TikTok’ta Nasıl Takipçi Kazanılır ve Beğeni Kasılır?

tiktok-ta-nasıl-takipçi-kazanılır-beğeni-kasma

Popüler video paylaşma uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Daha fazla izlenmek ve beğenilmek ister misin? Tiktok’ta nasıl takipçi kazanılır ve beğeni kasılır diye merak ediyorsan seni bu dertten kurtaracak en iyi Android uygulamalar AndroidListe’de, keşfetmek için hemen oku!

TikTok, özellikle 13 ila 25 yaş aralığındaki kuşağın sıklıkla kullandığı bir uygulama. Ülkemizde de sevilerek kullanılan uygulamalardan bir tanesi.

Viral haline gelen binlerce video paylaşılıyor. Bu devasa sosyal ağ kendi fenomenlerini de yaratıyor. Sen de bunlardan biri olmak istiyorsan yeni takipçiler kazanmalı ve beğeni kasmalısın.

Günlük 1 milyardan fazla videonun izlendiği TikTok’ta beğenilmek ve takipçi toplamak zor olsa gerek. Ancak sana bu konuda yardımcı olabilecek Android uygulamaları var.

TikTok’ta Takipçi Kazanma ve Beğeni Kasma Uygulamaları

Daha fazla insanın dikkatini çekmek için düzenleyicilerden ve üçüncü parti uygulamalardan destek alabilirsin. Kısa videolarını daha iyi bir şekilde düzenleyerek üst sıralara çıkmasını ve daha fazla insan tarafından keşfedilmesini sağlayabilirsin.

TikTok takipçi kazanma ve beğeni kasma noktasında kullanabileceğin uygulamalara bakalım. Benzer isimli TikFollowers uygulamaları, topluluğu sayesinde takipçi ve beğenilerini artırıyor. TikFamous, TikFame videoları daha iyi düzenleyerek dikkat çekmeni sağlıyor. TikGrow daha kolay keşfedilmeni vaat ediyor.

TikTok’ta nasıl takipçi kazanılır ve beğeni kasılır soruna yanıt verebilecek 5 uygulamayı aşağıda bulabilirsin.  TikTok profiline bakanlar nasıl görülür diye aklına takılıyorsa ilgili blog yazımızı da okuyabilirsin. AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. TikFollowers - get tiktok followers & tiktok likes

  TikFollowers – get tiktok followers & tiktok likes

  TikFollowers ile sınırsız sayıda takipçi kazanabilirsin. Ne kadar çok kullanıcı takip edersen o kadar çok takipçi kazanacaksın. Yıldızlar kazanabilir, daha geniş kitlelere profilini tanıtabilirsin. Beğenilerinde gözle görülür bir artış elde edebilirsin.

 2. TikFollowers - TikTok Takip & Beğeniler alın

  TikFollowers – TikTok Takip & Beğeniler alın

  TikFollowers ile gerçek takipçi ve beğeni kazanabilirsin. Kullanıcı takip ettikçe senin de hayran kitlen artacak. Uygulamayı kullanmak için TikTok hesap bilgilerini girmene gerek yok. Yepyeni profiller keşfedebilir, kendi paylaşımlarını daha çok insana ulaştırabilirsin.

 3. TikFamous for tik tok followers, likes, fans

  TikFamous for tik tok followers, likes, fans

  TikFamous, daha harika videolar paylaşmanı sağlayan bir düzenleyiciye sahip. Çeşitli filtreler ile düzenleyeceğin videonu virale dönüştürebilirsin. Uygulama sayesinde ücretsiz ve beğeni ve takipçi de kasabilirsin. Yeni ve etkili etiketler keşfetmene de yardımcı olacak.

 4. TikFame - Get tiktok fans & followers & likes

  TikFame – Get tiktok fans & followers & likes

  TikFame, oldukça kullanışlı özelliklere sahip bir video editörü. Videolarını daha ilgi çekici hale getirmen için filtreler, efektler ve etiketler öneriyor. Ayrıca gerçek takipçi ve beğeni kazanmanı da sağlıyor. İzlenmelerini artırabilir, TikTok’tan video indirebilirsin.

 5. TikGrow for Tiktok Video Likes & Views & Hearts

  TikGrow for Tiktok Video Likes & Views & Hearts

  TikGrow, videoları daha iyi hale getirecek filtre ve efektlerin olduğu bir düzenleyiciye sahip. Profil ve paylaşım analizi yapıyor. Daha başarılı olabileceğin etiketleri ve seni takip etmesi muhtemel olan hesapları öneriyor. Bu sayede daha kolay keşfedilmeni sağlıyor.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …