En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları ile 2019’a Damga Vur: Adobe Photoshop Express, VSCO

en-iyi-android-fotoğraf-düzenleme-uygulamaları

Fotoğraf çekip paylaşmayı seviyor musun? Ama bilgisayarda düzenleme yapmaya üşeniyor musun? En iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları ile telefonunda profesyonelce yap. Özel efektler, ışık ve renk ayarlarıyla herkesi büyüle. 2019’un Android için en iyi 5 fotoğraf uygulaması için hemen oku!

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğrafçılık giderek mobil cihazlara doğru kayıyor. Telefonlarda kullanılan lenslerin kalitesi giderek artıyor ve ortaya harika sonuçlar çıkıyor.

Çektiğin karelere büyüleyici dokunuşlar yapmanı sağlayan uygulamalar da giderek yaygınlaşıyor. Birkaç tıklama ile tablet veya telefonda rötuş yapmak mümkün. Profesyonel bir fotoğrafçı gibi sonuçlar alabilirsin.

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları İlk 5

En iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasından ihtiyacın olanları seçerek sen de şahane kareler paylaşabilirsin.

Kendin en iyi fotoğraf düzenleyiciyi seçerken arayüzün kullanım kolaylığına, hızlı ayarların olup olmadığına dikkat et. Resimlerdeki gürültüyü azaltabilmesi önemli. Özel efektler ve filtreler sunmalı. Parlaklık, kontrast, renk gibi ayarları hem manuel hem de otomatik yapabilmeli. Fotoğraflarının boyutunu da değiştirebilmelisin.

En iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları karelerine yeni bir boyut kazandıracak. 2018’in en iyi Android fotoğraf düzenleyicileri listemizi de incele. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma

  Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma

  Minimalist arayüzü ile Adobe Photoshop Express, mobil cihazlarında profesyonelce düzenleme yapmanı sağlıyor. Otomatik düzeltmeler de cabası. Düzenle, kırp, renkleri ayarla ve filigran ekle. Filtre ve efektler ile fotoğraflarını göz alıcı hale getir ve paylaş.

 2. PicsArt Photo Studio & Collage

  PicsArt Photo Studio & Collage

  PicsArt ile mobil cihazında fotoğraflarını düzenleyebilirsin. Filtre ve efektler uygulayabilir, çerçeve, etiket ve metinler ekleyebilirsin. Kesme, döndürme ve boyutlandırma yapabilir, renk ayarlarını değiştirebilirsin. Kolaj da yapabilirsin.

 3. VSCO

  VSCO

  VSCO, yüzlerce filtre ve efekt ile telefonunu mobil bir editöre dönüştürecek. Gelişmiş düzenleme araçları sayesinde resim ve videoları tamamen özelleştirebilirsin. Sosyal ağa sahip uygulamada paylaşımda ve takipte bulunabilirsin.

 4. AirBrush: Easy Photo Editor

  AirBrush: Easy Photo Editor

  AirBrush ile çok daha çekici ve güzel özçekimler yapabileceksin. Kırışıklıkları, sivilce ve lekeleri yok edecek, pürüzsüz bir cilt elde edeceksin. Göz rengini değiştirecek, kendini daha zayıf ve uzun göstereceksin. En havalı rötuşlar seni bekliyor.

 5. YouCam Perfect - Selfie Cam

  YouCam Perfect – Selfie Cam

  Bir başka güzellik kamerası YouCam ile en ideal görüntüyü elde edebilirsin. Göz altı şişlikleri yok etmek gibi güzellik efektlerinin yanı sıra kırpma, döndürme, piksellendirme yapabilirsin. Fotoğraflarına gülümseme de ekleyebilirsin.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …