TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?

tiktok-ta-yorumları-favorilere-ekleme-nasıl-yapılır

Onlarca video oluşturup paylaşıyor ve takipçilerinden çok güzel yorumlar alıyorsun. Özellikle bazı yorumlar çok hoşuna gidiyorsa favorilerine ekleyebilirsin. Bu tutorial ile TikTok’ta yorumlar favorilere nasıl eklenir adım adım öğrenebilirsin. Detaylar için okumaya devam et!

TikTok favori yorumlar

TikTok’ta içerik üreten biriysen takipçilerinle etkileşim kurman çok önemli. Ne kadar çok etkileşim o kadar çok izlenme anlamına gelir. Ayrıca senin yeni kişiler tarafından keşfedilmeni de kolaylaştırır.

🏟️ TikTok’da daha fazla izlenme nasıl elde edilir yazımız işe çok yarayacak.

Takipçilerle etkileşim kurmanın farklı yolları var. Yorumlar, bunlardan bir tanesi. Videolarına diğer kullanıcıların yorum yapması hatta beğendikleri ifade etmesi çok önemli. Bu hem senin motivasyonunu hem de izlenme sayını artırır.

TikTok’ta yorum sabitleme özelliği vardı. Bu kullanıcıların yaptığın yorumlardan en çok beğendiğini en başa sabitlemene yarıyordu. Böylelikle beğendiğin bir yorumun kolayca okunmasını sağlıyordun. Ancak TikTok bu özelliği kaldırdı ve yerine yorumları favorilere ekleme özelliğini getirdi. Bir yorumu favorilerine ekleyerek profiline girip istediğin zaman kolayca okuyabilirsin.

Tiktok’ta yorumlar favorilere nasıl eklenir?

Yorum sabitlemenin yerine gelen bu özelliğini kullanmak oldukça kolay. TikTok yorumlarını favorilerine eklemek için şu adımları izle:

  • Profil sayfana girip paylaşım yaptığın videonu aç.
  • Sağ taraftaki menüden içinde üç nokta olan balon simgesine dokun.

tiktok-ta-yorumları-favorilere-ekleme-nasıl-yapılır

  • Mevcut tüm yorumlar listelenir. Favorilerine eklemek istediğin yoruma parmağını basılı tut.


tiktok-ta-yorumları-favorilere-ekleme-nasıl-yapılır

  • Açılan menüden Favorilere Ekle seçeneğine tıkla.

tiktok-ta-yorumları-favorilere-ekleme-nasıl-yapılır

Hepsi bu kadar. Artık beğendiğin yorum favorilerine eklendi. Bu yorumu daha sonra okumak istersen profil sayfandaki Favoriler sekmesine ve Yorumlar seçeneğine tıklaman yeterli.

tiktok-ta-yorumları-favorilere-ekleme-nasıl-yapılır

🛟 TikTok silinen taslakları geri getirme nasıl yapılır yazımızı şimdi incele.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok ile şarkılar ve ses efektleri içeren zengin bir kütüphaneyi kullanarak ilginç videolar düzenleyebilir ve paylaşabilirsin. Akışında diğer kullanıcıların videolarını izleyebilirsin. Videolarına inanılmaz filtreler uygulayabilir, eğlenceli çıkartmalar ve etiketler ekleyebilir hatta videolarını diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsin.

TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?
TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?

Ekran başında fazlaca zaman geçirdiğini mi düşünüyorsun ya da çocuğunun daha kontrollü vakit geçirmesini mi istiyorsun? TikTok ekran süresi sınırlarını ayarlamana imkan tanıyor. Daha makul sürelerde uygulamayı kullanmanı sağlayacak bu özelliği keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…