Pokemon GO, Memrise Gibi 2017 Yılı Google Play Ödülleri Adayı 5 Uygulama

Görseller - Pokemon GO, Memrise Gibi 2017 Yılı Google Play Ödülleri Adayı 5 Uygulama

2017 yılı Android dünyasında müthiş bir kapışmayla geçti. Bir yıl içinde binlerce uygulama bizlerin beğenisine sunuldu. Bu müthiş rekabetin sonundaysa ipi ancak şanslı olanlar göğüsleyecek. Evet 2017 Google Play ödüllerinden bahsediyoruz. Adaylar çoktan belirlendi bile. Bizler de senin için adaylar arasından öne çıkan 5 tanesini değerlendirelim dedik.

Harika uygulamalar ve oyunların bulunduğu aday listemizden ödül için oldukça ümitliyiz. Listeyi kısaltırken oldukça zorlandık ancak sonunda aşağıdaki uygulama ve oyunlarda karar kıldık. Ne diyelim: İyi olan kazansın!

Eğer senin de eklemek istediğin farklı adaylar olursa bize Yorumlar kısmından mutlaka yaz.

 1. Citymapper

  Citymapper

  İlk adayımız Citymapper. Eğer daha pratik, hızlı ve kullanışlı bir harita uygulaması peşindeysen Citymapper aradığın çözüm olabilir. Ayrıca bulunduğun şehirdeki toplu taşıma fiyat bilgilerine kadar neredeyse ne ararsan var!

 2. Memrise - Learn Any Language

  Memrise – Learn Any Language

  Dil öğrenmeye yarayan uygulamalar arasından Memrise yine diğer bir adayımız. Ücretsiz olan uygulama sayesinde dilediğin dili dilediğin yerde öğrenme imkanı veren uygulama barındırdığı farklı görsel ve işitsel eğitim teknikleri ile tam bir öğretmen desek yanlış olmaz.

 3. Quik - Ücretsiz Video Editörü

  Quik – Ücretsiz Video Editörü

  Tek kelimeyle harika bir video oluşturma uygulaması! Quik sayesinde telefonundaki fotoğraf ya da çekimlerinden videolar oluşturabilirsin. Ayrıca videolarını sosyal medyada paylaşmana da olanak veren uygulama pratikliğiyle listemize girmeye hak kazandı.

 4. Pokemon GO

  Pokemon GO

  2017’yi deyim yerindeyse sallayan oyunların başında şüphesiz Pokemon GO geliyor. Harita üzerinde ve diğer kullanıcılarla Pokemon avına çıkabildiğin oyun hatırlarsan basında da geniş yer bulmuştu. En önemli adaylardan biri diyebiliriz.

 5. TRANSFORMERS: Forged to Fight

  TRANSFORMERS: Forged to Fight

  Çocukluğumuzun çizgi filmi ardından da film serileriyle tanıdığımız Transformers artık oyun olarak telefonlarımıza kadar girdi. Transformers Forged to Fight da oyun adaylarımız arasında yer almayı hak ediyor. Arabanı seç, şekilden şekile gir ve arkadaşlarınla savaşa katıl!

WhatsApp Kaybolan Mesajlar Nasıl Etkinleştirilir?
WhatsApp Kaybolan Mesajlar Nasıl Etkinleştirilir?

Severek kullandığın mesajlaşma uygulamasında gönderdiğin mesajların bir süre sonra kendiliğinden silinmesini ister misin? WhatsApp kaybolan mesajlar, artık kullanımda. Süreli mesajlar ile ilgili bilmen gerekenlere ve nasıl etkinleştireceğine dair tüm detaylar için hemen oku! …