2019 Ağustos Ayının En İyi Android Uygulamaları: Dolap, AR için Google Play Hizmetleri

en-iyi-android-uygulamaları

Bu ay da en iyi mobil uygulamalar ile Android cihazlarını donatmak ister misin? 2019 Ağustos ayının en iyi Android uygulamaları bu listede seni bekliyor. En güzel Android uygulamaları piyasaya çıkmaya devam ediyor.Listemizi incele ve uygulama indir. Hemen okumaya başla!

2019 Ağustos Ayının En İyi Android Uygulamaları

Ağustos ayının en iyi Android uygulamaları listemizde birbirinden popüler uygulamalar var. Bu ayın en çok konuşulan uygulamalarını inceledik.

Ücretsiz uygulamalar arasından çok faydalı uygulamalar seçtik. Şimdi listemize yakından bakalım.

2019 Ağustos Ayının En İyi Android Uygulamaları İlk 5

İlk 5 listemizde neler var? Kısaca bu ayın en iyi Android uygulamalarına değinelim. Sayfamızdan indirmeyi unutma!

Şık giyinmeyi seven kadınları sevindirecek alışveriş uygulaması Dolap ilk sırada.

Arttırılmış gerçeklik deneyimini sunan AR için Google Play Hizmetleri burada.

Müzik uygulaması arayanlar YouTube Music ile en popüler şarkıları keşfedecek ve dinleyecek.

Arama motoru uygulamaları dünyasına Google Go yepyeni bir soluk getiriyor.

Namaz Vakti uygulaması Diyanet tarafından ibadetlerini zamanında yapmak isteyenler için hazırlanmış.

2019 Ağustos ayının en iyi Android uygulamaları aşağıda seni bekliyor. Temmuz ayının en iyi Android uygulamalarını yükledin mi? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Dolap: İkinci el moda

  Dolap: İkinci el moda

  Yeni veya ikinci el kıyafet almak ve satmak isteyenler için Dolap kapsamlı bir alışveriş uygulaması. Kadın modasını yakından takip edebileceksin. Gardırobunda yeni kıyafetler için yer açabilir, eski aksesuarlarını trend takılarla değiştirebilirsin.

 2. AR için Google Play Hizmetleri

  AR için Google Play Hizmetleri

  ARCore SDK’si ile artırılmış gerçeklik uygulamaları oluşturmak isteyenler için Google tarafından geliştirilen bir araç. Pek çok farklı nesneyi analiz edebiliyor. Artırılmış gerçeklik için ögelerin büyüklüğünü, rengini ve doygunluğunu ayarlayabilirsin.

 3. YouTube Music

  YouTube Music

  Yepyeni müzikleri keşdeceğin YouTube Music geniş bir arşive sahip müzik dinleme uygulaması. Yerli ve yabancı pek çok şarkı dinleyebilir veya klipleri izleyebilirsin. Sanatçı ve şarkı arayabilir, Premium’a geçerek reklamsız ve sınırsız müzik dinleyebilirsin.

 4. Google Go

  Google Go

  Arama motoru uygulaması Google Go, veri tasarrufu sağlayarak arama yapıyor. Bağlantı hızının düşük olduğu, hafızası az cihazlarda en iyi arama sonuçlarının elde etmek için geliştirilmiş. Web sayfalarını okuyabiliyor, trendleri gösteriyor.

 5. Namaz Vakti (Yeni)

  Namaz Vakti (Yeni)

  Diyanet İşleri Başkanlığının resmi uygulaması Namaz Vakti uygulaması ile ezan saatlerini mobil cihazlarından öğrenebilirsin. Mini aracı sayesinde istediğin şehrin namaz vakitlerini ekranından takip edebilir, kıbleyi öğrenebilirsin.

Tek telefonda iki WhatsApp hesabı nasıl kullanılır?
Tek telefonda iki WhatsApp hesabı nasıl kullanılır?

Uzun süredir beklenen özellik nihayet geldi. Tek telefonda iki WhatsApp kullanmak artık mümkün. Bu yeni özelliğin olumlu ve olumsuz yönleri mevcut. İki telefon taşıma derdini bir nebze olsun azaltan uygulama neler vadediyor ve nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?
TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?

Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak, kolayca hem TikTok’tan hem de Instagram’dan video paylaşmak ister misin? TikTok’a Instagram ekleme mümkün. Böylelikle iki platformda da kısa videolarını takipçilerinle paylaşabilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!…