Android’de oynaman gereken en iyi birleştirme oyunları

birleştirme-oyunları

Bulmaca türündeki oyunlardan çok keyif alıyorsan sana harika bir sürprizimiz var. Merge oyunları, diğer adıyla birleştirme oyunları arasından seçim yaparak yeni bir liste hazırladık. Severek oynayabileceğin bu türdeki en güzel Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et.

Birleştirme oyunları

Mobil oyunlar denildiğinde ilk akla gelen türler arasında bulmaca oyunları yer alır. Bu oyunlar her yaştan oyuncunun büyük ilgisini çeker ve keyifli zaman geçirmeyi sağlar.

Bulmacaların birçok alt kategorisi var. Bunlardan biri de birleştirme oyunları. Bu oyunlarda amaç benzer nesneleri bulup birleştirmek ve nihayetinde yeni bir tür elde etmek şeklinde olur. Bazı yönleriyle eşleştirme oyunlarına benzese de oynanış açısından farklıdır.

🍓 Farkı daha iyi anlamak için Candy Crush benzeri en iyi üçlü eşleştirme oyunları listemizi inceleyebilirsin.

En iyi birleştirme oyunları listesi

Macera, gizem, matematik gibi ögeler taşıması, renkli grafikleri, akıcı animasyonları ile oldukça ilgini çekecek en iyi birleştirme oyunlarını listeledik. Öncelikle listemizi kısaca tanıyalım, indirme linklerini ve detayları yazımızın devamında bulabilirsin.

 • Merge Dragons ile ejderhaların renkli dünyasına dalacaksın.
 • EverMerge’de masal karakterleriyle iş birliği yapacaksın.
 • Merge Mansion’da büyükannenin sakladığı sırrı ortaya çıkarmalısın.
 • Merge County, kendi zevkine göre bir kasaba inşa etmene imkan tanıyor.
 • 2048, sayılarla arası iyi olanlar için klasik bir oyun.

🎞️ Oyun oynamanın yeni bir yolunu öğrenmek için en iyi Netflix oyunları listemizi şimdi incele.

Oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Merge Dragons!

  Merge Dragons!

  Merge Dragons, ejderhaların yaşadığı bir ülkeye seni götürecek. Çeşitli görevleri tamamlayarak yeni eşyalar, ejderhalar ve hazineler keşfedeceksin. En az üç ögeyi birleştirerek ejderhalar oluşturacak ve yeni topraklara doğru yola çıkacaksın. Seviyeleri daha hızlı geçmek için stratejik düşünmelisin.

 2. EverMerge

  EverMerge

  EverMerge, inşa ve macera unsurlarını birleştiren bir oyun. Sevdiğin masallardan birçok karakterle büyülü bir dünyayı keşfedeceksin. Ögeleri birleştirerek yeni binalar inşa edecek, hasat toplayacak, yeni alanlar elde edecek, ejderhalar ve bitkiler yetiştireceksin. Zombilere karşı uyanık olmalısın.

 3. Merge Mansion - Mystery Game

  Merge Mansion – Mystery Game

  Merge Mansion, ögeleri birleştirerek bir malikaneyi ve çevresini restore etmen gereken bir oyun. Büyükannenin sakladığı sırları ve ailenin geçmişini öğrenmek için gizli bölümlerin kilidini açmalısın. Evin her bir köşesini yenilerken sürprizlerle karşılaşacak ve birçok eşya keşfedeceksin.

 4. Merge County

  Merge County

  Merge County, bir kasabayı yeniden inşa etmen gereken bir birleştirme oyunu. Kasabanın gelişip büyümesi, insanların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ögeleri birleştirmeli, yeni araçlar ve binalar oluşturmalısın. Kasaba halkını mutlu etmek için görevleri tamamlamayı ihmal etme!

 5. 2048

  2048

  2048, her yaştan kullanıcının ilgisini çeken klasik bir sayı birleştirme oyunu. Farklı boyuttaki oyun tahtaları arasından seçim yapabilirsin. 2048’i elde etmek için aynı değere sahip sayıları hareket ettirerek birleştirmelisin. En yüksek skorları elde ederek arkadaşlarına meydan okuyabilirsin.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …