Android’de oynaman gereken en iyi polis oyunları

en-iyi-polis-oyunları

Polis olup suçluları yakalamak ya da trafik sıkışıklığını çözmek ister misin? En iyi polis oyunları sana bu fırsatı sunuyor. Yılmadan kötülerle mücadele edeceğin ve kimi zaman trafiği yöneteceğin en güzel Android oyunların yer aldığı listemizi keşfetmek için okumaya devam et!

En iyi mobil polis oyunları

Aksiyonu bol polisiye türü içerikler her zaman ilgi uyandırıyor. Bu ilgi mobil oyun dünyası için de geçerli. Aksiyon, rol yapma, simülasyon, FPS gibi birçok unsuru taşıyan en iyi polis simülatörlerini inceledik ve harika bir liste hazırladık.

Bu oyunlar; polis arabası sürerek suçluları kovalamak, sokakları denetlemek, karakolu geliştirmek, illegal işleri engellemek, çetelerle mücadele etmek gibi farklı senaryolara sahip.

En iyi 5 polis oyunu

Basit oyunlardan grafikleriyle seni şaşırtacak olanlara kadar birçok alternatifi listemizde bulabilirsin. Öncelikle bu oyunları kısaca tanıyalım ardından detayları paylaşalım. Bu oyunları AndroidListe’den kolayca indirebilirsin.

 • Cop Duty Police Car Simulator’da sokaklara kanunun hükmetmesi için uğraş.
 • My Town: Polis, çocuklara polisliği sevdirecek bir oyun.
 • Polis Araba Oyunları, en iyi polis otomobillerini kullanma fırsatı sunuyor.
 • Police Rage: Polis Oyunu’nda tüm bölgeleri suçtan arındır.
 • Police Cop Simulator. Gang War ile polislik kariyerine başla.

🔫 Aksiyonu seviyorsan en iyi mafya oyunları listemize de göz at!

Ücretsiz oyun indirebileceğin AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Cop Duty Police Car Simulator

  Cop Duty Police Car Simulator

  Cop Duty Police Car Simulator, göz alıcı grafikleri ve oyun dinamikleri ile GTA’yı anımsatan ama kanunları koruman gereken bir polis oyunu. Siren sesini açıp polis arabası kullanacak, trafiği açacak, şehirdeki suçlu ve hırsızları yakalamaya çalışacaksın. Kısacası bir polis memuru olarak oynayacaksın.

 2. My Town: Police Station

  My Town: Police Station

  My Town: Polis, küçük yaştaki oyun severlere hitap eden, oynaması kolay ve rengarenk grafiklere sahip bir simülasyon. Şiddet içermeyen bu oyunda şehri korumak için devriye atacak, kötü adamları yakalayacak, karakolda görev alacak, köpek eğitmek gibi farklı görevleri yerine getireceksin.

 3. Polis karayolu kovalamak içinde Kent - Suç Yarış O

  Polis karayolu kovalamak içinde Kent – Suç Yarış O

  Polis Araba Oyunları, hız tutkunları için tasarlanmış bir kovalamaca oyunu. Suçluları yakalamak için en iyi polis otomobillerin kullanacak, trafiğe takılmadan suçluları yakalamak için sürüş becerilerini sergileyeceksin. Kimi zaman kaçan arabaları durdurmak için çeşitli silahlar kullanacaksın.

 4. Police Rage: Cop Game

  Police Rage: Cop Game

  Police Rage, basit ama eğlenceli grafiklere sahip aksiyon dolu bir polis oyunu. Hırsızların ve diğer tehlikeli suçluların peşine düşecek, onları yakalamak için araba ve silah kullanacaksın. Polis merkezini geliştirecek, bir bölgeyi suçtan arındırdığında yeni bölgelerin kilidini açabileceksin.

 5. Police Cop Simulator. Gang War

  Police Cop Simulator. Gang War

  Police Cop Simulator. Gang War, karakterini özelleştirebileceğin ve suçlularla çatışmalara gireceğin bir aksiyon oyunu. Acemi bir polis olarak başlayıp görevleri tamamladıkça rütbe alacaksın. Yayaları ve sürücüleri denetleyecek, illegal şeylerin satışını engelleyecek, yasa dışı tüm işleri önleyeceksin.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …