Android’de oynaman gereken en iyi çiftçilik oyunları

en-iyi-çiftçilik-oyunları

Toprakla uğraşmayı seviyor musun? Cevabın evetse basit mekanikleri ve eğlenceli grafikleri ile en iyi çiftlik oyunları sanal alemde de toprakla uğraşmana imkan tanıyor. Yetişkinler günün stresinden kurtulurken çocuklar da yeni şeyler keşfedecek. Listemiz için okumaya devam et!

En iyi çiftçilik oyunları

Kır hayatı birçok insanın ilgisini çekiyor. Doğanın içinde ekip biçmek ve hayvanlarla meşgul olmak birçok insan için bir dinlenme şekli. Tabii ki bunu bir meslek olarak idame ettiren ve geçimini sağlayan çiftçileri de unutmamak gerekir.

Gerçek dünyayı sanal aleme taşıyan mobil oyunlar çiftçilik işine de el atmış durumda ve çiftçilik oyunları oldukça popüler. Oynaması kolay olması ve keyifli saatler vadetmesi nedeniyle hem büyükler hem de çocuklar tarafından çok sık tercih ediliyor. Kim kendi meyve ve sebzelerini yetiştirmek istemez ki?

🗺️ Sanal dünyanın kapıları açan en iyi simülasyon oyunları listemize de göz atabilirsin.

En iyi 5 çiftçilik oyunu

Kendi çiftliğini kurup başına geçeceğin en iyi Android oyunlardan beşli bir liste hazırladık. Bu renkli dünyayı kısaca tanıyalım. Bahsedeceğimiz tüm oyunları AndroidListe’den ücretsiz olarak indirebilirsin.

 • Hay Day ile hayalindeki çiftliği kur.
 • Township ile çiftçilik yapmakla kalmayacak şehrini de geliştireceksin.
 • Family Farm Adventure, macera dolu görevleri ile seni çok eğlendirecek.
 • Blocky Farm, pikselli dünyada kendine bir çiftlik kurman için fırsat sunuyor.
 • Farmington, tarım ve hayvancılığa ayrı bir heyecan katıyor.

🚓 Aksiyon sevenler, en iyi polis oyunları listemize mutlaka incelemeli!

Ücretsiz oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, APK, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Hay Day

  Hay Day

  Hay Day, kendi çiftliğini kurup cennet bir köşeye çevireceğin oldukça eğlenceli bir oyun. Kendi topraklarında ekip biçmeye başlayacak, binalarını geliştirecek ve komşularınla alışverişe başlayacaksın. Ayrıca çiftliğinde farklı türlerden hayvanlar besleyebilir ve bakımlarını üslenebilirsin.

 2. Township

  Township

  Township, şehir kurma ve çiftçilik oyunlarını birleştiren iyi bir seçenek. Hayalindeki şehri ve çiftliği artık kurabilirsin. Şehrini ve fabrikalarını büyütürken ekin ekmeye ve hasat toplamaya devam edeceksin. Çiftçiliğe dayalı bir ekonomi modeli seçebilir ve uygun yatırımlar yaparak şehrinin çehresini değiştirebilirsin.

 3. Family Farm Adventure

  Family Farm Adventure

  Family Farm Adventure, birçok zorlu görevin yer aldığı, eğlenceli bir çiftçilik oyunu. Bir çiftlik kurup geliştirmenin yanı sıra gizemli bir adayı da keşfetmelisin. Yabani hayvanlar, antik eserler ile çiftliğini zenginleştirmeli, yeni dekorasyon ögelerinin kilidini açmalısın. Ekinlerini ve hayvanlarını hiç ihmal etme!

 4. Blocky Farm

  Blocky Farm

  Minecraft benzeri pikselli grafiklere sahip bir çiftliğe sahip olmak ister misin? Blocky Farm, tam da bu. Kendi çiftliğini yönetecek, tarım araçları kullanacak, kasabaya inecek, balık tutacak, ahırını geliştirecek ve komşularınla ilişkiler kuracaksın. Oyunu 60 FPS olarak akıcı bir şekilde çevrim dışı oynayabilirsin.

 5. Farmington: iyi çiftlik oyunu

  Farmington: iyi çiftlik oyunu

  Farmington, köy hayatını yeniden keşfedeceğin, bahçenle ve hayvanlarınla ilgilenmen gereken bir çiftçilik oyunu. Yeni topraklar keşfedip buraları tarım ve hayvancılık yaparak geliştireceksin. Yollar, binalar, dükkanlar, inşa etmek suretiyle yeni insanların gelmesini sağlayacak ve zenginleşeceksin.

Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları

Ekranlarda severek izlediğin süper kahramanlarla oynamak ve onların eşsiz dünyasına dalmak ister misin? Birçok iyi ve kötü kahramanı barındıran en iyi Marvel oyunları ile Android’de keyifli zaman geçirebilirsin. Marvel evrenini mobil oyunlarla keşfetmek için okumaya devam et!…

Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları
Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları

Efsane masa oyunu bilardoyu sevenlerden misin? Oynaması kolay ama bir o kadar da keyifli olan, çok oyunculu ve çevrim dışı en iyi bilardo oyunlarını listeledik. Fiziği, oynanışı, görünümü ile oyun salonlarını aratmayan en iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları

Aksiyon ve maceranın bir arada olduğu büyük haritalı oyunları seviyor musun? Yepyeni yerler keşfedeceğin ve güçlü patronlara meydan okuyacağın Metroidvania oyunları tam da aradığın olabilir. Türünün en iyi örneklerinden hazırladığımız listemizi keşfetmek için okumaya devam et…