Android’de oynaman gereken en iyi mafya oyunları

en-iyi-mafya-oyunlari

Aksiyon ve macera dolu oyunlarını seviyorsan işte sana farklı bir dünyanın kapısını aralama fırsatı! En iyi mafya oyunları ile yeraltı dünyasına dalacak, illegal işler yapacak ve sokaklara hakim olmak için savaşacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et!

En iyi mafya oyunları mobil dünyada

İllegal hayatların yaşandığı yeraltı dünyası birçok dizi ve filme ilham olurken oyunlara etkisi de bir hayli fazla. Mafya olarak nitelendirilen suç çetelerinin mücadelelerini konu alan ve bu minvalde geliştirilmiş pek çok oyun bulunuyor. GTA bu türün efsanelerinden biri.

Bu tür oyunlar farklı temalara sahip olsa da benzer özellikler taşıyor. Rol yapma, strateji, FPS gibi birçok unsuru da bir araya getiriyor. Sokakları ele geçirmek için çetelere liderlik etmeli, rakiplerine meydan okumalı ve verilen zorlu görevleri yerine getirmen gerekiyor.

🌍 Özgürce hareket edebildiğin oyunlardan keyif alıyorsan en iyi Android açık dünya oyunları listemize göz atabilirsin.

En iyi 5 mafya oyunu

Android cihazlarında oynayabileceğin en iyi 5 mafya oyununu listeledik. Bu oyunları AndroidListe’den indirebilirsin. Önce kısaca tanıyalım, ardından detayları paylaşalım.

 • Mafia City oyununda en güçlü mafya babası olmak için stratejik düşün.
 • Vegas Gangsteri – mafia oyunu ile ortalığı karıştıran bir gangsterin yerine geçeceksin.
 • The Grand Mafia’da tüm sokaklara hakimiyet kur.
 • Idle Mafia – Zengin Müdür oyununda illegal yollardan zenginleşmenin yoluna bak.
 • The GodFather: Family Dynasty ile kendi suç şehrini kur.

🐈 Tüylü dostlarımızı çok seviyorsan en iyi sanal evcil hayvan oyunları listemizi incele.

En iyi oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Mafia City

  Mafia City

  Mafia City ile yeraltı dünyasını dalacak, en güçlü mafya babası olmak için stratejiler belirleyeceksin. Bu strateji oyununda sıradan bir suçludan korkulan bir mafya liderine dönüşmek için elinden gelen her şeyi yapacaksın. Haraç toplayacak, mıntıkanı genişletecek ve rakiplerinle baş edeceksin.

 2. Vegas Gangsteri

  Vegas Gangsteri

  Vegas Gangsteri, vurdulu kırdılı oyunları seviyorsan elinden düşmeyecek bir mafya oyunu. Suçun hüküm sürdüğü Las Vegas sokaklarında çetelere karışıp bir gangster olacak ve ortalığı birbirine katacaksın. Bu açık dünyada verilen görevleri tamamlayacak ve sokak savaşlarına katılacaksın.

 3. The Grand Mafia

  The Grand Mafia

  The Grand Mafia, ayrıntılı grafikleri, özelleştirilebilir stratejileri ile ilgi uyandıran bir mafya oyunu. Oyunda lidersiz kalan ve dağılmış sokak çetelerini tekrar bir araya getirmen gerekiyor. En iyilerden kendi sokak çeteni kurup tüm illegal işlere el atmalı, savaşmalı ve en büyük patron sen olmalısın.

 4. Idle Mafia - Tycoon Manager

  Idle Mafia – Tycoon Manager

  Idle Mafia, adından da anlaşılacağı üzere suç ve mafya temalı bir tıklama oyunu. Sıfırdan başlayarak kendi imparatorluğunu kurma yolunda ilerleyeceksin. Çeteni kuracak, illegal mekanlar işletecek, yasa dışı ticaret yaparak zenginleşeceksin. Önüne çıkan tüm engelleri teker teker indireceksin.

 5. The Godfather

  The Godfather

  The GodFather, mafya temalı bir şehir kurma simülatörü. Başta küçük bir şehir kuracak ve giderek büyüteceksin ama para kazanmak için kirli işler yapacaksın. Mallara ve mülklere el koyacak, çetelerle anlaşacak ve kiralık katiller tutacaksın. Rakiplerinle iş birliği yapacak bazen de savaşacaksın.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …