Android’de konuşmanı sağlayacak en iyi yapay zeka dil öğrenme uygulamaları

yapay-zeka-dil-öğrenme

Yabancı dil öğrenmeye çalışıyor ama bir türlü istediğin gibi akıcı konuşamıyor musun? O zaman Android’de konuşmanı sağlayacak en iyi yapay zeka dil öğrenme uygulamaları listemizi hemen incele! Bu uygulamalardan dilediğini dene, konuşmaya başla. Detaylar için okumaya devam et!

Yapay zeka ile dil öğrenme

Yapay zeka artık hayatımızın her alanına girmiş durumda. Sorulan sorulara oldukça makul cevaplar verebilen yapay zeka şimdi de yabancı dil öğrenmene hatta konuşma pratiği yapmana imkan tanıyor.

Yapay zeka ile dil öğrenme imkanı tanıyan birçok uygulama artık Android markette yer alıyor. Sohbet etme, telaffuz kontrolü, kişiselleştirilmiş eğitim programı, dil bilgisi düzeltme gibi birçok seçenek sunan bu araçları yakından tanıyalım.

🤖 Android’deki en iyi chatbot uygulamalarını keşfet.

En iyi yapay zeka dil öğrenme uygulamaları listesi

Android’de bulabileceğin en iyi 5 yapay zeka dil öğrenme uygulamasını senin için listeledik. Bu uygulamaları AndroidListe’den ücretsiz indirebilirsin. Kısaca bu uygulamalar neler paylaşalım ardından detaylara geçelim.

 • Duolingo, nerede hata yaptığını sana öğretsin.
 • Memrise, eğlenceli sohbetler ile kendini geliştirmeni sağlıyor.
 • Elsa Speak, sana doğru İngilizce telaffuzu ve konuşmayı öğretecek.
 • Praktika, avatarlar ile ilginç bir öğrenme deneyimi sunuyor.
 • Talkpal, dil öğrenirken her daim pratik yapmanı sağlayacak yapay zeka eğitmenin.

📺 En iyi 5 TV kumandası uygulaması ile film izlerken de dil öğrenmeye devam edebilirsin.

AndroidListe‘den ücretsiz, oyun, uygulama, tema ve APK indir, Android ile ilgili haberleri takip et. Bu yazıyı beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş onlar da yararlansın!

 1. Duolingo: İngilizce Öğren!

  Duolingo: İngilizce Öğren!

  Duolingo ile 36 yabancı dili Android’ini kullanarak öğrenebilirsin. Yapay zeka destekli uygulama, performansına ve gelişimine göre sana kişisel bir öğrenme programı sunuyor. ChatGPT 4 destekli Duolingo Max ile sohbet edebilir, nelerde hata yaptığını detaylı açıklamalarla kolayca öğrenebilirsin.

 2. Memrise ile Dil Öğren

  Memrise ile Dil Öğren

  22 yabancı dili öğrenme fırsatı sunan Memrise, etkileşimli dersler ve oyunlar kelime ve dil bilgisi konusunda kendini geliştirmeni sağlıyor. Yapay zekası sayesinde kişisel bir eğitim sunuyor. Yapay zeka sohbet robotu Membot sayesinde yerel bir konuşur ile sohbet ediyormuş gibi hissedecek ve pratik yapabileceksin.

 3. ELSA Pronunciation

  ELSA Pronunciation

  Yapay zeka destekli Elsa Speak, İngilizce telaffuzunu geliştirmen ve doğru bir aksana sahip olman için sana yardım edecek. Gelişmiş ses tanınma özelliğiyle kişisel geri bildirimlerde bulunacak ve ihtiyacın olan konularda alıştırmalar sunacak. Konuşma becerilerini geliştirmen için sayısız konu ve içerik sunuyor.

 4. English conversations Praktika

  English conversations Praktika

  Praktika, yapay zeka destekli avatar eğitmenleriyle kişisel bir öğrenme deneyimi sunuyor. Avatarlar ile farklı konular üzerine bol bol sohbet edebilir, kendini farklı rollerde deneyebilirsin. Eğitmenlerin ile İngilizce konuşma becerileri geliştirmekle kalmaz IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık da yapabilirsin.

 5. TalkPal - AI Language Learning

  TalkPal – AI Language Learning

  GPT destekli bir dil öğrenme uygulaması olan TalkPal, 57 dilde yeni konuşma eğitmenin olacak. İlgini çeken konular hakkında gerçekçi bir sesle sohbet edecek hatta mesajlaşacaksın. Yapay zeka ile yazma ve konuşma becerilerini geliştireceksin. Gerçek hayattan uyarlanmış senaryolarda rol yaparken diyalog kurmayı öğreneceksin.

XAPK nedir ve Android’de XAPK nasıl yüklenir?
XAPK nedir ve Android’de XAPK nasıl yüklenir?

Aradığın bir oyunu Google Play’de bulamadın ancak XAPK formatından indirebileceğin bir kaynakta keşfettin. Peki bu XAPK nedir, Android’e XAPK nasıl yüklenir, güvenli midir, merak ediyorsan aradığın cevapları bu rehberde bulabilirsin. Detayları keşfetmek için okumaya devam et!…