Instagram Araçları: 2019’da Sosyal Medya Yönetimi için Gerekli 5 Uygulama

instagram araçları

Instagram araçları sayesinde sosyal medyada daha çok takip ve beğeni kazanabilir, özgün içerikler oluşturabilirsin. İşte, 2019’da sosyal medya yönetimi için gerekli 5 uygulama.

Instagram, sosyal medya denildiğinde ilk akla gelenlerden. Günlük aktif bir milyon kullanıcı arasından göze çarpmak için Instagram araçlarına ihtiyacın var. İster iş ister hobi amaçlı paylaşımlarda bulunsan da sosyal medyada öne çıkmak istiyorsan bazı sosyal medya yönetimi araçlarına ihtiyacın var.

Sosyal Medya Yönetimini Kolaylaştıracak Instagram Araçları

Sosyal medyada, özellikle Instagram’da bilinirliğini artırmak için bazı araçlara ihtiyacın var. Instagram araçları sosyal medyada paylaşmış olduğun içeriklerin daha kaliteli olmasını ve daha fazla kitleye ulaşmasını sağlıyor.

İş dünyası bu tür uygulamaları halihazırda kullanıyor. Sen de fotoğraf veya videolarını daha fazla insanın görmesini sağlayabilir takipçi kazanabilirsin.

Instagram Araçları ile Sosyal Medya Yönetimi

Instagram araçları arasında gösterilebilecek yüzlerce araç var. Soysal medyayı sallamanı sağlayacak en iyi Android uygulamaları arasından 5 tanesini listeledik. Şimdi bunlara bakalım.

Sosyal medya yönetimini kolaylaştıracak bu uygulamalara baktığımızda ücretsiz olarak içerik oluşturmanı sağlayacak VSCO ve Snapseed yer alıyor. Bu uygulamalarla fotoğraf ve video düzenleme daha kolay hale geliyor.

Instagram’a repost özelliği getiren Repost for Instagram oldukça kullanışlı. Uygulama sayesinde beğendiğin paylaşımları tekrar paylaşabilirsin.

Profesyonel bir şekilde ürünlerini tanıtmanı sağlayacak Crowdfire, yeni takipçi ve müşteri kazanmanı sağlayacak.

Takipçi analizi, sosyal medya yönetiminin olmazsa olmazlarından. Bu konuda Iconosquare ihtiyaçlarını karşılayacak.

Sosyal medya yönetimi için bu Instagram araçlarını sayfamızdan indirebilirsin. Instagram’da takipçilerini artırmak ister misin, göz atmayı unutma! Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. VSCO

  VSCO

  VSCO, yüzlerce filtre ve efekt ile telefonunu mobil bir editöre dönüştürecek. Gelişmiş düzenleme araçları sayesinde resim ve videoların bambaşka hale gelecek. Uygulamanın kendisiyle paylaşımda ve takipte bulunabilirsin.

 2. Snapseed

  Snapseed

  Fotoğraf düzenleme uygulaması Snapspeed, resimlerine yeni bir görünüm katacak. Efekt ve filtreleri uygulayabileceğin bir fırçaya sahip bu da resim üzerinde daha detaylı çalışmanı sağlıyor. Uyguladığın efektleri şablon olarak kaydedebilirsin.

 3. Repost for Instagram

  Repost for Instagram

  Repost for Instagram, başkalarına ait çok beğendiğin resimleri ve videoları kendi hesabında da paylaşmana izin veriyor. Eser sahibini ekleyebiliyorsun. Tek yapman gereken URL’yi kopyalayıp uygulama üzerinden Instagram’da paylaşmak.

 4. Crowdfire: Your smart marketer

  Crowdfire: Your smart marketer

  Sosyal medya yönetimi Crowdfire ile takipçi sayısını artırabilmenin yanı sıra en iyi içerikleri bulabilir, sosyal ağlarında en uygun zamanlarda paylaşabilirsin. Ürünlerin ve servislerin için en doğru müşterileri bulmanı sağlıyor.

 5. Iconosquare

  Iconosquare

  Takipçi analizi ve içerik analizi yapan Iconosquare, sosyal medya performansını ölçmek için ideal. Paylaşım ve içeriklerinle ilgili detaylı istatistiki bilgiler sunar. Rakiplerine göre durumunu açıklar. Etkili takipçiler edinmeni sağlar.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …