Oynaman gereken en iyi Android açık dünya oyunları

en-iyi-android-açık-dünya-oyunları

Özgürce dolaşıp eğlenebileceğin bir dünya mı hayal ediyorsun? Sanal da olsa birçok oyunda bu keyfi yaşayabilirsin. Bunun için en iyi Android açık dünya oyunları listemize göz atmalısın. Yeni bir dünyayı keşfederken zorluklarla mücadele edeceğin en iyi oyunlar için hemen oku!

Android için eni iyi açık dünya oyunları

Açık dünya oyunları oldukça ilgi uyandıran bir tür. Oyunda yaratılan evren tamamen parmaklarının ucunda ve dilediğin şekilde hareket edebilir ve keşfe çıkabilirsin. Oyunun özelliğine göre görevleri tamamlayabilir, zorlu rakiplere meydan okuyabilir veya hayatta kalmaya çalışabilirsin.

Kendi dünyanı yaratıp geliştireceğin sandbox türü oyunlarda bu gruba dahil edilebilir. Birçok farklı oyun türünü kapsaması nedeniyle mobil oyuncular tarafından da oldukça seviliyor.

En iyi açık dünya oyunları Android’de seni bekliyor

Mobil cihazlarında keyifle oynayabileceğin en iyi Android oyunlardan bir liste hazırladık. Şimdi listemizi kısaca tanıyalım.

 • Vegas Gansteri’den çete savaşlarına katılacaksın.
 • Pokemon Go’da çevrendeki Pokemonları bulmak için çaba sarfedeceksin.
 • Genshin Impact’te fantastik bir yolculuğa çıkacaksın.
 • Ark: Survival Evolved‘da hayatta kalmak için yeteneklerini geliştirmelisin.
 • Minecraft ile küplerin dünyasına kapı arala!

🏰 Strateji becerilerine güveniyorsan en iyi kule savunma oyunları listemizi şimdi incele.

En iyi oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Vegas Gangsteri

  Vegas Gangsteri

  Vegas Gangsteri, vurdulu kırdılı oyunları seviyorsan elinden düşmeyecek bir mafya oyunu. Suçun hüküm sürdüğü Las Vegas sokaklarında çetelere karışıp bir gangster olacak ve ortalığı birbirine katacaksın. Bu açık dünyada hikayeye uygun görevleri tamamlayacak veya sınavlara tabi olacaksın.

 2. Pokemon GO

  Pokemon GO

  Pokemon Go ile gerçek dünyada sokağa çıkıp bir Pokemon avcısı ve eğiticisi olacaksın. Koleksiyonunu büyütürken diğer oyuncularla da savaşabilirsin. Haritadan Pokemonları bulmaya çalışacak, çeşitli nesneleri toplayacaksın. Görevleri tamamlarken arkadaşlarınla iş birliği yapabilirsin.

 3. Genshin Impact

  Genshin Impact

  Genshin Impact, açık dünyada geçen ve gacha ögelerin taşıyan oldukça iddialı bir RPG.  Harika müzikler ve görsellerle fantastik evren Teyvat’ı keşfedeceksin. Mücadele ettikçe yeni karakterler kazanacak, yeteneklerini geliştirecek ve birçok gizemi ortaya çıkaracaksın.

 4. ARK: Survival Evolved

  ARK: Survival Evolved

  Ark: Survival Evolved, hayatta kalma ve şehir kurma ögelerini birleştiriyor. Jura Çağı’nı yaşayan açık dünyada hayatta kalmak için dinozorlar, yağmacılar ve devrin diğer zorluklarıyla yüzleşeceksin. Barınaklar, çitler ve savunma hatları kurmalı ve silahlar bulmalısın.

 5. Minecraft

  Minecraft

  Minecraft ile küplerden oluşan sonsuz bir dünyada yaratıcılığını gösterecek veya hayatta kalmak için savaşacaksın. Düşmanlarını yenmek için çeşitli silahlar; yaşamak için binalar inşa edecek ve kaynaklar bulacaksın. Modlar, haritalar, eklentiler ve kaplamalar ile dünyanı daha renkli hale getirebilirsin.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …