Yeni Yıl Kararları: İngilizce Öğrenmek İçin En İyi 5 Android Uygulama

Yeni yıl kararları aldın ve bu sene bu kararlar arasında İngilizce öğrenmek de var. Sana bu konuda destek olacak, İngilizce öğrenmek için en iyi 5 Android uygulamayı seninle paylaşacağız. En iyi İngilizce öğrenme uygulamaları listemizi incelemek için okumaya devam et!

İngilizce Öğrenmek İçin Android Uygulamalar ile Yeni Yıl Kararlarını Gerçekleştir

Öncelikle yeni yılın kutlu olsun. 2020’ye güzel bir giriş yaptın ve yeni yıl kararları aldın. Bunlardan bir tanesi de dil öğrenmek ise işine çok yarayacak Android İngilizce öğrenme uygulamalarından bahsedeceğiz.

Yeni yıl kararlarını gerçekleştirecek uygulamalar arasından İngilizce öğrenmek için en iyi uygulamaları seçtik. Artık İngilizceyi öğrenmek senin için hayalden öte bir gerçeğe dönüşecek.

İngilizce Öğrenmek İçin En İyi 5 Android Uygulama

Biraz azimle ve günlük düzenli çalışma ile sen de İngilizce öğrenebilirsin. Bahsedeceğimiz uygulamalar temelden başlayarak ileri seviyelere kadar seni taşıyabilmekte.

Günlük birkaç dakikanı ayırarak İngilizce öğrenebilir veya İngilizceni geliştirebilirsin. Bu uygulamalar ücretsiz İngilizce öğrenmek mümkün ancak ücretli sürümleri daha çok özellik ve eğitim imkanı sunuyor.

İngilizce öğrenmek için Android uygulamaları aşağıda bulabilirsin. Filmler ve şarkılar ile İngilizce öğrenmek için en iyi uygulamalar neler, biliyor musun? Konu ile ilgili farklı görüş veya önerilerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Duolingo'yla Bedava İngilizce

  Duolingo’yla Bedava İngilizce

  Duolingo ile İngilizce öğrenmek kolay ve eğlenceli hale geliyor. Sesli alıştırmalar, çeviri, cümle kurma, resim tanıma ve oyunlar içeren dersler kolaydan zora doğru ilerliyor. Kaydettiğin aşamaları takip edebilir, gelişimini görebilirsin.

 2. Dilleri Öğrenin - busuu

  Dilleri Öğrenin – busuu

  İngilizce öğrenmek için sanal dil öğrenme topluluğu sunan Busuu ile yazılı ve sözlü alıştırmalar yapacaksın. Ana dilini konuşanlarla etkileşime girerek 150’den fazla ders seni bekliyor. Telaffuzunu geliştirebilir, dil bilgisi öğrenebilirsin.

 3. English-App : Learn English

  English-App : Learn English

  Hello English, 150’nin üzerinde etkileşimli ders ile konuşma İngilizcesini, dil bilgisi kurallarını öğrenmeni sağlıyor. İstersen çevrimdışı çalışabilir, öğretmenlere sorular sorabilir, günlük kalıpları kullanarak sohbet edebilir, kelime dağarcığını geliştirebilirsin.

 4. Memrise ile Dil Öğren

  Memrise ile Dil Öğren

  İngilizce öğrenmek için pek çok farklı yöntem sunan Memrise, çeşitli interaktif oyunlarla dilini geliştirmeni sağlıyor. Kelime, dil bilgisi, telaffuz gibi konularda seni sınıyor. Ana dili İngilizce olan kullanıcılar ile etkileşime geçebilir, çevrimdışı çalışabilirsin.

 5. BBC Learning English

  BBC Learning English

  BBC Learning English ile otantik İngilizceyi dinleyerek dil becerilerini geliştirebilirsin. BBC English tarafından İngilizce hazırlanan 6 dakikalık gramer, kelime ve diğer konulardaki ses kayıtlarını dinleyebilir, bunlarla ilgili konuları çalışabilir, soruları çözebilirsin.

XAPK nedir ve Android’de XAPK nasıl yüklenir?
XAPK nedir ve Android’de XAPK nasıl yüklenir?

Aradığın bir oyunu Google Play’de bulamadın ancak XAPK formatından indirebileceğin bir kaynakta keşfettin. Peki bu XAPK nedir, Android’e XAPK nasıl yüklenir, güvenli midir, merak ediyorsan aradığın cevapları bu rehberde bulabilirsin. Detayları keşfetmek için okumaya devam et!…