Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar

roblox-benzeri-oyunlar

Roblox oynamayı çok seviyorsun ancak alternatif oyunları da merak mı ediyorsun? Deneyebileceğin Roblox benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi RPG oyunları bulacağın listemize göz atmak ve binlerce oyuncunun severek oynadığı oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!

Roblox Benzeri Oyunlar: Oynaman Gereken En İyi RPG Oyunları

Çok popüler olan ve birçok oyuncunun oynadığı Roblox, esasen bir oyun platformu. İçerisinde sayısız mini oyun oynayabileceğin ve milyonlarca dünya barındıran sanal bir evren. Dilediğin karakterin yerine geçebilmen oyunu daha da popüler hale getiriyor.

Sandbox (kumhavuzu) türünde bir oyun olan Roblox elbette ki alternatifsiz değil. Keyifle oynayabileceğin birçok oyun geliştirilmiş durumda.

Roblox Benzeri Oyunlar Listesi

Bugün alternatif arayanların çok hoşuna gidecek popüler oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listemizdeki oyunları hala oynamadıysan AndroidListe’den hemen indirip oynamalısın.

Listemize sandbox ile özleşen inşa oyunu Minecraft ile başlıyoruz. Birçok farklı karaktere sahip hayatta kalma oyunu Fortnite ile devam ediyoruz. Kendi oyunlarını oluşturup paylaşabileceğin Kogama iyi bir alternatif. Hayatta kalmak için 3’e 3 savaşlar yapabileceğin Brawl Stars’tan bahsetmezsek olmazdı. Growtopia ile yeni dünyalar keşfet.

Roblox benzeri oyunlar listemizi aşağıda daha detaylı bulabilirsin. En iyi çocuk oyunları listemizi de mutlaka incele!

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Minecraft

  Minecraft

  Minecraft küplerden oluşan sınırsız bir dünyada yaratıcılığını gösterecek ve hayatta kalmak için mücadele edeceksin. Düşmanlarını yenmek için envanterine çeşitli türde silahlar ekleyeceksin. Blokları kullanarak bina inşa etmek için kaynakları keşfedecek ve farklı dünyalarda dolaşacaksın.

 2. Fortnite

  Fortnite

  Fortnite, bir üçüncü şahıs nişancı oyunu. Battle Royale tarzı, gerçek zamanlı bir savaşta hayatta kalmak için diğer oyuncularla mücadele edeceksin. Bir adada sıfırdan başlayıp ölmeden rakiplerini yok etmek için karakterini çeşitli eşya ve silahlarla donatacak hatta özelleştireceksin.

 3. KoGaMa

  KoGaMa

  Kogama, arcade, FPS, RPG, MMO türünde pek çok oyun bulabileceğin bir platform. Kendi oyunlarını tasarlayabilir, arkadaşlarınla paylaşabilir ve birlikte oynayabilirsin. Bu sandboxta görseller pikselli grafiklerden oluşuyor ve birçok özelleştirme seçeneği sunuyor.

 4. Brawl Stars

  Brawl Stars

  Üç dakikalık, üçe üç oyun modlarıyla Brawl Stars’ta güçlü rakiplerine meydan oku. Arenada rakipsiz olmak için özel süper yeteneklere sahip yeni savaşçıları aç ve yükselt. Çok oyunculu veya tek başına oynayabilir, etkinliklere katılabilirsin. Modlar, haritalar, görünümler güncelleniyor.

 5. Growtopia

  Growtopia

  Growtopia, devasa bir sanal dünyayı kontrol etmen gereken 2D macera oyunu. Yaratıcılığını kullanacağın bu çok oyunculu kumhavuzu sıkılmadan oynayabileceğin birçok mini oyun barındırıyor. Piksellerden kendi karakterlerini oluştur ve özelleştir.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Steam Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Steam Oyunları

Popüler oyun platformundan çıkan birçok oyuna artık Google Play’den de erişebilirsin. Android’de oynayabileceğin en iyi Steam oyunları bugün AndroidListe’de. Mobil dünyaya taşınan bu oyunları, dilediğin her yerde oynayabilirsin. Bu oyunları keşfetmeye başlamak için hemen oku!…

Oynayabileceğin Çocuklar İçin Araba Yarışı Oyunları
Oynayabileceğin Çocuklar İçin Araba Yarışı Oyunları

Çocukların severek oynayacağı, keyifle zaman geçireceği mobil oyunlar mı arıyorsun? Çocuklar için araba yarışı oyunları bugün AndroidListe’de. Genç yaştaki Android kullanıcıları düşünülerek geliştirilmiş en iyi yarış oyunlarını listeledik. Keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları

Spor ile aran nasıl? Fırsat buldukça yapıyor musun? Yoksa sen de bu zevkini mobil dünyaya taşıyanlardan mısın? En iyi spor oyunları için 5’li bir liste bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Mobil cihazlarında oynaman gereken en iyi oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …