Crowdfire, insMobil Gibi Instagram’da Takipçilerini Artıracak En İyi Uygulamalar

image of crowdfire insmobil gibi instagram da takipcilerini artiracak en iyi uygulamalar

Instagram’da yenisin ve takipçi sayını artırmak istiyorsun. İşte sana Instagram’da takipçi sayını artırmana yardımcı olacak en iyi uygulamalar.

Instagram’da günlük 90 milyondan fazla resim 300 milyondan fazla aktif kullanıcı tarafından paylaşılıyor. Böylesine büyük bir sosyal ağda yeteneğini göstermek ya da ürününü tanıtmak isteyenlerin takipçilere ihtiyacı var. Aksi takdirde beğenilmeleri, ön plana çıkmaları zor. Böylesine büyük bir sosyal ağda sen de popüler olabilirsin.

Instagram’da sen de çektiğin fotoğraflarla yeteneğini göstermek ya da şirketinin yeni ürünlerini insanlara ulaştırmak istiyorsan takipçilere ihtiyacın olacak. Sana Instagram’da takipçi kazandıracak en iyi uygulamaları araştırdık ve bir liste oluşturduk. Bu listemize göz atarak takipçilerini artırabilir, sen de bir Instagram fenomenine dönüşebilirsin.

Adı geçen uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Crowdfire: Your smart marketer

  Crowdfire: Your smart marketer

  Crowdfire ile takipçi sayısını artırabilmenin yanı sıra takipçilerin için içerikler bulabilir, sosyal ağlarında en uygun zamanlarda paylaşabilirsin. Ürünlerin ve servislerin için en doğru müşterileri bulmana da yardımcı.

 2. insMobil - Takipci ve Begeni

  insMobil – Takipci ve Begeni

  insMobil sayesinde sen de bir Instagram fenomeni olabilirsin. Takipçi ve beğeni artırma araçları ile sana yardımcı olacak. Her gün kullanabileceğin ücretsiz krediler sayesinde yeni takipçiler edinebilirsin.

 3. Fast Followers Boost

  Fast Followers Boost

  Takipçi sayını artırman için en iyi etiketleri ve ipuçlarını barındıran Fast Follower Boost sana sosyal ağlarında çok yardımcı olacak. Daha fazla beğeni ve gerçek takipçi bulmanı sağlayacak. Ticari hedeflerin için destek olacak.

 4. Fame Boom for Real Followers, Likes

  Fame Boom for Real Followers, Likes

  Fame Boom hashtaglerini düzenli hale getirmeni sağlayacak, bu sayede yeni beğeniler ve takipçiler elde edeceksin. Pek çok kategoriden belirli zamanlarda popüler olan etiketler ile daha kolay fark edilmeni sağlayacak.

 5. FollowMeter for Instagram

  FollowMeter for Instagram

  FollowMeter for Instagram ile birden çok hesabı yönetebilir, takipçilerin hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. Yeni takipçiler bulabilir, popülariteni artırmak için neler yapman gerektiğini öğrenebilirsin.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…