En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları: İndirmen Gereken Muhteşem 5’li

en-iyi-fotoğraf-düzenleme-uygulamaları

En güzel kareleri çekip arkadaşlarıyla paylaşanlardan mısın? Fotoğraflarını hızlıca düzenlemek ister misin? Telefonuna indirebileceğin en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları burada. Çekimlerini birer şahesere dönüştürecek en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Günümüzün telefon kameraları daha gelişmiş durumda ve çok güzel kareler yakalamanı sağlıyor. Ancak kimi hallerde cihazındaki kamera uygulaması yetersiz kalıyor ve bir fotoğraf düzenleyici ihtiyacı doğuyor.

İndirmen gereken en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları hangileri, senin yerine araştırdık ve bir liste hazırladık. Bu uygulamalar telefonunu kullanarak kısa sürede düzenleme yapmanı ve muhteşem sonuçlar elde etmeni sağlıyor.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 5’li Liste

Fotoğraf düzenlemek için kullanabileceğin pek çok uygulamayı Google Play’de bulabilirsin. Ancak ne var ki bazıları rakiplerine göre öne çıkıyor. Kullanmaktan keyif alacağın en iyi 5 uygulamayı seçtik.

Filtre ve efektleriyle milyonlarca kullanıcı olan PicsArt ile listemize başlıyoruz. Inshot’ın kullanımı kolay uygulaması Fotoğraf Düzenleyici (Photo Editor Pro) bir başka dikkat çeken uygulama.

Özellikle güzelliğine düşkün, makyajsız çıkmam diyen kadın kullanıcıların sevdiği YouCam Makeup listemizde. Fotoğraflarında profesyonelliğini konuşturacağın Snapseed, olmazsa olmazlardan. Bilgisayardan aşina olduğun Adobe Photoshop mobil versiyonu Express ile karşında.

Aşağıda bu uygulamaları daha detaylı bulabilirsin ancak Instagram için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları listemize de mutlaka göz at.

AndroidListe‘den fotoğraf düzenleyici indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. PicsArt Photo Studio & Collage

  PicsArt Photo Studio & Collage

  PicsArt ile mobil cihazında yüzlerce düzenleme aracını kullanarak fotoğraflarını düzenleyebilirsin. Filtre ve efektler uygulayabilir, çerçeve, etiket ve metinler ekleyebilirsin. Kesme, döndürme ve boyutlandırma yapabilir, renk ayarlarını değiştirebilirsin. Kolaj da yapabilirsin.

 2. Fotoğraf Düzenleyici - Kolaj, Fotoğraf Birleştirme

  Fotoğraf Düzenleyici – Kolaj, Fotoğraf Birleştirme

  Fotoğraf Düzenleyici, ihtiyaç duyabileceğin temel düzenleme araçlarını kullanımı kolay bir arayüzde sunuyor. Resimlerine güzelleştirmeler yapabilir, filtreler, özel efektler, çıkartmalar, çerçeveler ekleyebilirsin. Daha kolay düzenlemeni sağlayacak hazır şablonları da seçebilirsin.

 3. YouCam Makeup -Makeover Studio

  YouCam Makeup -Makeover Studio

  YouCam Makeup ile iki de bir makyajını tazelemek derdinden kurtulursun. En havalı özçekimler için pürüzsüz bir cilde, göz alıcı bir makyaja, ışıltılı bir saç rengine, pırıl pırıl bir gülümsemeye sahip olabilirsin. Cilt tonu, saç modeli, makyaj, maskara, allık, ruj, gibi onlarca filtre ve efekt sunuyor.

 4. Snapseed

  Snapseed

  Popüler fotoğraf düzenleyici Snapspeed, zengin filtre, efekt ve araç kütüphanesi ile resimlerine yepyeni bir görünüm kazandırabilirsin. Kullanışlı fırçaları ile resim üzerinde daha detaylı rötuşlar yapabilirsin. Fotoğraflarından istemediğin kısımları çıkarabilir, kendi şablonlarını oluşturabilirsin.

 5. Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma

  Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma

  Adobe Photoshop Express sade arayüzü ile eksizsiz bir fotoğraf düzenleyici. Profesyonelce kullanabileceğin onlarca düzenleme aracına sahip. Renkleri, ışığı, pozlamayı kendin ayarlamak yerine otomatik düzeltmeleri kullanabilirsin. Filtre ve efektler ile fotoğraflarını paylaşabilirsin.

Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?
Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?

Telefonuna bilgin dışında uygulama yüklenmiş olabilir mi? Çocukların cihazlarında herhangi bir uygulamayı gizliyor mu? Telefonda gizlenen uygulamalar nasıl bulunur diye merak ediyorsan işte, soruna cevap verebilecek çözümler. Nasıl bulacağını öğrenmek için hemen okumaya başla…

TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?
TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta video izlemeyi ve paylaşmayı seviyor musun? Daha ilginç hale getirmek için videolarının hızını değiştirebilirsin. TikTok video yavaşlatma ve hızlandırma, kayıt sırasında ve sonrasında mümkün. İstersen uygulama kullanarak da yapabilirsin. Daha fazlası için hemen oku.…

WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?
WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?

Yazışmak yerine sesli mesaj göndermeyi tercih ettiğin oluyor mu? Sesli mesajlarını daha eğlenceli hale getirmek ister misin? Sesini değiştirmek suretiyle WhatsApp sesli mesaj atabilirsin. Daha keyifli bir sohbet deneyimi yaşamanı sağlayacak bu ipucunu keşfetmek için hemen oku…

Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!
Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!

Ekranın çok mu klasik görünüyor? Android’le tarzını yansıtmaya ne dersin? Kendi resmini duvar kağıdı yapmak için kullanabileceğin en iyi uygulamalar AndroidListe’de. Listemize göz at, telefonunun havasını değiştir! Muhteşem kişiselleştirme seçenekleri için hemen okumaya başla…