Android’de Kullanabileceğin En İyi 5 Selfie Uygulaması

en-iyi-selfie-uygulamaları

Kendi fotoğraflarını çekip sosyal ağlarında paylaşmayı seviyor musun? Özçekimlerini mükemmelleştirmek ister misin? En iyi 5 selfie uygulaması ile Android’de istediğin kareleri oluşturabilir, takipçilerini şaşırtabilirsin. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

En İyi Selfie Uygulamaları

Günümüzün en trend paylaşımlarından biri de selfie yani özçekim. Ünlü TV şovu yapımcısı ve sunucusu Ellen DeGeneres’in 2014 Oscar Töreni’nde paylaştığı selfie, bu akımın patlamasına neden oldu. Öyle ki törende çektiği o selfie hâlâ İnternet’te en çok paylaşılanlar arasında.

Üreticiler, telefonlarının ön kameralarını bu doğrultuda geliştirdi. Hatta günümüzün pek çok telefonunun ön kamerası arka kameraya kafa tutacak düzeyde. Bu da özçekim modasının sürmesini sağladı.

Donanımsal desteğin yanı sıra yazılımsal desteğe de ihtiyaç duyuldu ve selfie uygulamaları geliştirildi. Hazırlıksız çekilen bir selfie’ye makyaj eklemek, kırışıklıkları gidermek, kötü görünen kısımları silmek veya havalı filtreler eklemek artık mümkün.

En İyi 5 Selfie Uygulaması Listesi

Android dünyasında var olan en iyi selfie kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamalarını içeren beşli bir liste hazırladık. Bu sayede özçekimlerine bir star ışığı ekleyebilir, görenleri kendine hayran bırakabilirsin.

Listemize özçekimlerini güzelleştirebileceğin Sweet Selfi uygulaması ile başlıyoruz. Mükemmel selfie için çeşitli araçlara sahip Candy Camera ile devam. YouCam Perfect, mükemmel bir özçekimin yolunu sana açıyor. Perfect365, makyaj dahil birçok düzenlemeyi basitçe yapmanı sağlıyor. Facetune 2, selfie rötuş araçları sunuyor.

En iyi selfie uygulaması hangisi soruna da cevap bulmuş oldun. Peki, en iyi 5 ücretsiz kamera uygulaması hangisi biliyor musun?

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Sweet Selfie-Güzellik Filtre Kamerası,beauty cam

  Sweet Selfie-Güzellik Filtre Kamerası,beauty cam

  Sweet Selfi, özçekimlerin için ideal çözümler sunan bir güzellik kamerası. Farklı resimlerle kolaj yapmanı, çerçeve seçmeni, filtre ve efekt uygulamana imkan tanıyor. Güzellik kamerası, mükemmel görünüm için rötuş araçları, filtreler, yüz değiştiriciler, yüz ve vücut düzenleyiciler sunuyor.

 2. Candy Camera - selfie kamerası, fotoğraf editörü

  Candy Camera – selfie kamerası, fotoğraf editörü

  Candy Camera, kendi fotoğrafını çekmeyi sevenlere birçok araç sunuyor. Doğal görünüm filtrelerinin yanı sıra güzellik efektlerine de sahip. Makyaj yapabilir veya belli bölgelerini incelterek daha zayıf görünmeni sağlayabilirsin. Çıkartmalar ve çerçeveler de bulabilirsin.

 3. YouCam Perfect - Selfie Cam

  YouCam Perfect – Selfie Cam

  YouCam Perfect, en iyi selfie düzenleme ve güzellik kameralarından biri. En ideal görüntünü oluşturabilirsin. Göz altı, dudak düzeltme gibi güzellik efektlerinin yanı sıra kırpma, döndürme, piksellendirme yapabilirsin. Sihirli fırçasıyla özçekime sıra dışı dokunuşlar katabilirsin.

 4. Perfect365: One-Tap Makeover

  Perfect365: One-Tap Makeover

  Perfect365 ile en güzel ve en yakışıklı halini yakalayıp paylaşabilirsin. Parmağını kullanarak mükemmel bir makyaj yapabilir, kusurları kapatabilirsin. En güzel gülüşünü ortaya çıkarabilirsin. Özçekimlerinde yüzünden, kaşına, dudakların kadar istediğin rötuşu yapabilirsin.

 5. Facetune - Kusursuz Selfielerin Düzenleyicisi

  Facetune – Kusursuz Selfielerin Düzenleyicisi

  Facetune, en ince ayrıntısına kadar özçekimlerini rötuşlaman için çeşitli araçlar sunan bir fotoğraf düzenleyicisi. Dişleri beyazlatabilir, makyaj yapabilir, lekeleri, koyu halkaları ve kırışıklıkları giderebilir, göz ve saç rengini değiştirebilirsin. Kolayca filtre ve özel efektler uygulayabilirsin.

Android’de Casus Yazılım Nasıl Anlaşılır ve Silinir?
Android’de Casus Yazılım Nasıl Anlaşılır ve Silinir?

Telefonun her zamanki gibi çalışmıyor mu? Kendi kendine açılıp kapanıyor mu? Cihazında spyware olabilir. Peki, casus yazılım nasıl anlaşılır? Daha sonra bu Android’den nasıl silinir, merak ediyorsan deneyebileceğin yöntemleri paylaşıyoruz. Telefonun güvenliği için hemen oku! …

En İyi Slack Benzeri Uygulamalar ile Ekip İçi İletişim
En İyi Slack Benzeri Uygulamalar ile Ekip İçi İletişim

Uzaktan ortak bir proje üzerinde çalışan ekipler için iletişim çok önemli. Slack bu konuda başarılı bir uygulama. Ekip içi iletişim için kullanabileceğin Slack benzeri uygulamalar mevcut. Alternatif olarak deneyebileceğin en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku! …

Android’de Kullanabileceğin En İyi 5 Selfie Uygulaması
Android’de Kullanabileceğin En İyi 5 Selfie Uygulaması

Kendi fotoğraflarını çekip sosyal ağlarında paylaşmayı seviyor musun? Özçekimlerini mükemmelleştirmek ister misin? En iyi 5 selfie uygulaması ile Android’de istediğin kareleri oluşturabilir, takipçilerini şaşırtabilirsin. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku! …