2019 Eylül Ayının En İyi Android Uygulamaları: XProfile, Vivaldi Browser Beta

en-iyi-android-uygulamaları

Bu ay en çok indirilen uygulamalar hangileri merak ediyor musun? 2019 Eylül ayının en iyi Android uygulamaları bu listede. Bu ayın en iyi mobil uygulamaları ile Android cihazlarını donatmaya hazırlan. Bu güzel uygulamaları keşfetmek ve indirmek için hemen oku!

2019 Eylül Ayının En İyi Android Uygulamaları

Eylül ayının en iyi Android uygulamaları listemizde birbirinden popüler uygulamalar var. Bu uygulamalar mobil hayatına renk katacak.

Ücretsiz uygulamalar arasından çok faydalı uygulamalar seçtik. Şimdi listemize yakından bakalım.

2019 Eylül Ayının En İyi Android Uygulamaları İlk 5

Sosyal medya profillerin için vazgeçilmez bir araç olacak XProfile ile ilk 5 listemize başlayalım.

İnternet’te gezinmeni daha da kolaylaştıracak mobil web tarayıcı Vivaldi Browser ile devam ediyoruz.

Arlo uygulamasıyla tüm güvenlik ürünlerini kontrol edeceksin.

Hastalıklara erken teşhis konmasını hızlandıracak tıp uygulaması Erken Tanı bu listede.

Yeme içmeden keyif alanlar için güncellenmiş Yemeksepeti burada.

2019 Eylül ayının en iyi Android uygulamalarını, geç kalmadan dene. Ağustos ayının en iyi Android uygulamalarını da es geçme. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. XProfile

  XProfile

  Sosyal medya hesaplarında neler oluyor, profilin ile ilgili detaylı analizler almak için XProfile kullanabilirsin. Hikayelerine bakanlar, paylaşımlarını beğenenler, kısaca profilinin başarışı ile ilgili istatistiki ve grafiksel bilgiler alabilirsin.

 2. Vivaldi Browser Beta

  Vivaldi Browser Beta

  İnternet’te güvenli ve gizli sörf vadeden Vivaldi Browser Beta, pek çok özelliğe sahip. Koyu tema, anonim sörf, ekran görüntüsü alma, en son kapatılan sekmeler, indirme yöneticisi bunlardan sadece birkaçı. Hızlı İnternet deneyimi için denemelisin.

 3. Arlo

  Arlo

  Akıllı ev güvenliği konusundan uzmanlaşan Arlo’nun ürünlerini tek elden kontrol edebilmek amacıyla geliştirdiği Arlo uygulaması ile güvenlik kameralarını kontrol edebilirsin. Kaydedilen görüntüleri dilediğin yerden izleyebilirsin.

 4. Erken Tanı

  Erken Tanı

  Hastalıkların tedavisinde erken teşhis çok önemli. Buradan hareketle yola çıkan Erken Tanı uygulaması, pek çok hastalığın belirtileri ile ilgili bilgiler sunuyor. Hastalığa ait belirtileri girip ne kadar risk altında olduğunu analiz edebilirsin.

 5. Yemeksepeti

  Yemeksepeti

  Yemeksepeti, yeme içme uygulamaları arasında 69 şehir 20 binden fazla restoran ağıyla öne çıkıyor. Dilediğin yemekleri seçip hızlıca sipariş verebilir, kredi kartıyla veya kapıda ödeme yapabilirsin.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …