Android’de arkadaşlarınla oynayabileceğin en iyi yemek yapma oyunları

yemek-yapma-oyunları

Yemek pişirmeyi seviyor musun? Ortalığı batırmadan kendini tehlikeye atmadan keyifle yemek pişirmek ister misin? O zaman en iyi yemek yapma oyunları ile saatlerce eğlenebilir hatta arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. En güzel Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et!

En iyi yemek yapma oyunları

Android muhteşem oyunlarla geleceğin aşçılarına mutfağın kapılarını açıyor ve yemek yapmanın zevkini yaşatıyor. Eğer sen de mutfağa girip bir şeyler yapmaktan keyif alıyorsan bugünkü listemizde yer alan en iyi yemek yapma oyunlarını çok seveceksin.

Bu oyunlar genellikle bir restoranın mutfağında geçiyor ve müşterilerini mutlu etmek için harika lezzetler yapman gerekiyor. Kısa sürede en güzel yemeği yapmak ve herkesi doyurmak için elinden gelenin en iyisini yapmalısın.

🥙Acıktığında en iyi yemek siparişi uygulamaları listemizi dene.

En iyi yemek pişirme oyunları

Kendini bir şef gibi hissedeceğin en iyi 5 yemek pişirme oyununu listeledik. Bu oyunları AndroidListe’den ücretsiz olarak indirebilirsin. Önce bu oyunları kısaca tanıyalım ve ardından detayları paylaşalım.

 • Yemek Çılgınlığı – Şefin Oyunu ile dünyaya nam salan bir aşçı ol.
 • İyi Pizza Güzel Pizza oyununda şehrin en iyi pizzalarını sen yap.
 • Cooking City – Cooking Games, stratejik düşünmen gereken bir yemek pişirme oyunu.
 • Cooking Mama: Let’s cook! ile mutfakta adım adım yemek yap.
 • Cooking Crush: mutfak oyunları arkadaşlarınla eğlenmek için iyi bir seçim.

🤿 Sanal dünyayı keşfetmek için en iyi VR oyunları listemizi de incele.

Oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, APK, tema, rehber, öğretici ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games

  Cooking Madness – A Chef’s Restaurant Games

  Yemek oyunları arasında hatırı sayılır bir popülaritesi olan Yemek Çılgınlığı oyunu, dünya mutfaklarını keşfetmeni sağlayacak. Farklı konseptlere sahip restoranlardan birini işletecek, başarılı bir şef olarak farklı kültürlerden gelen müşterilerine en iyi yemekleri yapacaksın. Malzeme seçiminden yapılışına kadar her aşamayı kontrol edeceksin.

 2. Good Pizza, Great Pizza

  Good Pizza, Great Pizza

  İyi Pizza Güzel Pizza, adından da anlayacağın üzere bir pizza yapma oyunu. Şehirdeki en lezzetli pizzaları yapan bir restoranı işleteceksin. Müşterilerin istediği siparişleri zamanında yetiştirmek için elinden geleni yapacaksın. Rakiplerinde boş durmayıp senle uğraşacak. Bol malzeme tedarik etmeli, ekipmanlarını geliştirmeleri ve en iyi pizza ustası olmalısın.

 3. Cooking City - crazy restaurant game

  Cooking City – crazy restaurant game

  Cooking City, sadece dokunarak 200’den fazla yemeği yapıp servis edeceğin, 2000’den fazla seviyesi olan yemek pişirme oyunlarından biri. Adım adım yeni tarifler, malzemeler ve ekipmanlar edinecek, müşterilerine en iyi hizmet vermek için yarışacaksın. Tariflerine ek dokunuşlar katabilir, bazı yemekleri menüden çıkarabilirsin. Artan siparişlere yetişmenin yolunu da bulmalısın.

 4. COOKING MAMA Let's Cook!

  COOKING MAMA Let’s Cook!

  Cooking Mama, kendini mutfakta gibi hissedeceğin harika bir yemek yapma simülasyonu. Malzemeleri soyup doğrayacak, ocağın başına geçip pişirecek ve baharatlar ekleyeceksin. Zamanla restoranını açmak isteyecek, kendi meyve ve sebzelerini yetiştirmeye başlayacak hatta balık tutacaksın. Yemekle ilgili 30’dan fazla mini oyunda cabası.

 5. Cooking Crush: Chef Restaurant Girls Cooking Games

  Cooking Crush: Chef Restaurant Girls Cooking Games

  Cooking Crush, mutfağa girip yemek yapman ve zamanı da iyi yönetmen gereken bir simülasyon oyunu. Huysuz müşterilerine en zorlu yemekleri en kısa sürede yapmalısın. Farklı ülkelere gidip yeni yemekler öğrenebilir, kendi restoranını dilediğin gibi dekore edebilirsin. Bir takıma katılabilir ve arkadaşlarınla eş zamanlı oynayarak hep birlikte eğlenebilirsiniz.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …