En İyi 10 Android Oyun: Hem Ücretsiz Hem de Çevrimdışı Oyna!

en-iyi-10-android-oyun-çevrimdışı-ücretsiz

İnternet olmadan, kablosuz ağ aramadan, çevrimdışı, ücretsiz oynayabileceğin en iyi 10 Android oyun burada! Wi-Fi’a bağlandın mı, verilerim bitti mi diye düşünmeden, ücret ödemeden dilediğin yerde oyun oyna, keyfine bak. Çevrimdışı ve ücretsiz en iyi Android oyunlar için hemen oku!

En İyi 10 Android Oyun: Ücretsiz ve Çevrimdışı Sınırsız Eğlence!

7’den 70’e herkes mobil oyun oynuyor. Ancak pek çok oyun İnternet bağlantısı istiyor veya ücretli.

Elbette alternatifsiz değilsin. Ücretsiz çevrimdışı oynayabileceğin pek çok Android oyun var. Bunlardan en iyi 10 Android oyunu bir araya getirdik.

Ücretsiz ve Çevrimdışı En iyi 10 Android Oyun Listesi

Keyif alarak oynayacağın en güzel oyunları listeledik.

En iyi 10 Android oyun aşağıda seni bekliyor. 2019 Temmuz ayının en iyi Android oyunlarına baktın mı? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Subway Surfers

  Subway Surfers

  Arcade oyun Subway Surfers’da seni sürekli kovalayan güvenlik görevlisinden kaçarken tehlikeli görevleri yerine getirmeli ve paraları toplamalısın. Reflekslerini iyi kullanman ve hızlı hareket etmen gereken keyifli bir aksiyon.

 2. Shadow Fight 2

  Shadow Fight 2

  Aksiyon oyunu Shadow Fight 2, klasik dövüş ve RPG’yi buluşturuyor ve 2D grafiklere sahip. Bire bir dövüşlerde rakiplerinle mücadele edecek, dövüş sanatlarındaki yeteneklerini sergileyeceksin. Kılıç kullanacak ve yıldız fırlatacaksın.

 3. Asphalt 8: Airborne

  Asphalt 8: Airborne

  Yarış oyunu Asphalft 9: Airbone dünyanın en hızlı arabalarını Android’ine getiriyor. Sadece asfaltta yarışmayacak adeta arabaları havada uçuracaksın. Zorlu manevralar yaparak yarışı birinci tamamlaman gerekiyor. Hız tutkunları için ideal.

 4. Temple Run 2

  Temple Run 2

  Aksiyon oyunu Temple Run2, antik bir tapınakta geçiyor. Bu koşu oyununda acayip bir yaratıktan kaçmak için olabildiğince hızlı koşmalı, gerekirse zıplamalı ve kaymalısın. Puanlarını, yeni karakterlerin ve performansın için kullanabilirsin.

 5. Hungry Shark Evolution

  Hungry Shark Evolution

  Bu arcade oyunda doymak bilmeyen bir köpek balığı var. Hungry Shark’ta okyanusa hakim olmaya ve hayatta kalmaya çalışan bir köpek balığının yerine geçecek ve önüne çıkan her şeyi yiyeceksin. 12 farklı köpek balığı, 40’tan fazla seviye var.

 6. Geometry Dash Lite

  Geometry Dash Lite

  Geometry Dash Lite, arcade türünde bir platform oyunu. Geometrik şekillerden oluşturulmuş bir dünyada ilerleyerek çeşitli bölümleri geçmelisin. Can kaybetmemeye dikkat ederek tüm engelleri aşmalısın. Kaybedersen başa dönersin.

 7. Plants vs. Zombies™ 2

  Plants vs. Zombies™ 2

  Klasik oyunlar arasındaki Plants vs Zombies 2’de stratejini belirleyip bitkilerden bir ordu kurmalısın. Zombilerle savaşmak ve onları yenmek için bitkilerden bir savunma bölgesi oluşturmalısın. Her seviyede en iyi bitkilere sahip olmalısın.

 8. Jetpack Joyride

  Jetpack Joyride

  Jetpack Joyride, sırtındaki roketle olabildiğince uzağa uçarak bölümleri geçmek için paraları ve özel eşyaları toplaman gereken bir arcade macera oyunu. Kahramanın için komik kıyafetler, devasa robotlar var. Önüne çıkan düşmanlarını yok etmelisin.

 9. Crossy Road

  Crossy Road

  Pikselli görünümü ile aksiyon oyunu Crossy Road’da çeşitli karakterleri yoldan karşıya geçirmelisin. Ancak akan trafiği hesaba katmalısın. Otoyollar, tren rayları, nehirler ve orman boyunca karşıya geçerken doğru hamleleri yap!

 10. Smash Hit

  Smash Hit

  Fütüristik tarzıyla arcade oyun Smash Hit’te müziğin sesine kendini kaptırarak çok farklı ortamlarda önüne çıkan tüm engelleri paramparça edeceksin. Demir bilyeleri fırlatarak engelleri ortadan kaldıracaksın. Mavi üçgenler, yeni bilyeler verecek.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …