uygulaması listemizde.

Eğlenceli uygulamalara yeni bir soluk getiren Cipz TV burada.

Haberleşme uygulamaları kategorisinde yer alan Steam Chat ile oyuncu arkadaşlarınla sohbet edeceksin.

Fotoğraf uygulamaları arayanlar Enlight Pixaloop ile fotoğraflarına hareket katacak.

Finans uygulamaları içerisinde bankacılığı kolaylaştıran MobilDeniz işine çok yarayacak.

2019 Haziran ayının en iyi Android uygulamalarını sıraladık. Dilersen mayıs ayının en iyi Android uygulamaları listemize de göz atabilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan oyun indir veya Twitter sayfamızdan bizi takip et!

 1. Hava Durumu

  Hava Durumu

  Hava Durumu – Günlük Canlı Hava Durumu ve Radar, dünyanın en güvenilir hava tahmin istasyonlarından bilgiler alarak cebine aktarıyor. Radar ve uydu görüntülerini paylaşıyor. Anlık, saatlik, günlük ve haftalık tahminler sunuyor.

 2. Steam Chat

  Steam Chat

  Haberleşme uygulaması Steam Chat ile oyun arkadaşlarınla veya grubunla her an, dilediğin yerde sohbet edebilirsin. Kimin çevrimiçi olduğunu görebilir, bildirimler alabilir, davet bağlantıları gönderebilirsin.

 3. Cipz TV

  Cipz TV

  Eğlenceli uygulama Cipz TV ile hem para kazan hem eğlen. Uygulamanın YouTube ve Instagram hesaplarını takip edip içerikleri izleyerek para toplayabilirsin. Daha sonra bunları çeşitli hediyeleri almak için kullanabilirsin.

 4. Enlight Pixaloop

  Enlight Pixaloop

  Fotoğraf düzenleme uygulaması Enlight Pixaloop, fotoğraflarına hareket katmanı sağlıyor. Fotoğraflarına animasyonlar ekleyip onları canlandırabilirsin. Hareketlerin yönü için okları kullan istediğin yere ekleyebilirsin.

 5. MobilDeniz

  MobilDeniz

  Mobil bankacılık işlemlerini daha kolay hale getiren Mobildeniz ile DenizBank’ın ürün ve hizmetlerine istediğin yerden ulaşabilirsin. Tüm bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden telefonundan gerçekleştirebilirsin.

TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?
TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?

Ekran başında fazlaca zaman geçirdiğini mi düşünüyorsun ya da çocuğunun daha kontrollü vakit geçirmesini mi istiyorsun? TikTok ekran süresi sınırlarını ayarlamana imkan tanıyor. Daha makul sürelerde uygulamayı kullanmanı sağlayacak bu özelliği keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…