En İyi WhatsApp Duvar Kağıtları: Her Sohbet İçin Kişiye Özel Arka Plan

whatsapp-duvar-kağıtları

Mesajlarını yanlış kişiye, sohbete, gönderdiğin oluyor mu? Popüler mesajlaşma uygulaması yeni WhatsApp duvar kağıtları özelliğiyle bu sorunun önüne geçiyor. Her sohbet için kişiye özel arka plan yani duvar kağıdı atayabileceksin. Nasıl mı, detaylar için okumaya başla!

En İyi WhatsApp Duvar Kağıtları ile Sohbete Özel Arka Planlar

WhatsApp kaybolan mesajlar özelliğini kısa bir süre önce sunmasının ardından şimdi de yeni bir özelliği deniyor: kişiye özel duvar kağıdı. Sohbet pencerelerinin arka planlarını değiştirebilir bu sayede yanlış sohbete girip mesaj atma derdinden kurtulabilirsin.

Sohbete göre özelleştirilebilen WhatsApp duvar kağıtları, şimdilik Beta kullanıcılarına açık ancak yavaş yavaş tüm kullanıcılara geliyor. Bu özellik, daha kişiselleştirilmiş bir sohbet deneyimi sunuyor.

Öncelikle bu yeni özelliğin nasıl çalıştığına bakacak ardından da en güzel WhatsApp duvar kağıtlarını bulabileceğin en iyi Android uygulamalardan örnekler vereceğiz.

WhatsApp Duvar Kağıtları Sohbete Göre Nasıl Ayarlanır?

Aşağıda bahsedeceğimiz adımlar, Beta kullanıcısı değilsen senin için etkinleştirilmiş olmayabilir. Uygulama üzerinden bu adımları kontrol edebilirsin.

WhatsApp’ta kişiye özel duvar kağıtları nasıl ayarlanır, adım adım bakalım. Bunun için:

1-Uygulamayı aç. Duvar kağıdını yani arka planını değiştirmek istediğin sohbete gir ve sağ üst köşedeki üç noktaya dokun.

whatsapp-duvar-kağıtları

2- Duvar Kağıdı seçeneğine bas.

whatsapp-duvar-kağıtları

3- Parlak, Koyu, Düz Renkler ve Fotoğraflarım dahil olmak üzere gösterilen koleksiyonlardan dilediğini seç. Biz düz renklerden devam edelim.

whatsapp-duvar-kağıtları

4- Renk seçimini yap.

whatsapp-duvar-kağıtları

5- Ön izleme gösterilecek. Beğenmediysen geri dönebilirsin. Hoşuna gittiyse açılan pencerede en altta Duvar Kağıdını Ayarla’ya dokun. Arka planda çizimlerin olmasını istemiyor, sade bir görünüm istiyorsan WhatsApp Çizimleri Ekle kutucuğundaki işareti kaldır.

whatsapp-duvar-kağıtları

6- Onay ekranında bu duvar kağıdının “… adlı bu sohbet için” seçeneğini işaretle ve Tamam de.

whatsapp-duvar-kağıtları

Hepsi bu kadar. Sadece bu sohbetinin duvar kağıdı değişecek diğerleri varsayılan duvar kağıdı ne ise öyle devam edecek. Bu şekilde diğer sohbetlerini özelleştirebilirsin.

En İyi WhatsApp Duvar Kağıtları

WhatsApp’ın sunduğu duvar kağıtlarını beğenmediysen Android uygulamalardan destek alabilir, koleksiyonuna yenilerini ekleyebilirsin.

Mevcut duvar kağıtlarını beğenmediysen AndroidListe’nin hazırladığı WhatsApp için duvar kağıtları ya da WhatsApp komik duvar kağıdı koleksiyonlarına bakabilirsin.

Yalnızca uygulama tavsiyesini istersen aşağıdakileri deneyebilirsin. AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. WhatsApp Wallpaper

  WhatsApp Wallpaper

  WhatsApp Wallpaper, uygulamanın kullanıcılarına sunduğu resmi duvar kağıdı paketi. Sohbet ekranlarını daha da renklendirmek isteyenler için bir arka plan koleksiyonu sunuyor. Farklı temalardaki görselleri kullanarak kişiye özel duvar kağıtları seçebilirsin.

 2. WhatsApp için Duvar Kağıtları - Sohbet Arka Planı

  WhatsApp için Duvar Kağıtları – Sohbet Arka Planı

  Wallpapers for Chat Background, WhatsApp sohbetlerinin arka planlarını kawaii de dahil olmak üzere farklı tarzlarda özelleştirmeni sağlıyor. Arabalar, çiçekler, uzay, minimal gibi birçok farklı kategoride, duvar kağıdı sunuyor. Yeni görseller de eklenmeye devam ediyor.

 3. Sohbet Duvar Kağıtları

  Sohbet Duvar Kağıtları

  Sohbet Duvar Kağıtları, sohbetlerinin arka planından sıkıldıysan tam senlik. Yüksek kaliteli yüzlerce duvar kağıdı sunuyor. Her gün yeni bir duvar kağıdı ekliyor. Favorilerini seçebilir ve kaydedebilirsin. İstersen profil resmini de değiştirebilirsin.

 4. 4K Wallpapers for WhatsApp

  4K Wallpapers for WhatsApp

  4K Wallpapers for WhatsApp, adından da anlaşılacağı üzere mesajlaşma uygulaması için ultra HD kalitesinde duvar kağıtları sunuyor. Yalnızca sohbet ekranını değil, ana ekranını ve kilit ekranını da özelleştirebilir, canlı duvar kağıdı kullanabilir, değişimleri otomatik hale getirebilirsin.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …