Android’de oynaman gereken en iyi vampir oyunları

en-iyi-vampir-oyunları

Bir ısırıkla insanlığın kaderini değiştiren yaratıkları hatırlıyor musun? Hani birçok kitaba ve filme konu olan vampirler var ya Android oyunlara da ilham oluyor. En iyi vampir oyunlarının yer aldığı harika bir liste hazırladık. Yeni listemizi keşfetmek için okumaya devam et!

Mobil vampir oyunları

Var mı yok mu tartışıla dursun vampirler, birçok hikayeye konu olduğu herkesin malumu. Sinemadan edebiyata kadar birçok alanda kendine yer bulan vampirler, oyun dünyasında da hatırı sayılır bir konuma sahip. Vampir temalı birçok mobil oyunu bulmak mümkün.

Hayatta kalma, macera, aksiyon, arcade, rol yapma gibi birçok farklı türde, vampir karakterleri görmek mümkün. Bu oyunlarda ya vampirlerle mücadele edecek ya da bir vampir olarak insanlığın sonunu getirecek, kendine yeni kurbanlar bulacaksın.

🧟 İnsanlığın sonunu getirmek isteyen sadece vampirler değil, en iyi zombi oyunları listemizi de incele.

En iyi vampir oyunları listesi

Farklı türlerle iç içe geçmiş ancak oyun mekanikleri ile kesintisiz eğlence vadeden en iyi Android oyunlardan beş tanesini seçip listeledik. Önce kısaca listemizi tanıyalım ardından detayları paylaşalım.

 • Vampire’s Fall: Origins RPG’de kılıcını halkını kurtarmak için kullanacaksın.
 • Vampir Aşk Hikayesi’nde zorlu bir aşk üçgeninde kalacaksın.
 • Man or Vampire’da kendini insanlık ile vampirlik arasında bulacaksın.
 • Immortal Diaries’da vampir atalarının mirasını keşfedeceksin.
 • Heroes of the Dark’ta türler arası amasız bir savaşa katılacaksın.

🚧 Çocukların çok sevdiği oyuncak Lego Android’de, en iyi Lego oyunları listemizi şimdi incele.

Oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, APK, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Vampire's Fall: Origins

  Vampire’s Fall: Origins

  Vampire’s Fall, şeytani güçlerin elinden halkını kurtarman gereken aksiyon ögeleri taşıyan bir RPG. Farklı yeteneklere sahip karakterlerden dilediğini seçip özelleştir. Kılıcını ya da seçtiğin silahını ustaca kullanmalısın. Vampirler başta olmak üzere köyüne musallat olan tüm kötüleri alt etmeye bak.

 2. Vampir Aşk Oyunları

  Vampir Aşk Oyunları

  Vampir Aşk Hikayesi; insanlar, kurt adamlar ve vampirler arasında gelişen bir aşkı konu alıyor. Bu romantik oyunda, vereceğin kararlar ile hikayenin gidişatına ve kahramanların kaderine yön vereceksin. Ya bir vampir avcısı ya da bir vampire sırılsıklam aşık olacaksın. Karar senin!

 3. Man or Vampire

  Man or Vampire

  Man or Vampire, gizemlerle dolu fantastik bir alemde insan olmakla vampir olmak arasında gidip geleceğin bir RPG. Karanlık tünelleri ve zindanları keşfedecek, düşmanlarını yenmek için stratejik düşmelisin. Birdenbire ortaya çıkan patronları yenmek için sürekli olarak karakterini geliştirmelisin.

 4. Immortal Diaries

  Immortal Diaries

  Immortal Diaries, seni alıp ölümsüzlerin dünyasına götürecek etkileşimli bir oyun. Vampir kökenini keşfedecek, kendi şatonun kraliçesi olacaksın. Karakterini özelleştirip geliştirirken çeşitli görevleri tamamlayacaksın. Sevgilini, evcil hayvanını hatta ne giyeceği seçecek, bulmacaları çözeceksin.

 5. Heroes of the Dark

  Heroes of the Dark

  Heroes of the Dark, sırlar dolu ve karanlık bir dünyada üç türden biri olacaksın: insan, kurt adam ve vampir. Gizemli hazineleri keşfetmeli, seni engelleyen düşmanlarını yok etmeli ve sahip oldukların için savaşmalısın. Karakterine süper güçler kazandırırken rakiplerinden gözünü ayırmamalısın.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …