Android’de oynaman gereken en iyi Lego oyunları

en-iyi-lego-oyunları

Her kuşağın özellikle çocukların severek oynadığı küp bloklar denildiğinde ilk aklına ne gelir? Tabii ki Lego. En iyi Lego oyunları, bu küpten dünyayı Android’e taşıyor. Mini figürler, ünlü süper kahramanlar ve çok daha fazlası bu oyunlarda. Keşfetmek için hemen okumaya başla!

En iyi Lego oyunları

Bazı oyuncaklar var ki tüm dünyada bilinir ve her kuşak oynar. Hatta sadece çocuklar değil, yetişkinler de oynar. Bu oyuncaklardan biri de ünlü Lego. Birçok bloktan oluşan setleriyle çocukların hayal dünyasını geliştiren firmanın Android oyunları da mevcut.

Ünlü minifigürlerin yer aldığı, süper kahramanlardan veya sevilen filmlerden ilham alan mobil oyunlara sahip. Blokları birleştirmeye devam edebilir ya da yepyeni maceralara atılabilirsin.

🦁 Kesintisiz heyecanı seviyorsan en iyi Android macera oyunları listemizi inceleyebilirsin.

En iyi Lego oyunları listesi

Android cihazına indirip oynayabileceğin en iyi oyunlardan bir seçki hazırladık. Bu oyunlardan kimisi ücretsizken kimisi ücretli. Ayrıca bazı oyunları daha iyi oynayabilmek için Lego setlerine ihtiyacın olabilir. Şimdi kısaca listemizi tanıyalım ve ardından detayları paylaşalım.

 • Lego Friends, macera dolu bir koşuya seni davet ediyor.
 • Lego Tower’da minifigürlerin için yaşam kuleleri inşa edeceksin.
 • Lego Legacy ile minifigürlerin arasındaki amansız bir savaşa dahil olacaksın.
 • Lego Batman ile Gotham City’nin gizemli dünyasına dalacaksın.
 • Lego Star Wars’ta Güç Uyanıyor filmini minifigürlerle oynayacaksın.

߷ Bulmaca türündeki oyunları seviyorsan en iyi birleştirme oyunları listemizi hemen incele.

Oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. LEGO® Friends: Heartlake Rush

  LEGO® Friends: Heartlake Rush

  Lego Friends, Heartlike City’de birçok görevi gerçekleştirmen gereken bir koşu oyunu. Benzersiz özelliklere sahip farklı karakterler arasından istediğini seçebilirsin. Koşu sırasında çeşitli araçları sürebilir, bunları özelleştirebilir, yeni arabaların kilidini açabilir ve güçlendirmeleri kazanabilirsin.

 2. LEGO® Tower

  LEGO® Tower

  LEGO Tower, eğlenceli bir kule inşa oyunu. Her türlü daire ve işletmeyi barındıran hayalindeki kuleleri inşa edeceksin. Sanal bloklarla minifigürlerin yaşayıp çalışacağı yeni katlar ekleyeceksin. Yeni minifigürler topla, arkadaşlarının kulelerini ziyaret et ve parça takası yap.

 3. LEGO® Legacy: Heroes Unboxed

  LEGO® Legacy: Heroes Unboxed

  Lego Legacy, minifigürlerin arasından kendine bir takım kurup diğer karakterlerle mücadele edeceğin sıra tabanlı bir savaş oyunu. Bu RPG’de iyi bir strateji belirlemeni, kahramanının becerilerini kullanarak rakibini alt etmelisin. Takımını geliştirebilir, çok oyunculu savaşlara katılabilirsin.

 4. LEGO Batman: DC Super Heroes

  LEGO Batman: DC Super Heroes

  Süper kahraman Batman’i ve filmlerini seviyorsan Lego Batman oyunu tam senlik. 80’den fazla oynanabilir karakter sunuyor. Engelleri aşmak, zorlu bulmacaları çözmek için süper kahramanın güçlerini kullan. Joker başta olmak üzere tüm kötü karakterleri durdurmalı ve şehir kurtarmalısın.

 5. LEGO® Star Wars™: TFA

  LEGO® Star Wars™: TFA

  LEGO Star Wars ile Güç Uyanıyor filminin macerasını Lego dünyasında yeniden yaşayacaksın. Filme benzeyen ve yeni içerikler sunan birçok bölüm var. Bulmacaları çözmen, inşaatları denetlemen gerekiyor. Çoklu oyuncu desteği sunan oyunda uzay geminle it dalaşı bile yapabilirsin.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …