Android’de yüksek kaliteli videolar oluşturmak için en iyi AI video editors

ai-video-editors

Android cihazlarından videolar düzenleyip sosyal ağlarında paylaşıyor musun? Düzenleme işlemlerini daha hızlı yapabilirsin. En iyi AI video editors listemizdeki uygulamaları kullanarak daha profesyonel sonuçlar alabilir, herkesi şaşırtabilirsin. Detaylar için okumaya devam et!

AI video editors

YouTube, TikTok gibi sosyal medya uygulamalarında video paylaşıyorsan video düzenlemenin ne kadar meşakkatli olduğunu bilirsin. Videolarını özellikle telefon ve tablet gibi mobil cihazlarında düzenliyorsan bu daha fazla vakit alabilir veya daha profesyonel bir görünüme ihtiyaç duyabilirsin.

Günümüzün yapay zeka destekli video düzenleme uygulamaları seni birçok dertten saniyeler içinde kurtarıyor ve harika efektler ekleyerek yüksek kaliteli videolar oluşturmanı sağlıyor. AI video editors için arka planı kaldırmak, istenmeyen nesneleri yok etmek, avatarları konuşturmak oldukça kolay.

🌐 En iyi hotspot uygulamalarını keşfet daima online kal!

En iyi AI video editors listesi

Video düzenlemeni kolaylaştıracak ve şaşırtıcı videolar oluşturabileceğin en iyi yapay zeka destekli video düzenleyicileri listeledik. Bu uygulamaları AndroidListe’den ücretsiz indirebileceğini hatırlattıktan sonra listemizi kısaca tanıyalım ve detayları paylaşalım:

 • Filmora – video düzenleyici yapay zekasıyla en trend videoları oluştur.
 • Videoleap, Lightricks Editörü ile profesyonelmiş gibi video düzenle.
 • Zoomerang – AI Video Maker, ne istediğini yaz, anında videonu oluştursun.
 • Virbo – AI Video & AI Üretici, sanal karakterlerinle stüdyo kur.
 • Video AI Art Generator & Maker ile fotoğraflarından ve yazılarla video yap.

🤸‍♂️ En iyi AI fitness uygulamaları ile zinde kalmak için şimdi yazımızı incele.

Uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla APK, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. FilmoraGo - Video Düzenleyici

  FilmoraGo – Video Düzenleyici

  Filmora, çok fonksiyonlu, profesyonel araçlara sahip bir video düzenleyici. Aklından geçenleri yazıya döküp yapay zekadan video oluşturmasını isteyebilirsin. En trend şablonlara, efekt ve filtrelere ulaşabilirsin. Ses efektleri eklemen mümkün. Resim ve müzik oluşturabileceğin AI generator da sunar.

 2. Videoleap — Lightricks'ten Video Düzenleyici

  Videoleap — Lightricks’ten Video Düzenleyici

  Videoleap, acemilerden profesyonellere kadar herkesin kullanabileceği bir video düzenleyici. Anahtarlama ve katmanlama gibi birçok güçlü özelliğin yanı sıra anime, çizgi film, oyun, sahne değişimi gibi farklı kategorilerde yapay zeka ile videolar oluşturabilirsin. Videolarına AI destekli efektleri ustaca ekleyebilirsin.

 3. Zoomerang - TikTok effects

  Zoomerang – TikTok effects

  Zoomerang, kullanımı kolay bir AI video editor. Şablonlardan yola çıkarak basit dokunuşlarla yeni videolar oluşturabilir ve çeşitli araçlarla videolarını düzenleyebilirsin. Hayalini kelimelere döküp AI’dan yapmasını isteyebilirsin. Videolarına, animasyonlu metinler ve çıkartmalar ekleyebilirsin. Videonun arka fon müziğini değiştirebilirsin.

 4. Virbo-AI Video & AI Üreteci

  Virbo-AI Video & AI Üreteci

  Virbo, yapay zeka desteğiyle video oluşturmayı oldukça kolaylaştırıyor. Metinleri sanal karakterlere okutabilir ve videoya dönüştürebilirsin. AI desteğiyle ürün ve tanıtım videoları hazırlayabilir, farklı dillerde seslendirme yapabilir, ses tonunu değiştirebilir, müzik ekleyebilir, video efektleri ve şablonlar arasından seçim yapabilirsin.

 5. Video AI Art Generator & Maker

  Video AI Art Generator & Maker

  Video AI, yapay zeka yardımıyla yaratıcılığını ortaya çıkarman için onlarca şablon, görsel ve sesli efekt sunan eğlenceli bir düzenleyici. Fotoğraflarından ilginç videolar oluşturabilirsin. Gelişmiş algoritmaları ile yapay zeka tüm istemlerini (yazdığın açıklama metinlerini) anında videoya dönüştürüyor.

TikTok AI avatar nasıl oluşturulur?
TikTok AI avatar nasıl oluşturulur?

Profilinde resmin yerine yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir avatar kullanmak ister misin? Üstelik bunun için ek bir uygulama yüklemene gerek yok. Artık TikTok AI avartar oluşturup kullanmana imkan tanıyor. Bu yeni aracı nasıl kullanacağını keşfetmek için okumaya devam et!…

TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?
TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?

Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak, kolayca hem TikTok’tan hem de Instagram’dan video paylaşmak ister misin? TikTok’a Instagram ekleme mümkün. Böylelikle iki platformda da kısa videolarını takipçilerinle paylaşabilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!…