2019 Mayıs Ayının En İyi Android Uygulamaları: 4Shared, Hoogo

en-iyi-android-uygulamaları

2019 Mayıs ayının en iyi Android uygulamaları bu listede. Bu ayın en iyi mobil uygulamaları ile Android cihazlarını şaha kaldır, hemen oku ve uygulama indir!

Mayıs ayı bitmek üzere ama Android dünyasında yeni projeler hız kesmiyor. Birbirinden iddialı ve güzel uygulamalar markette yerini almaya devam ediyor. Beşli bir en iyi Android uygulamaları listesi hazırladık.

2019 Mayıs Ayının En İyi Android Uygulamaları

Mayıs ayının en iyi Android uygulamaları listemizde birbirinden popüler uygulamalar var. Bu uygulamalar mobil yaşamını daha keyifli hale getirecek.

Ücretsiz uygulamalar arasından oluşturduğumuz listemizde çok yararlı uygulamalar bulacaksın. Şimdi listemize yakından bakalım.

2019 Mayıs Ayının En İyi Android Uygulamaları İlk 5

İlk 5’in yer aldığı listemizde neler var? Dosya paylaşım uygulaması 4Shared yeni yüzüyle karşımızda.

Sosyal uygulamalar arasına yeni katılan Hoogo da listemizde yerini aldı.

Haberleşme uygulamaları kategorisinde bilinmeyen numaralar hizmeti ile Truecallers burada.

Yaza girerken fitness uygulamaları arayan erkekler için Kilo Verme Egzersizleri uygulaması ideal.

Kişiselleştirme uygulamaları arasından kaliteli resimleriyle öne çıkan Abstruct -Wallpaper 4K tam da aradığın.

Mayıs ayının en iyi Android uygulamaları listemizi aşağıda bulabilirsin. 2019 Nisan ayının en iyi Android uygulamaları listemize baktın mı? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sitemizden uygulama indir veya Twitter sayfamızdan bizi takip et!

 1. 4shared

  4shared

  4Shared gelişmiş dosya paylaşma özellikleri ile elinden düşmeyecek bir araç. Android cihazlardından 4shared.com hesabına ulaşabilirsin. Devasa bir veri tabanında dilediğin dosyayı arayabilir, cihazların ve arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

 2. Hoogo

  Hoogo

  Sosyal uygulamalar dünyasına adım atan Hoogo, yeni arkadaşlıklar edinmeni, birebir sohbet etmeni sağlıyor. HD kalitesinde canlı görüntülü sohbetler yapabilirsin. Dünyanın dört bir tarafından gerçek insanlarla tanışabilirsin.

 3. Truecallers - Numara Sorgulama & Kim Arıyor?

  Truecallers – Numara Sorgulama & Kim Arıyor?

  Haberleşme uygulamaları arasında numara sorgulama özelliğiyle öne çıkan Truecallers ücretsiz bir uygulama. Rehberinde kayıtlı olmayan bir numaradan çağrı aldığında kim olduğunu öğrenebilir, telefon dolandırıcılarını tespit edebilirsin.

 4. Erkekler için Kilo Verme Uygulaması - Zayıflama

  Erkekler için Kilo Verme Uygulaması – Zayıflama

  Fitness uygulamaları konusunda iddialı olan Leap Fitness’ın erkeklere özel kilo verme egzersizleri içeren uygulaması Kilo Verme Egzersizleri yayında. Üç farklı seviyede 30 gün boyunca takip edeceğin yakma egzersizleri ile fit olabilirsin.

 5. Abstruct - Wallpapers in 4K

  Abstruct – Wallpapers in 4K

  Kişiselleştirme uygulamaları arasından öne çıkan Abstruct – Wallpaper 4K, sanatçı Hampus Olsson’ın tasarımı 300’den fazla duvar kağıdı sunuyor. Minimalist çizgiden Paranoid Android görüntülerine kadar pek çok 4K seçenek.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …