Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

image-of-androidde-oynaman-gereken-en-iyi-giydirme-oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!

En iyi giydirme oyunu ile saatlerce eğlen!

Android’de kadın erkek fark etmeksizin her yaştan insanın severek oynayabileceği bir oyun bulmak mümkün. Gerçek hayatta var olan her şeyin oyunlaştırılmış halini bulmak mümkün.

🧬 En iyi yaşam simülasyonu oyunları listemizi de göz at.

Özellikle giyim ve kuşamına önem veren, modayı takip eden, yaratıcılığına güvenen kızlar için harika oyun türleri var. Giydirme oyunları bunların en başında gelen oldukça popüler bir tür.

Bu oyunlarda kendini ünlü bir stilist, modacı veya tasarımcı gibi hissetmen mümkün. Birbirinden güzel kızları, kendi zevkine göre en güzel kıyafet ve aksesuarlar ile giydirebilir hatta diğer moda tutkunlarıyla kapışabilirsin.

En iyi giydirme oyunları listesi

Özel gün ve gecelere hazırlanması gereken genç kızları konsepte en uygun şekilde giydirmeye, en iyi kombinleri yapamaya hazır mısın? Önce kısa listemizi tanıyalım ve ardından detayları paylaşalım. Bu oyunları AndroidListe’den ücretsiz olarak indirebilirsin.

 • Makyaj ve Giydirme Oyunları ile moda zevkini ortaya koy.
 • Fashion Battle’da podyumda rakipsiz olduğunu ispatla.
 • Fashion Stylish ile en iyi tasarımcı olduğunu göster.
 • Süper Stilist Kombinleri ile kombin yeteneğini tüm müşterilerine sun.
 • Barbie Büyülü Moda ile Barbie’yi farklı konseptlere hazırla.

🔍 Sırları çözmeyi seviyorsan en iyi gizlilik oyunları listemizi de incele.

Oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, APK, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Makyaj ve giydirme oyunları

  Makyaj ve giydirme oyunları

  Makyaj ve Giydirme Oyunları, sana bir moda tasarımcısı olma fırsatı sunuyor. Balo, davet, düğün gibi özel gün ve gecelere karakterini hazırlayacaksın. Karakterinin günlük kıyafetlerinden plajda ne giyeceğine kadar karar vereceksin. Yerel kıyafetler dahil yüzlerce seçenek arasından en iyileri seçip moda yarışlarına katılacaksın.

 2. Fashion Battle - Dress to win

  Fashion Battle – Dress to win

  Fashion Battle ile podyumları sallayan bir stilist olacaksın. Mankenlerini en güzel şekilde giydirecek, makyajlarını yapacak, podyuma çıkartacak ve bir yıldıza dönüştüreceksin. Kendi koleksiyonunu oluşturup catwalkta şov yapmaya, diğer modacılara meydan okumaya hazır mısın?

 3. Süper Stilist - Giyinme ve Stil Modası Gurusu

  Süper Stilist – Giyinme ve Stil Modası Gurusu

  Fashion Stylish ücretsiz olarak oynayabileceğin bir giydirme oyunu. Bir moda tasarımcısı olarak yeteneklerini sergileyecek, çeşitli etkinlikler için göz alıcı kıyafetler tasarlayıp mankenlere giydireceksin. Stilistlik kariyerine modellere kıyafetler, aksesuar ve takılar seçerek devam edeceksin.

 4. International Fashion Stylist

  International Fashion Stylist

  Süper Stilist Moda Kombinleri, makyaj ve kıyafet seçimi konusundaki zevkinden para kazanacağın eğlenceli bir giydirme oyunu. Kıyafetlerinle gecelere katılacak, herkesi büyüleyecek ve kendi moda hikayeni yazacaksın. VIP müşterilerine en özel kıyafet ve kombilerin sunacak, isminden söz ettireceksin.

 5. Barbie Büyülü Moda - Giydirme

  Barbie Büyülü Moda – Giydirme

  Harika bir dünyanın kapılarını aralayan Barbie Büyülü Moda, başarılı bir simülasyon oyunu. Barbie ile birlikte bir moda efsanesine dönüşeceksin. En güzel kıyafet ve aksesuarları seçecek, şahane bir makyajla kombinlerini tamamlayacaksın. Barbie’yi bir prensese dönüştürmek için kendini tarzını yansıtacaksın.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …