Android’de oynaman gereken en iyi sanal evcil hayvan oyunları

sanal-evcil-hayvan-oyunları

Hayvanları seviyor hatta evinde bakıyor musun? Sanal alemde de bir tane edinmek ister misin? O halde en iyi sanal evcil hayvan oyunları listemizi incele ve Android’de kendine yeni bir tüylü dost edin. Keyifli zaman geçirebileceğin oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!

Sanal evcil hayvan oyunları

90’lara damga vuran dijital anahtarlık şeklinde satılan sanal evcil hayvanlar vardı. Onunla ilgilenmen, oyunlar oynaman gerekiyordu. Yıllar sonra bu sanal hayvanlar, mobil dünyaya taşındı. Android telefonunda veya tabletinde sanal bir evcil hayvan edinebilirsin.

Bu sanal hayvanlar arasında sadece alışık olduğumuz tüylü dostlarımız yok. Sevimli canavarlara veya gerçek dünyada var olmayan şirin hayvanlara da sahip olabilirsin. Bu türde hazırlanmış en iyi oyunları listeledik.

Android’in en iyi sanal evcil hayvan oyunları

Beslenmesinden bakımına, sağlığından yavrulamasına kadar ilgileneceğin sevimli hayvanları edineceğin en iyi Android hayvan oyunlarını kısaca tanıyalım. Bu oyunları AndroidListe’den indirebilirsin.

 • Bubbu’da sevimli bir kedinin dünyasını keşfet.
 • Pou’da karakterini özelleştir, oyun odalarına dal.
 • My Cat – Kedi Oyunu Tamagotchi’de sevimli bir yavru kediyi büyüt.
 • My Boo: Sanal Evcil Hayvanım ile yeni yaratıklar keşfet.
 • Hellopet ile bir sürü hayvana sahip çık.

🕹️ Oyun oynarken tek bir cihaza bağlı kalmaktan sıkıldıysan en iyi çapraz platform oyunları listemizi incele.

Oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, APK , tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Bubbu – My Virtual Pet

  Bubbu – My Virtual Pet

  Kedi oyunu Bubbu ile eğlenmeye ve yeni maceralara hazır mısın? Onu beslemeli, yıkamalı, giydirmeli, gezdirmeli ve dünyasını keşfetmelisin. Her an ilgine ihtiyaç duyar. Birlikte eğlenebileceğiniz ve etkileşiminizi artıracak 30 mini oyun içeriyor. Ödül olarak mama ve para kazanacaksın.

 2. Pou

  Pou

  Pou, tam bir sanal hayvan sayılmasa da ilgilenmen gereken sevimli bir yaratık. Onu beslemeli, temizlemeli ve onunla oyunlar oynamalısın. Pou’yu kendi zevkine göre kişiselleştirebilir, daha özel bir karakter oluşturabilirsin. Onunla birlikte mini oyunlar oynayabilir ve oyun odalarına katılabilirsin.

 3. My Cat - Virtual Pet | Tamagotchi kitten simulator

  My Cat – Virtual Pet | Tamagotchi kitten simulator

  My Cat’te sevimli bir kedi yavrusunu sahiplenecek, büyümesi için elinden geleni yapacak ve büyüyüşüne şahit olacaksın. Kendini stresli hissettiğinde onunla oynayıp rahatlayabilirsin. Mırıldamalarını dinleyebilir ve dokunuşlarına vereceği oldukça gerçekçi tepkilerini izleyebilirsin.

 4. My Boo - Your Virtual Pet Game

  My Boo – Your Virtual Pet Game

  My Boo, eğlenceli bir sanal evcil hayvan oyunu. Bildiğin hayvanlardan olmayan bu sevimli yaratıklar senden ilgi bekliyor. Onları sevmeli, beslemeli hatta özelleştirmelisin. 20’den fazla mini oyunla keyifli zaman geçirebilir, hayvanların için yeni eşyalar, kıyafetler ve aksesuarlar kazanabilirsin.

 5. Hellopet

  Hellopet

  Tek bir evcil hayvan sana yetmeyebilir. Hellopet, bakman gereken onlarca hayvanın olduğu bir barınak kurmana imkan tanıyor. Sahiplenilmeyi bekleyen sevimli tüylü dostları ekranında her an görebilirsin. Onlarla mini oyunlar oynayabilir ve diğer hayvanseverler ile onları paylaşabilirsin.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …