Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar

roblox-benzeri-oyunlar

Roblox oynamayı çok seviyorsun ancak alternatif oyunları da merak mı ediyorsun? Deneyebileceğin Roblox benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi RPG oyunları bulacağın listemize göz atmak ve binlerce oyuncunun severek oynadığı oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!

Roblox Benzeri Oyunlar: Oynaman Gereken En İyi RPG Oyunları

Çok popüler olan ve birçok oyuncunun oynadığı Roblox, esasen bir oyun platformu. İçerisinde sayısız mini oyun oynayabileceğin ve milyonlarca dünya barındıran sanal bir evren. Dilediğin karakterin yerine geçebilmen oyunu daha da popüler hale getiriyor.

Sandbox (kumhavuzu) türünde bir oyun olan Roblox elbette ki alternatifsiz değil. Keyifle oynayabileceğin birçok oyun geliştirilmiş durumda.

Roblox Benzeri Oyunlar Listesi

Bugün alternatif arayanların çok hoşuna gidecek popüler oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listemizdeki oyunları hala oynamadıysan AndroidListe’den hemen indirip oynamalısın.

Listemize sandbox ile özleşen inşa oyunu Minecraft ile başlıyoruz. Birçok farklı karaktere sahip hayatta kalma oyunu Fortnite ile devam ediyoruz. Kendi oyunlarını oluşturup paylaşabileceğin Kogama iyi bir alternatif. Hayatta kalmak için 3’e 3 savaşlar yapabileceğin Brawl Stars’tan bahsetmezsek olmazdı. Growtopia ile yeni dünyalar keşfet.

Roblox benzeri oyunlar listemizi aşağıda daha detaylı bulabilirsin. En iyi çocuk oyunları listemizi de mutlaka incele!

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Minecraft

  Minecraft

  Minecraft küplerden oluşan sınırsız bir dünyada yaratıcılığını gösterecek ve hayatta kalmak için mücadele edeceksin. Düşmanlarını yenmek için envanterine çeşitli türde silahlar ekleyeceksin. Blokları kullanarak bina inşa etmek için kaynakları keşfedecek ve farklı dünyalarda dolaşacaksın.

 2. Fortnite

  Fortnite

  Fortnite, bir üçüncü şahıs nişancı oyunu. Battle Royale tarzı, gerçek zamanlı bir savaşta hayatta kalmak için diğer oyuncularla mücadele edeceksin. Bir adada sıfırdan başlayıp ölmeden rakiplerini yok etmek için karakterini çeşitli eşya ve silahlarla donatacak hatta özelleştireceksin.

 3. KoGaMa

  KoGaMa

  Kogama, arcade, FPS, RPG, MMO türünde pek çok oyun bulabileceğin bir platform. Kendi oyunlarını tasarlayabilir, arkadaşlarınla paylaşabilir ve birlikte oynayabilirsin. Bu sandboxta görseller pikselli grafiklerden oluşuyor ve birçok özelleştirme seçeneği sunuyor.

 4. Brawl Stars

  Brawl Stars

  Üç dakikalık, üçe üç oyun modlarıyla Brawl Stars’ta güçlü rakiplerine meydan oku. Arenada rakipsiz olmak için özel süper yeteneklere sahip yeni savaşçıları aç ve yükselt. Çok oyunculu veya tek başına oynayabilir, etkinliklere katılabilirsin. Modlar, haritalar, görünümler güncelleniyor.

 5. Growtopia

  Growtopia

  Growtopia, devasa bir sanal dünyayı kontrol etmen gereken 2D macera oyunu. Yaratıcılığını kullanacağın bu çok oyunculu kumhavuzu sıkılmadan oynayabileceğin birçok mini oyun barındırıyor. Piksellerden kendi karakterlerini oluştur ve özelleştir.

Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları

Roblox, her yaştan oyun severin Android’de en çok oynadığı oyunların başında geliyor. Devasa dünyasında yüzlerce oyun seçeneği sunuyor. Roblox’taki en iyi oyunların yanı sıra Roblox benzeri oyunların yer aldığı bir liste hazırladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları

Eşleştirme oyunlarını seviyor ama daha klasik oyunlar mı arıyorsun? O zaman klasik masa oyunu Mahjong tam senlik. Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları senin için listeledik. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi Android oyunları görmek için okumaya devam et.…