En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları: İndirmen Gereken Muhteşem 5’li

en-iyi-fotoğraf-düzenleme-uygulamaları

En güzel kareleri çekip arkadaşlarıyla paylaşanlardan mısın? Fotoğraflarını hızlıca düzenlemek ister misin? Telefonuna indirebileceğin en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları burada. Çekimlerini birer şahesere dönüştürecek en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Günümüzün telefon kameraları daha gelişmiş durumda ve çok güzel kareler yakalamanı sağlıyor. Ancak kimi hallerde cihazındaki kamera uygulaması yetersiz kalıyor ve bir fotoğraf düzenleyici ihtiyacı doğuyor.

İndirmen gereken en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları hangileri, senin yerine araştırdık ve bir liste hazırladık. Bu uygulamalar telefonunu kullanarak kısa sürede düzenleme yapmanı ve muhteşem sonuçlar elde etmeni sağlıyor.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 5’li Liste

Fotoğraf düzenlemek için kullanabileceğin pek çok uygulamayı Google Play’de bulabilirsin. Ancak ne var ki bazıları rakiplerine göre öne çıkıyor. Kullanmaktan keyif alacağın en iyi 5 uygulamayı seçtik.

Filtre ve efektleriyle milyonlarca kullanıcı olan PicsArt ile listemize başlıyoruz. Inshot’ın kullanımı kolay uygulaması Fotoğraf Düzenleyici (Photo Editor Pro) bir başka dikkat çeken uygulama.

Özellikle güzelliğine düşkün, makyajsız çıkmam diyen kadın kullanıcıların sevdiği YouCam Makeup listemizde. Fotoğraflarında profesyonelliğini konuşturacağın Snapseed, olmazsa olmazlardan. Bilgisayardan aşina olduğun Adobe Photoshop mobil versiyonu Express ile karşında.

Aşağıda bu uygulamaları daha detaylı bulabilirsin ancak Instagram için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları listemize de mutlaka göz at.

AndroidListe‘den fotoğraf düzenleyici indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. PicsArt Photo Studio & Collage

  PicsArt Photo Studio & Collage

  PicsArt ile mobil cihazında yüzlerce düzenleme aracını kullanarak fotoğraflarını düzenleyebilirsin. Filtre ve efektler uygulayabilir, çerçeve, etiket ve metinler ekleyebilirsin. Kesme, döndürme ve boyutlandırma yapabilir, renk ayarlarını değiştirebilirsin. Kolaj da yapabilirsin.

 2. Fotoğraf Düzenleyici - Kolaj, Fotoğraf Birleştirme

  Fotoğraf Düzenleyici – Kolaj, Fotoğraf Birleştirme

  Fotoğraf Düzenleyici, ihtiyaç duyabileceğin temel düzenleme araçlarını kullanımı kolay bir arayüzde sunuyor. Resimlerine güzelleştirmeler yapabilir, filtreler, özel efektler, çıkartmalar, çerçeveler ekleyebilirsin. Daha kolay düzenlemeni sağlayacak hazır şablonları da seçebilirsin.

 3. YouCam Makeup -Makeover Studio

  YouCam Makeup -Makeover Studio

  YouCam Makeup ile iki de bir makyajını tazelemek derdinden kurtulursun. En havalı özçekimler için pürüzsüz bir cilde, göz alıcı bir makyaja, ışıltılı bir saç rengine, pırıl pırıl bir gülümsemeye sahip olabilirsin. Cilt tonu, saç modeli, makyaj, maskara, allık, ruj, gibi onlarca filtre ve efekt sunuyor.

 4. Snapseed

  Snapseed

  Popüler fotoğraf düzenleyici Snapspeed, zengin filtre, efekt ve araç kütüphanesi ile resimlerine yepyeni bir görünüm kazandırabilirsin. Kullanışlı fırçaları ile resim üzerinde daha detaylı rötuşlar yapabilirsin. Fotoğraflarından istemediğin kısımları çıkarabilir, kendi şablonlarını oluşturabilirsin.

 5. Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma

  Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma

  Adobe Photoshop Express sade arayüzü ile eksizsiz bir fotoğraf düzenleyici. Profesyonelce kullanabileceğin onlarca düzenleme aracına sahip. Renkleri, ışığı, pozlamayı kendin ayarlamak yerine otomatik düzeltmeleri kullanabilirsin. Filtre ve efektler ile fotoğraflarını paylaşabilirsin.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …