Kendi şarkını yapabileceğin en iyi 5 AI music generator

ai-music-generator

Aklındaki ritmi veya melodiyi bestelemek, harika bir şarkı oluşturmak ister misin? Yapay zeka bu konuda sana destek oluyor. En iyi AI music generator listemizi incele, dilediğin uygulamayı seçip kendi müziğini bestele. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için okumaya başla!

AI music generator uygulamaları

Birçok konuda işleri hızlandıran ve kolaylaştıran yapay zeka, müziğe de el atmış durumda. İstenilen türde ritimlerin yakalanmasında, yeni melodi ve müziklerin oluşturulmasında birçok destek sunuyor. Öyle ki bir müziği kısa bir süre içinde besteleyebiliyor.

Zengin kütüphanesinden istenilen türde ritimleri ve melodileri hızla bulup birleştirebiliyor. Ne istediğini yazdığında algoritması seni anlayıp yepyeni bir müzik ortaya çıkarıyor.

🖻Yazıdan resim oluşturma için en iyi AI art generator uygulamaları listemizi de inceleyebilirsin.

En iyi 5 AI music generator

Telefonunla istediğin müziği oluşturup sosyal ağlarında, videolarında, blog ve vloglarında kullanabilirsin. En iyi 5 AI music generator uygulaması listemizi kısaca tanıyalım. Bu uygulamaları AndroidListe’den ücretsiz indirebilirsin.

 • MusicAI ile kelimeleri müziğe dönüştür.
 • AI Music Generator Song Maker ile birkaç tıklamada kendi şarkını yap.
 • Melodia ile yaratıcılığını ortaya çıkar.
 • Banger: AI Cover ile muhteşem coverlar yap.
 • Mubert ile ruh haline göre müzik dinle ve oluştur.

Instagram benzeri uygulamalar listemizi inceleyerek yeni sosyal ağlar keşfedebilirsin.

APK indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. MusicAI - AI Music Generator

  MusicAI – AI Music Generator

  MusicAI, yapay zeka desteğiyle kendi müziklerini oluşturabileceğin bir uygulama. Arayüzü en kolay şekilde müzik bestelemen için geliştirildi. Aklındaki müziği yazılara dök, yapay zeka anında istediğin müziği oluştursun. Rocktan popa, hiphoptan rape kadar birçok türde şarkı yapabilirsin.

 2. AI Song Generator Music Maker

  AI Song Generator Music Maker

  Kullanımı kolay olan AI Music Generator Song Maker, sadece birkaç tıklama ile müzik yapmana imkan tanıyor. İstediğin müzik türünü seçebilir, şarkı sözü yazmasını isteyebilir, en beğendiğin sonucu kaydedebilir, ses dosyalarını dışa aktarabilir ve nihai sonucu sosyal medyada paylaşabilirsin.

 3. Melodia - AI Music Generator

  Melodia – AI Music Generator

  Aklından geçenleri yazıya dök, Melodia senin için harika bir müzik bestelesin. Yazından müzik yapan uygulama, popüler şarkılara cover yapma da imkan tanıyor. Ruh halini en iyi yansıtan türü, şarkının temposunu, kullanılacak enstrümanları ve tonunu seçebilirsin. Yapay zeka sayesinde harika düzenlemeler yapabilirsin.

 4. Banger: AI Covers

  Banger: AI Covers

  Banger, gelişmiş yapay zekası sayesinde en sevdiğin şarkıları farklı şarkıcıların sesinden cover yapmana imkan tanıyor. Geniş bir vokal kütüphanesine erişebilir, şarkıların ritim ve melodilerini koruyarak remixleyebilir ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilirsin. Eğlenceli ve viral şarkılar üretebilirsin.

 5. Mubert: AI Music Streaming

  Mubert: AI Music Streaming

  Mubert, yapay zekası sayesinde seni anlıyor ve ruh haline en uygun müzikleri dinlemeni sağlıyor. Daha rahat uyumanı ve odaklanmanı sağlıyor. Müzik yayını dışında kendi müziklerini oluşturman için samplelar, stiller ve melodiler sunuyor. Sosyal medya içeriklerin için en hareketleri müzikleri oluşturabilir ve dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …

TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?
TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?

Onlarca video oluşturup paylaşıyor ve takipçilerinden çok güzel yorumlar alıyorsun. Özellikle bazı yorumlar çok hoşuna gidiyorsa favorilerine ekleyebilirsin. Bu tutorial ile TikTok’ta yorumlar favorilere nasıl eklenir adım adım öğrenebilirsin. Detaylar için okumaya devam et! …