Spotify Alternatifleri: Ücretsiz Müzik Yayını Yapan Servisler

spotify-alternatifleri

Her an müzik dinlemekten keyif alıyor musun? Şarkı dinlemek için yeni uygulamalar denemek ister misin? Spotify alternatifleri bugün AndroidListe’de. Android’de ücretsiz müzik yayını yapan en iyi servisleri bulabileceğin harika bir liste seni bekliyor, keşfetmek için hemen oku!

Spotify Alternatifleri ile Müzik Dinle

Müzik dinlemek denildiğinde ilk akla gelen Spotify hatırı sayılır bir kullanıcı sayısına sahip. Servisin ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunuyor. 144 milyondan fazla Premium abonesi var.

Her ne kadar sınırlı özelliklere sahip olsa da uygulamanın ücretsiz versiyonunu kullanabilir ve yasal yoldan müzik dinleyebilirsin. Ancak daha fazla seçenek sunan Spotify alternatifleri bulman da mümkün.

Yasal olarak şarkı dinleyebileceğin, müzik yayını yapan servislerden bir liste hazırladık. Bu en iyi ücretsiz müzik uygulamaları ile keyifle şarkı dinlemeye devam edeceksin.

Spotify Alternatifleri Arayanlar İçin En İyi Android Uygulamalar

Aslında ücretli servislerin yanı sıra bedava müzik dinleyebileceğin pek çok seçenek var. Bulabileceğin en iyi Android uygulamalardan beşli bir liste hazırladık.

Ücretsiz olarak da kullanabileceğin Deezer ilk sırada geliyor. YouTube Music ile şarkı dinlemek daha keyifli. SoundCloud ile hem popüler şarkıları hem de aranjmanlarını (cover) dinleyebilirsin.

TuneIn Radio ile her yerde radyo keyfini yaşayacaksın. Tamamen ücretsiz olan TRT Dinle ile müzikten çok daha fazlasını bulacaksın.

Google’ın mırıldanarak şarkı bulma özelliğiyle aradığını anında bulabileceğini biliyor musun? Spotify alternatifleri ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsin. AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Deezer Music

  Deezer Music

  Deezer ile devasa bir müzik arşivine bedava ulaşabilirsin. 56 milyondan fazla şarkıyı ücretsiz olarak karışık dinleyebilirsin. Podcastleri ya da kanalları takip edebilirsin. Abonelik ile birlikte şarkı indirebilir ve çevrimdışı dinleyebilir, listeler oluşturabilirsin.

 2. YouTube Music

  YouTube Music

  YouTube Music, yepyeni şarkılar keşfedebileceğin geniş bir arşive sahip bir müzik çalar. Yerli ve yabancı pek çok şarkıyı dinleyebilir, klipleri veya canlı performansları izleyebilirsin. Premium’a geçerek reklamsız ve İnternetsiz müzik dinleyebilirsin.

 3. SoundCloud: müzik & audio

  SoundCloud: müzik & audio

  SoundCloud nerede olursan ol müzik dinleyebileceğin ücretsiz bir uygulama. Arkadaşlarını ve sanatçıları takip ederek yepyeni listeler, trend parçalar keşfedebilirsin. Kendi listelerini ve favori şarkılarını takipçilerinle paylaşabilirsin. Kendi yaptığın müzikleri de yükleyebilirsin.

 4. TuneIn Radio

  TuneIn Radio

  TuneIn ile sadece İnternet bağlantını kullanarak tüm dünyadan 100.000’in üzerindeki radyo istasyonunu ücretsiz dinleyebilirsin. Spor, haber, sohbet, sanat programlarına erişebilir hatta canlı maçları dahi dinleyebilirsin. Geniş bir podcast arşivine de sahip.

 5. TRT Dinle: Müzik, Radyo, Sesli Kitap & Podcast

  TRT Dinle: Müzik, Radyo, Sesli Kitap & Podcast

  TRT Dinle, tüm TRT arşivini sana açan, tamamen ücretsiz müzik dinleyebileceğin bir uygulama. Yerli ve yabancı pek çok şarkının dışında TRT’nin belgesellerine, radyolarına, podcastlere, sesli kitaplara, ses tiyatrolarına erişebilirsin. İstersen çevrim dışı dinleyebilir, listeleri indirebilirsin.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …