İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları

en-iyi-android-simülasyon-oyunları

Günlük hayatı eğlenceli görsellerle mobil cihazlara taşıyan oyunları seviyor musun? O zaman en iyi Android simülasyon oyunları tam da senlik! Oyun mekanikleri ve grafikleri ile ilgini çekecek, mobil cihazlarına indirmen gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen oku.

En iyi mobil simülasyon oyunları ile Android’de eğlence

Simülasyon oyunları birçok oyuncu tarafında ilgi gören bir tür. Gerçek hayattaki bir durumdan yola çıkılarak yapılan bu oyunlarda, motorlu taşıtları sürebilir, makyöz olabilir, hatta zorlu kararlar vermesi gereken bir patron dahi olabilirsin.

Mobil simülasyon oyunları, kolay oynanması, rengarenk grafikleri ve bol eğlence sunmaları ile çokça tercih ediliyor. Mobil versiyonlarında genellikle oyunun gidişatına karar vermen veya karakteri yönlendirmen gerekiyor. Birkaç tıklama ile bunu yapman mümkün.

👆 Birkaç basit tıklama ile oynayabileceğin en iyi point-and-click oyunları blog yazımızı okuyarak keşfedebilirsin.

En İyi Android simülasyon oyunları mobil cihazlarına indir

Oyun severler için harika bir liste daha hazırladık. Listemize geçmeden önce bu en güzel simülasyon oyunlarını kısaca tanıyalım.

 • Dragon City Mobile oyununda, bir sürü ejderha toplayıp büyüteceksin.
 • Fishing Clash: Balık Oyunları, tam avcılık meraklılarına göre bir oyun.
 • Heykel Yap ile kil hamuruna şekil vereceksin.
 • The Baby In Yellow’da bebek bakıcılığı deneyeceksin.
 • Araba Park Etme 3D, usta bir şoförüm diyorsan işte sana fırsat.

Bu harika oyunlarla ilgili detayları aşağıda bulabilirsin. Kelime oyunlarını seviyorsan en iyi Scrabble oyunları listemizi şimdi incele.

Oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

 1. Dragon City

  Dragon City

  Dragon City Mobile, kendi şehrini kurup çiftlikler inşa edeceğin bir simülasyon oyunu. Bu kez çiftliğinde ejderha yetiştireceksin. Yeni ırklar oluşturacak ve yeteneklerini geliştireceksin. Eğittiğin ejderhalarınla diğer ustalara meydan oku, düellolardan galip çıkmak için elinden geleni yap.

 2. Fishing Clash: Balık oyunları

  Fishing Clash: Balık oyunları

  Fishing Clash: Balık Oyunları, eksiksiz bir balık tutma simülasyonu. Ustalığını göstermek için dünyanın dört bir yanındaki deniz, nehir ve göllerde balık yakalamaya çalışacaksın. Nefes kesen manzaralar eşliğinde yüzlerce balık çeşidini tut ve PvP modunda diğer oyunculara meydan oku!

 3. Sculpt people

  Sculpt people

  Heykel Yap, adından da anlayacağın üzere müşterilerinin istekleri doğrultusunda kile şekil vereceğin bir heykelcilik simülasyonu. Müşterilerinin fotoğraflarından yola çıkarak gerçekçi büstlerini yapacaksın. Basit aletlerle yeteneğini gösterebilir ve günün stresini atabilirsin.

 4. The Baby In Yellow

  The Baby In Yellow

  The Baby In Yellow, bir bebek bakma simülatörü ancak bu bebek hiç de sandığın kadar masum değil. Laf dinlemeyen bu afacana göz kulak olmak için çok çaba sarf edeceksin. Bunları yaparken bulmacalar çözecek, gizli nesneleri bulacak, zorlu ve korkulu görevleri yerine getireceksin.

 5. Araba Park Etme 3D

  Araba Park Etme 3D

  Araba Park Etme 3D, güzel bir açık dünyada ne kadar iyi park ettiğini göstermekle kalmayacaksın. Bu simülasyonda, zevkine göre arabanı modifiye edebilir, sokaklarda gezebilir, drift yapabilir ve oynarken arkadaşlarınla sohbet edebilirsin. Kariyer, çoklu oyuncu gibi birçok modu var.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …