Android’de bilmen gereken en iyi 5 simge oluşturucu

simge-oluşturucu

Android’ine daha kişisel bir görümün kazandırmak ister misin? Cevabın evetse uygulama simgelerini değiştirerek işe başlayabilirsin. Bunun için en iyi 5 simge oluşturucu listemizdeki uygulamaları hemen deneyebilirsin. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için okumaya devam et!

Simge oluşturucu

Kişiselleştirilmiş bir Android deneyimi yaşaman mümkün. Kullanıcılarını geniş özgürlükler ve özelleştirme seçenekleri sunan Android, uygulama ve oyunların simgelerini değiştirmene de imkan tanıyor.

Kendi zevkine göre simge tasarlayabileceğin gibi hazır paketleri de kullanabilirsin. Tek ihtiyacın olan icon generator veya simge oluşturucu olarak bilinen bir araca sahip olmak.

En iyi 5 simge oluşturucu listesi

Özelleştirme deneyimini üst seviyeye çıkaracak en iyi simge oluşturucuları listemizde bulabilir ve AndroidListe’den ücretsiz indirebilirsin. Öncelikle listemizi kısaca tanıyalım sonrasında ise detayları paylaşalım.

 • Icon Pack Studio ile kendi simge paketlerini oluşturabilirsin.
 • X Icon Changer ile resimlerini birer simgeye dönüştür.
 • Simge Değiştirici, kameranla dahi simge oluştuyor.
 • Iconic: Icon Maker ile yeni fikirlerini hayata geçirebilirsin.
 • Logo Maker ile hem logo hem de simge yap.

🏋️ Daha zinde bir yaşam için en iyi AI fitness uygulamaları listemizi de inceleyebilirsin.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Icon Pack Studio

  Icon Pack Studio

  Icon Pack Studio, bir simge oluşturmaktan ziyade paket halinde çözümler sunuyor. Mevcut simge paketlerine kendi zevkine göre kişisel dokunuşlar katabilir ve onları gelişmiş araçların yardımıyla özelleştirebilirsin. Birçok başlatıcıyla uyumlu çalışan uygulama, özel filtreler sunuyor.

 2. X Icon Changer - Customize App Icon & Shortcut

  X Icon Changer – Customize App Icon & Shortcut

  X Icon Changer, mevcut uygulama ve oyun simgelerini yenileriyle değiştirmene imkan tanıyan bir özelleştirme uygulaması. Uygulamanın sunduğu simge paketlerinden seçim yapabilir veya galerindeki bir resmi düzenleyip simgeye dönüştürebilirsin. Simgelerini animasyonlu hale getirmen de mümkün.

 3. Icon Changer (free & no ad)

  Icon Changer (free & no ad)

  Simge Değiştirici, daha kişisel bir kullanım için uygulama ve oyun simgelerini değiştirmeni sağlıyor. Geniş kütüphanesinden simge paketleri seçebilir, kameranı kullanabilir veya fotoğraflarından seçim yaparak onları birer simgeye dönüştürebilirsin. Daha renkli ve eğlenceli kısa yollar oluşturabilirsin.

 4. Iconic: Icon Maker,Logo Design

  Iconic: Icon Maker,Logo Design

  Iconic: Icon Maker, mobil cihazlarınla hareket halindeyken hızlı bir şekilde oldukça profesyonelce logo, grafik ve simge tasarımı yapabileceğin gelişmiş bir araç. Gelişmiş düzenleme araçlarının yanı sıra 5000’den fazla hazır simge ve çeşitli özel yazı tipleri sunuyor. Yeni fikirlerini hayata geçirmek için ideal bir araç.

 5. Logo Maker - Icon Maker, Yaratıcı Grafik Tasarımcı

  Logo Maker – Icon Maker, Yaratıcı Grafik Tasarımcı

  Logo Maker, yalnızca logo tasarlamakla kalmıyor yeni simgeler oluşturmana da imkan tanıyor. Bu grafik düzenleme uygulamasıyla sıfırdan tasarım yapmak yerine mevcut seçenekleri yeniden düzenleyip kendi zevkine en uygun hale getirebilirsin. Simgelerin, dokusunu, rengini, arka planını, metinlerini değiştirebilirsin.

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?
Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?

Başka platformlarda paylaşmak ya da Android cihazına kaydetmek için filigran olmadan TikTok’tan video mu indirmek istiyorsun? Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir merak edenler için farklı yöntemlerin yer aldığı bir rehber hazırladık. Detaylar için okumaya devam et! F…

Instagram Keşfet sayfasına nasıl çıkılır?
Instagram Keşfet sayfasına nasıl çıkılır?

Daha fazla kişi tarafından takip edilmek ve beğenilmek istiyorsan bunun yolu Instagram Keşfet sayfasından geçiyor. Peki ama gönderilerinin Keşfet’e çıkması için ne yapmalısın? Bu rehberde işine yarayacak temel ipuçlarını paylaşacağız. Detayları öğrenmek için okumaya devam et!…