Kendi şarkını yapabileceğin en iyi 5 AI music generator

ai-music-generator

Aklındaki ritmi veya melodiyi bestelemek, harika bir şarkı oluşturmak ister misin? Yapay zeka bu konuda sana destek oluyor. En iyi AI music generator listemizi incele, dilediğin uygulamayı seçip kendi müziğini bestele. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için okumaya başla!

AI music generator uygulamaları

Birçok konuda işleri hızlandıran ve kolaylaştıran yapay zeka, müziğe de el atmış durumda. İstenilen türde ritimlerin yakalanmasında, yeni melodi ve müziklerin oluşturulmasında birçok destek sunuyor. Öyle ki bir müziği kısa bir süre içinde besteleyebiliyor.

Zengin kütüphanesinden istenilen türde ritimleri ve melodileri hızla bulup birleştirebiliyor. Ne istediğini yazdığında algoritması seni anlayıp yepyeni bir müzik ortaya çıkarıyor.

🖻Yazıdan resim oluşturma için en iyi AI art generator uygulamaları listemizi de inceleyebilirsin.

En iyi 5 AI music generator

Telefonunla istediğin müziği oluşturup sosyal ağlarında, videolarında, blog ve vloglarında kullanabilirsin. En iyi 5 AI music generator uygulaması listemizi kısaca tanıyalım. Bu uygulamaları AndroidListe’den ücretsiz indirebilirsin.

 • MusicAI ile kelimeleri müziğe dönüştür.
 • AI Music Generator Song Maker ile birkaç tıklamada kendi şarkını yap.
 • Melodia ile yaratıcılığını ortaya çıkar.
 • Banger: AI Cover ile muhteşem coverlar yap.
 • Mubert ile ruh haline göre müzik dinle ve oluştur.

Instagram benzeri uygulamalar listemizi inceleyerek yeni sosyal ağlar keşfedebilirsin.

APK indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. MusicAI - AI Music Generator

  MusicAI – AI Music Generator

  MusicAI, yapay zeka desteğiyle kendi müziklerini oluşturabileceğin bir uygulama. Arayüzü en kolay şekilde müzik bestelemen için geliştirildi. Aklındaki müziği yazılara dök, yapay zeka anında istediğin müziği oluştursun. Rocktan popa, hiphoptan rape kadar birçok türde şarkı yapabilirsin.

 2. AI Song Generator Music Maker

  AI Song Generator Music Maker

  Kullanımı kolay olan AI Music Generator Song Maker, sadece birkaç tıklama ile müzik yapmana imkan tanıyor. İstediğin müzik türünü seçebilir, şarkı sözü yazmasını isteyebilir, en beğendiğin sonucu kaydedebilir, ses dosyalarını dışa aktarabilir ve nihai sonucu sosyal medyada paylaşabilirsin.

 3. Melodia - AI Music Generator

  Melodia – AI Music Generator

  Aklından geçenleri yazıya dök, Melodia senin için harika bir müzik bestelesin. Yazından müzik yapan uygulama, popüler şarkılara cover yapma da imkan tanıyor. Ruh halini en iyi yansıtan türü, şarkının temposunu, kullanılacak enstrümanları ve tonunu seçebilirsin. Yapay zeka sayesinde harika düzenlemeler yapabilirsin.

 4. Banger: AI Covers

  Banger: AI Covers

  Banger, gelişmiş yapay zekası sayesinde en sevdiğin şarkıları farklı şarkıcıların sesinden cover yapmana imkan tanıyor. Geniş bir vokal kütüphanesine erişebilir, şarkıların ritim ve melodilerini koruyarak remixleyebilir ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilirsin. Eğlenceli ve viral şarkılar üretebilirsin.

 5. Mubert: AI Music Streaming

  Mubert: AI Music Streaming

  Mubert, yapay zekası sayesinde seni anlıyor ve ruh haline en uygun müzikleri dinlemeni sağlıyor. Daha rahat uyumanı ve odaklanmanı sağlıyor. Müzik yayını dışında kendi müziklerini oluşturman için samplelar, stiller ve melodiler sunuyor. Sosyal medya içeriklerin için en hareketleri müzikleri oluşturabilir ve dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?
WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?

Mesajlaşmak dışında arkadaşlarınla görüşmek için WhatsApp’ı mı kullanıyorsun? Yoksa arama geçmişini yanlışlıkla sildin mi? WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme adına deneyebileceğin bazı yöntemler var. Bu yöntemleri ve nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları
Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları

Paylaştığın hikaye ve gönderileri bazı takipçilerin için görünmez hale mi getirdin? Tekrardan görünür hale mi getirmek istiyorsun? Instagram hikaye görünür yapma imkanı sunar. Ancak gönderiler için süreç daha farklı işliyor. Neler yapabileceğini görmek için okumaya devam et! …

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …