Android’de oynaman gereken en iyi anime oyunları

en-iyi-anime-oyunları

Japon kültürünün dünyaya hediyesi animeler, neredeyse her şeye ilham oluyor. Oyunları bu akımdan ayrı tutmak imkansız. Android’de bulabileceğin en iyi anime oyunları beşli bir liste halinde hazırladık. Sen de animelerden hoşlanıyorsan listemizi keşfetmek için okumaya devam et!

En iyi Anime oyunları Android’de

Günümüzde animeler, sadece birer çizgi film olmaktan çok daha ötesi. Birçok şeyin esin kaynağı olmuş durumda. Bunlardan biri de Android oyunlar.

Rol yapma oyunlarında kendini üstün yetenekleri olan bir kahraman olarak deneyebilir veya animelerdeki en sevdiğin kahramanın yerine geçebilirsin.

Sadece RPG değil, birçok kart oyunu ve bulmaca da anime ögeleri içeriyor. Anime dizilerden ve hikayelerden etkilenmiş yüzlerce oyun var.

👾 Animelerin ilham olduğu en iyi gacha oyunları listemize de göz atabilirsin.

En iyi anime oyunları

Şimdi Android cihazlarına indirip oynayabileceğin en iyi anime oyunları listemize geçelim. Listemizi kısaca tanıyalım. Bu oyunlarla ilgili detayları ve indirme linklerini listemizin devamında bulabilirsin.

 • Dragon Ball Legends’ta ne kadar iyi bir dövüşçü olduğunu göstereceksin.
 • One Piece Treasure Cruise ile korsanların dünyasına merhaba de.
 • Bleach Mobile 3D’de kötülüğe meydan okuyacaksın.
 • One-Punch Man: Road to Hero 2, oyun modlarıyla seni çok saracak.
 • Fate/Grand Order’da, insanlığın kaderi senin elinde olabilir.

🧛 Efsanevi varlıklardan ilham alan oyunları seviyorsan en iyi vampir oyunları listemizi şimdi incele.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. DRAGON BALL LEGENDS

  DRAGON BALL LEGENDS

  Dragon Ball Legends, ünlü bir animeden ilham alsa da özgün hikayesiyle seni saracak bir oyun. 400’den fazla karaktere sahip. RPG ve dövüş oyunlarını birleştiriyor. Ayrıca oyunda kart toplaman gerekiyor. Kombolar oluşturmak için bu kartları kullanmalı ve en iyi şekilde birleştirmelisin.

 2. ONE PIECE TREASURE CRUISE

  ONE PIECE TREASURE CRUISE

  One Piece Treasure Cruise’da çocuk olmasına rağmen oldukça cesur bir korsan olan Luffy’i kontrol edebilir ve maceralara atılabilirsin. Bu sıra tabanlı RPG’de rakibini bitirecek en iyi komboları yapmalı, hayatta kalmak için mücadele etmelisin. Herkese kimin en iyi korsan olduğunu ispatlamalısın.

 3. BLEACH Mobile 3D

  BLEACH Mobile 3D

  Bleach Mobile 3D, aksiyon dolu bir rol yapma oyunu. Ana karakter Ichigo’nun yerine geçecek, önüne çıkan şeytani orduları paramparça edecek, seni durdurmaya çalışan patronlara meydan okuyacaksın. Birçok özelleştirme seçeneğiyle birlikte karakterini de geliştirmene imkan tanıyan iyi bir anime oyun.

 4. One-Punch Man: Road to Hero 2.0

  One-Punch Man: Road to Hero 2.0

  One-Punch Man: Road to Hero 2, sevilen oyunun ikinci serisi. Ünlü animeden karakterler sunmaya devam ediyor. Hikaye tabanlı tek oyuncu, PvP gibi farklı oyun modlarına sahip heyecan verici bir RPG. Karakterler ve kartlar toplamalı, topladığın kartlarla karakterlerini güçlendirmelisin.

 5. Fate/Grand Order

  Fate/Grand Order

  Etkileyici bir JRPG olan Fate/Grand Order, insanlığın sonunun geldiği mistik bir dünyada geçiyor. Canavarları öldürebilen bir makine taşıyan Mash’i kontrol edeceksin. İnsanlığı yok olmaktan kurtaracaksın. Sıra tabanlı dövüşlerin yanı sıra bol bol okuyacağın heyecanlı bir hikaye.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …