En İyi Podcast Uygulamaları: Android’ine İndirmen Gerekenler

en-iyi-podcast-uygulamaları

İşten eve giderken, spor yaparken veya ev işleriyle uğraşırken yeni bilgiler edinmek hatta eğlenmek ister misin? Android’ine yükleyeceğin en iyi podcast uygulamaları ile bunu gerçekleştirebilirsin. Bu uygulamalarla keyifli zaman geçirmek, yeni şeyler keşfetmek için hemen oku!

İndirmen Gereken En İyi Podcast Uygulamaları

Podcast, radyo programlarını anımsatan, seri halinde yayımlanan, ağırlıklı olarak sesli içerik dosyalarına ve videolara verilen isim.

Günümüzde pek çok farklı konu hakkında podcast bulabilirsin. Haberlerden komedi şovlarına, yabancı dil öğreniminden kişisel gelişime, sağlıklı yaşamdan moda tüyolarına kadar zevkine göre birçok podcast bulabilirsin.

Hemen hemen her konuda bulabileceğin podcastleri dinlemek için bu tür dosyaları barındıran servislere ve oynatıcılara ihtiyacın var. Android’deki en iyi podcast uygulamaları için bir liste hazırladık.

En İyi 5 Podcast Uygulaması

Android cihazlarında kullanabileceğin en iyi 5 podcast uygulamasından bir liste hazırladık. Bu uygulamalar podcast deneyimini bir üst seviyeye çıkaracak, zengin içerikleri ile memnun kalacaksın.

Zengin arşiviyle Google Podcast listemizde. Popüler CastBox senin de seveceğin uygulamalardan biri. Podcast Addict, sesli kitap ve radyo gibi ek özelliklere sahip. Materyal tasarımlı Podcast Go kullanıcı dostu. Spotify, şarkı dinlemenin yanı sıra podcastlere de ulaşabileceğin bir uygulama.

Hazır bahsetmişken en iyi Spotify alternatiflerine de bakabilirsin. AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Google Podcasts

  Google Podcasts

  Google Podcast ile zengin bir podcast seçkisine erişebileceksin. Dilediğin podcaste abone olabilir, sessiz kısımları atlayarak kesintisiz dinleyebilirsin. İçerikleri mobil cihazına indirerek çevrim dışı olarak her an erişebilirsin. Cihazların arasında da eşitleyebilirsin.

 2. CastBox - Ücretsiz ve En İyi Podcast'ler

  CastBox – Ücretsiz ve En İyi Podcast’ler

  CastBox, 1 milyondan fazla podcast yayınına erişmeni sağlayan dünyanın en popüler podcast uygulaması. Chromecast’in yanı sıra 70’ten fazla dil desteği, dil öğrenime yardımcı içerikler, indirme ve çevrim dışı dinleme gibi pek çok avantaja sahip.

 3. Podcast & Radio Addict

  Podcast & Radio Addict

  Podcast Addict, devasa podcast kütüphanesi, sesli kitapları, canlı radyoları, YouTube ve Twitch kanalları desteğiyle eksiksiz bir uygulama. Özelleştirilebilir çalma listelerinin yanı sıra hazır listeler de sunuyor. Çalma hızını ayarlayabilir, sessiz kısımları atlayabilirsin.

 4. Podcast Go

  Podcast Go

  Podcast Go, temel özellikleriyle kullanışlı bir uygulama. Podcast bölümlerini indirme, hızlı oynatma, uyku alarmı gibi işlevlere sahip. Materyal Tasarım ile göz dolduran uygulama 300.000 podcastlik bir arşive sahip. Ücretsiz olmasının yanı sıra reklamları kaldıran paralı sürümü de mevcut.

 5. Spotify - Müzik ve Podcast'ler

  Spotify – Müzik ve Podcast’ler

  Spotify, cihazından binlerce şarkıyı hem ücretsiz online hem de çevrimdışı olarak da dinlemeni sağlıyor. Ayrıca rakipleri kadar zengin olmasa da podcastler de bulabilirsin. Premium abonelik ile podcastleri ve şarkıları indirebilir, dilediğin an dinleyebilirsin.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …