Android için indirmen gereken en iyi 5 güzellik kamerası

güzellik-kamerası

Fotoğraflarında her daim güzel gözükmek istiyorsan bu imkansız değil. Güzellik kamerası uygulamalarından birini kullanarak yıldızını daha da parlatabilir ve sosyal ağlarında birbirinden güzel özçekimlerini paylaşabilirsin. İhtiyacın olan uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

Güzellik kamerası ile zarafetini artır

Birçok ünlünün ve fenomenin güzellik uzmanlarıyla çalıştığı aşikar. Ancak bir kadın olarak güzelliğini ortaya çıkarmak için böyle büyük bütçelerin olmayabilir. Elbette ki çaresiz değilsin. Fotoğraflarında mükemmel bir görüntü kalitesine ve bir profesyonel elinden çıkmışçasına makjaya sahip olabilirsin.

🤳🏽 Android’de kullanabileceğin en iyi 5 selfie uygulamasını keşfetmek için şimdi blog yazımızı incele.

Güzellik kameraları, biranda çıkan o inatçı sivilceyi yok edebilir, tenini daha bebeksi gösterebilir. Kusurları kapatma ve hızlı rötuş yapma gibi birçok konuda sana yardımcı olabilir. Efekt ve filtreleri otomatik uygulayabilir.

En iyi 5 güzellik kamerası ile öne çık

Günlük hayatında veya sosyal ağlarında paylaşım yaparken kullanabileceğin kameralardan 5 tanesini kısaca tanıyalım.

 • Perfect365 ile bir profesyonelin elinden çıkmışçasına güzelleş.
 • Pixl, doğal güzelliğini ortaya çıkarıyor.
 • Güzellik Makyaj Kamerası ile daha güzel bir gülüşe sahip ol.
 • BeautyPlus ile komple güzellik mümkün.
 • Yüz Güzellik Makyaj Kamera aksesuarlarıyla seni güzelleştirecek.

✉️ Güzellik kameranla çektiğin fotoğraflarını paylaşmak için WhatsApp Plus benzeri uygulamalar listemize şimdi göz at.

Uygulama sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Perfect365: One-Tap Makeover

  Perfect365: One-Tap Makeover

  Perfect365 ile 20’den fazla tasarımcının makyaj stillerini, şablonlar halinde kendine yansıtabilirsin. Birkaç dokunuşla kusurları kapatıp beğendiğin noktaları öne çıkarabilirsin. En güzel gülüşünü ortaya çıkarabilirsin. Özçekimlerinde yüzünden, kaşına, dudaklarına kadar istediğin rötuşu yapabilirsin.

 2. Pixl - Face Tune Selfie Editor & Blemish Remover

  Pixl – Face Tune Selfie Editor & Blemish Remover

  Pixl, güzellik kamerası rötuş yapmayı kolaylaştırıyor. Yeniden şekillendirme, akne yok etme, kırmızı göz düzeltme, cilt sorunlarını giderme, diş beyazlatma gibi birçok seçenek sunuyor. Daha doğal görünmek için hafif bir makyaj seçebilir veya profesyonel eli değmiş makyajlar yapabilirsin.

 3. Güzellik Makyaj Kamerası

  Güzellik Makyaj Kamerası

  Makyaj Yapma Programı, yüzünü daha da güzelleştirecek birçok araca, efekte ve filtreye sahip. Otomatik makyajı tercih edebilir veya elle kendin yapabilirsin. Göz rengini değiştirebilir, göz altı torbalarından kurtulabilir, akneleri yok edebilir ve dişlerini beyazlatabilirsin.

 4. BeautyPlus - Easy Photo Editor

  BeautyPlus – Easy Photo Editor

  Güzelleştirme odaklı Beauty Plus ile sivilcelerden, siyah noktalara hatta göz halkalarına kadar her detayı düzenleyebilirsin. Filtreleri sayesinde özçekimlerine ve diğer fotoğraflarına estetik bir hava katabilirsin. Yüzünü güzelleştirmekle kalmaz vücut hatlarını daha belirgin ve çekici hale getirebilirsin.

 5. yüz güzellik makyaj kamera- fotoğraf editörü

  yüz güzellik makyaj kamera- fotoğraf editörü

  Yüz Güzellik Makyaj Kamera ile istediğin mükemmel görünüme kavuşabilirsin. Oldukça pratik güzelleştirme araçları sunar. Cildin için en ideal tonları bulabilir, hızlıca makyaj yapabilir, gözlerini ve dudaklarını ön plana çıkarabilirsin. Çeşitli aksesuar ve çıkartmalar ile selfielerini renklendirebilirsin.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

Tiktok AI Song özelliği Android’de nasıl kullanılır?
Tiktok AI Song özelliği Android’de nasıl kullanılır?

Kendi şarkılarını oluşturarak sosyal medyada farkını konuşturmak ister misin? TikTok AI Song özelliğiyle kendi şarkılarını besteleyip söyletebilir ve videolarında kullanabilirsin. Test aşamasındaki bu özellik neler getiriyor ve nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et…

Telegram önbellek temizleme Android’de nasıl yapılır?
Telegram önbellek temizleme Android’de nasıl yapılır?

Sohbetlerinde arkadaşlarınla mesajlaşırken sorunlar yaşamaya mı başladın? Telegram önbellek temizleme bazı sorunların çözülmesine ve uygulamanın eski performansına kavuşmasına yardımcı olabilir. Bu basit işlemi kendin Android’de nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…