Android’de bilmen gereken en iyi 5 yüz filtresi uygulaması

yüz-filtresi-uygulaması

Selfie çekmeyi seviyor ama sinir bozucu sivilcenin çıkmasını istemiyor musun? Kolayı var, yüz filtresi uygulaması kullanmak. Bu sayede daha göz alıcı özçekimler gerçekleştirebilir, her daim güzel ve parlak bir yüze sahip olabilirsin. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et!

Yüz filtresi uygulaması

Özçekimlerde yüz öne çıkar haliyle daha kusursuz bir görünüm tercih edebilirsin. Özellikle Instagram gibi bir sosyal ağda fotoğraflarını paylaşıyorsan daha göz alıcı selfielere sahip olmak isteyebilirsin.

Günümüz Android telefonlarının kameraları oldukça gelişmiş olsa da mükemmel sonuçlar vermeyebilir. Bu noktada güzellik kameraları iyi birer çözüm olabilir. Özçekimler açısından yüz filtresi uygulamaları iyi birer alternatif.

🦢 En iyi 5 güzellik kamerası uygulamasını keşfetmek için listemize göz atabilirsin.

En iyi 5 yüz filtresi uygulaması

Yüz filtresi uygulaması sayesinde günün her saatinde kusursuz ve dinç görünebilir, selfielerinle herkesi etkileyebilirsin. Bu uygulamalardan 5 tanesini listeledik ve istediğini AndroidListe’den kolayca indirebilirsin. Kısaca uygulamaları tanıyalım ve ardından detayları paylaşalım.

 • Snapchat ile yüz güzelliğini göster!
 • Cymera ile daha iyi özçekimlere sahip ol.
 • Retrica ile geçmişin esintilerini günümüzde de yaşa.
 • Facetune ile mükemmel bir görünüme kavuş.
 • Airbrush ile her daim güzel görün.

✈️ Seyahat etmeyi seviyorsan en iyi uçak bileti uygulamaları listemize de inceleyebilirsin.

Uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla APK, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Snapchat

  Snapchat

  Snapchat, esasen fotoğraf ve video paylaşılan bir anlık mesajlaşma uygulaması ama gelişmiş kamerası;benzersiz lenslere, yüzüne uyumlu ilginç filtre ve efektlere sahip. Selfie çekimleri için ideal bir tercih. Yüz filtreleri düzenli olarak güncelleniyor. Kendi filtrelerini oluşturabilir veya diğer kullanıcıların oluşturduklarını kullanabilirsin.

 2. Cymera- Kamera ve Ftğrf Dznlyc

  Cymera- Kamera ve Ftğrf Dznlyc

  Cymera, gelişmiş bir kamera ve fotoğraf düzenleyicisi. Yüz güzelliğine önem verenler için 130’dan fazla filtre sunuyor. 7 farklı türde lens kullanabilirsin. Güzelleştirme araçlarından yararlanabilirsin. Cildini pürüzsüzleştirirken göz halkalarından da kurtulabilirsin. Çektiğin kareleri rötuşlayabilirsin. Yazılar, çıkartmalar ve filigran ekleyebilirsin.

 3. Retrica - Selfie, Etiket, GIF

  Retrica – Selfie, Etiket, GIF

  Retrica, fotoğraflarına vintage havası katan sanatsal bir kamera ve düzenleme uygulaması. 190’dan fazla filtre, efekt ve ton sunuyor. Özçekim sırasında bu filtreleri yüzüne ayarlayıp görmen mümkün. Düzenleme araçlarını kullanarak 60’lara veya 70’lere dönebilir ve geçmişin estetiğini fotoğraflarına yansıtabilirsin.

 4. Facetune - Kusursuz Selfielerin Düzenleyicisi

  Facetune – Kusursuz Selfielerin Düzenleyicisi

  Facetune, en ince ayrıntısına kadar özçekimlerine rötuş yapabileceğin çeşitli araçlar sunan bir fotoğraf düzenleyicisi. Çeneni şekillendirebilir, gözlerini büyütebilir, göz ve saç rengini değiştirebilir, kaş ve kirpiklerini belirginleştirebilir, lekeleri, koyu halkaları ve kırışıklıkları giderebilirsin. Tüm bu filtre ve özel efektleri kolayca uygulayabilirsin.

 5. AirBrush: Easy Photo Editor

  AirBrush: Easy Photo Editor

  Yapay zeka destekli AirBrush ile çok daha çekici ve güzel özçekimler yapabilirsin. Yüzündeki kırışıklıkları, sivilce ve lekeleri yok edebilir, pürüzsüz bir cilde kavuşabilir, göz rengini değiştirebilir, dişlerini beyazlatabilir, dudaklarını vurgulayabilir hatta kendini daha zayıf ve uzun gösterebilirsin.

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?
Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?

Başka platformlarda paylaşmak ya da Android cihazına kaydetmek için filigran olmadan TikTok’tan video mu indirmek istiyorsun? Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir merak edenler için farklı yöntemlerin yer aldığı bir rehber hazırladık. Detaylar için okumaya devam et! F…

Instagram Keşfet sayfasına nasıl çıkılır?
Instagram Keşfet sayfasına nasıl çıkılır?

Daha fazla kişi tarafından takip edilmek ve beğenilmek istiyorsan bunun yolu Instagram Keşfet sayfasından geçiyor. Peki ama gönderilerinin Keşfet’e çıkması için ne yapmalısın? Bu rehberde işine yarayacak temel ipuçlarını paylaşacağız. Detayları öğrenmek için okumaya devam et!…