Worldcraft, Growtopia Gibi Minecraft Benzeri 5 Oyun

Image 2 Worldcraft, Growtopia Gibi Minecraft Benzeri 5 Oyun

Minecraft oyunu kelimenin tam anlamıyla dünyayı kasıp kavurdu. Şu an piyasada Minecraft gibi olduğunu öne süren yüzlerce oyun var. Elbette bu doğru değil. Minecraft başlı başına farklı bir oyun. Ancak Minecraft benzeri oyunlar olduğu da bir gerçek. Bu tarz oyunlardan hoşlandığını düşünerek bu yazımızı Minecraft benzeri oyunlara ayırdık ve içlerinden en dikkat çeken 5 tanesini tanıtmaya karar verdik. Umarız içlerinden beğendiklerin olur.

Herhangi bir fikrin ya da belirtmek istediğin başka bir oyun olması durumunda lütfen bize Yorumlar kısmından yaz.

 1. MonsterCrafter

  MonsterCrafter

  MonsterCrafter tanıtacağımız ilk oyun. Kendi canavarlarını yaratıp savaşacağın bu oyunda bir çok farklı malzemeyle işe koyulabilirsin. Seçeceğin tasarımlar ve malzemeler canavarının gücüne büyük etkide bulunuyor. Bu nedenle seçimlerinde dikkatli olsan iyi edersin. Ayrıca çoklu oyuncu modunda diğer kullanıcıların canavarlarıyla kapışmanın biz tadına doyamadık!

 2. Growtopia

  Growtopia

  Growtopia 2D bir oyun ancak bu dünyanı kontrol etmene engel değil. İçinde barındırdığı bir çok mini oyun sıkılmadan oynamanın garantisi. Kendi müziğini dahi bestelemene izin veren oyunu, oldukça yüksek puanı ve kullanıcı sayısı nedeniyle denemen gerektiğini düşündük.

 3. The Blockheads

  The Blockheads

  Blockheads 2D/3D karışımı bir oyun. Gece olmadan kendine bir sığınak inşa etmen gereken oyunda soğuktan donmamaya dikkat etmen hayati öneme sahip. Sıçrayarak etraftan malzemeler toplaman gereken oyun diğer benzerlerinden oldukça farklı. Denemekten zarar gelmeyeceği fikrindeyiz.

 4. WorldCraft

  WorldCraft

  WorldCraft listemizin Minecraft oyununa en çok benzeyeni diyebiliriz. Ancak güzel olan yanı oyun içinde ücret ödemeden kullanacağın tüm özelliklerinin kullanıma açık olması. Çevrimiçi çoklu modda da oynanan oyunu denemeni tavsiye ederiz.

 5. The Sandbox Evolution

  The Sandbox Evolution

  Sandbox Evolution oyunu da hayli popüler olanlardan. Barındırdığı sayısız senaryo olasılığı oyunu oynamayı oldukça keyifli hale getiriyor. Ayrıca tarım da yapabildiğin oyunda grafikler ve oyun akışı Minecraft’a yakın şekilde tasarlanmış.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …