Android’de TikTok videoları nasıl silinir?

tiktok-videoları-nasıl-silinir

Güzel videolar çekip anında paylaşmayı sevenlerden misin? Paylaştığın videoların bazıları artık hiç izlenmiyor mu ya da sıkıldın mı? Android’de TikTok videoları nasıl silinir merak ediyorsan bu rehberde adım adım nasıl yapacağını öğrenebilirsin. Detaylar için okumaya devam et!

TikTok’ta video silme

Popüler video paylaşım ağı TikTok, topluluk kurallarını ihlal etmediğin sürece istediğin kadar video yüklemene izin veriyor. 15 ila 60 saniyelik videolar oluşturabilir ve takipçilerinle paylaşabilirsin. TikTok günlük olarak 1 ila 4 video paylaşmanı öneriyor.

📺 Videolarının daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini istiyorsan TikTok’ta daha fazla izlenme nasıl elde edilir yazımıza göz atabilirsin.

Uygulama, yüklenebilecek video sayısında herhangi bir sınırlama getirmediğinden videolarını silmek zorunda kalmazsın. Ancak beğenmediğin veya artık profilinde görünmesini istemediğin videoları kendin kaldırabilirsin. Mobil uygulama işini kolaylaştıracak Sil seçeneğine zaten sahip.

TikTok’ta video nasıl silinir?

Daha önce paylaştığın bir videoyu profilinden kolaylıkla kaldırabilirsin. Bunun için bir iki basit adımı atman yeterli. Şimdi bu adımları paylaşalım.

  • Uygulamayı aç ve sağ alt köşedeki Profil simgesine tıklayarak hesap sayfana gir.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

  • Silmek istediğin videoyu bulup tıkla.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

  • Yan yana üç noktaya dokun.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

  • Açılan penceredeki alt menüyü sola çekerek en sona doğru ilerle ve Sil seçeneğine bas.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

  • İşlemi onaylamak için uyarı mesajındaki Sil’e dokun.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

Videoyu sildikten sonra artık bir daha profilinde gösterilmez. Ancak bu videoyu indirmiş olanlar izlemeye devam edebilir.

Videolarını silmeden önce TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır blog yazısını inceleyebilirsin.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok ile milyonlarca şarkı ve ses efektinin olduğu zengin bir kütüphaneye erişip ilginç videolar düzenleyebilir ve akışında izleyebilirsin. Videolarına inanılmaz filtreler uygulayabilir, eğlenceli çıkartmalar ve etiketler ekleyebilirsin. Videolarını diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsin.

Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?
Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?

Instagram platformu kullandıkça tercihlerin, neleri beğenip beğenmediğin nasıl zaman geçirdiğin ile ilgili kişisel verilerini toplar. Bu veriler doğrultusunda önerilerde bulunur. Instagram arama önerilerini silmene imkan tanır. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et…

Telegram sesli mesaj indirme nasıl yapılır?
Telegram sesli mesaj indirme nasıl yapılır?

Sohbetlerin sırasında aldığın sesli mesajları cihazına kaydetmek veya arkadaşlarınla yeniden paylaşmak mı istiyorsun? Telegram sesli mesaj indirme özelliğine sahip. Atacağın birkaç basit adımla kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için rehberimizi okumaya devam et!…

Instagram iletişim butonu ekleme nasıl yapılır?
Instagram iletişim butonu ekleme nasıl yapılır?

İnsanların işletme hesabın üzerinden sana daha kolay ulaşılmasını istiyorsan Instagram iletişim butonu ekleme özelliğini deneyebilirsin. Bu sayede potansiyel müşterilerinle hızlı bir şekilde iletişime geçebilir hatta satışlarını artırabilirsin. Detaylar için okumaya devam et!…