Android’de TikTok videoları nasıl silinir?

tiktok-videoları-nasıl-silinir

Güzel videolar çekip anında paylaşmayı sevenlerden misin? Paylaştığın videoların bazıları artık hiç izlenmiyor mu ya da sıkıldın mı? Android’de TikTok videoları nasıl silinir merak ediyorsan bu rehberde adım adım nasıl yapacağını öğrenebilirsin. Detaylar için okumaya devam et!

TikTok’ta video silme

Popüler video paylaşım ağı TikTok, topluluk kurallarını ihlal etmediğin sürece istediğin kadar video yüklemene izin veriyor. 15 ila 60 saniyelik videolar oluşturabilir ve takipçilerinle paylaşabilirsin. TikTok günlük olarak 1 ila 4 video paylaşmanı öneriyor.

📺 Videolarının daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini istiyorsan TikTok’ta daha fazla izlenme nasıl elde edilir yazımıza göz atabilirsin.

Uygulama, yüklenebilecek video sayısında herhangi bir sınırlama getirmediğinden videolarını silmek zorunda kalmazsın. Ancak beğenmediğin veya artık profilinde görünmesini istemediğin videoları kendin kaldırabilirsin. Mobil uygulama işini kolaylaştıracak Sil seçeneğine zaten sahip.

TikTok’ta video nasıl silinir?

Daha önce paylaştığın bir videoyu profilinden kolaylıkla kaldırabilirsin. Bunun için bir iki basit adımı atman yeterli. Şimdi bu adımları paylaşalım.

  • Uygulamayı aç ve sağ alt köşedeki Profil simgesine tıklayarak hesap sayfana gir.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

  • Silmek istediğin videoyu bulup tıkla.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

  • Yan yana üç noktaya dokun.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

  • Açılan penceredeki alt menüyü sola çekerek en sona doğru ilerle ve Sil seçeneğine bas.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

  • İşlemi onaylamak için uyarı mesajındaki Sil’e dokun.

tiktok-videoları-nasıl-silinir

Videoyu sildikten sonra artık bir daha profilinde gösterilmez. Ancak bu videoyu indirmiş olanlar izlemeye devam edebilir.

Videolarını silmeden önce TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır blog yazısını inceleyebilirsin.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok ile milyonlarca şarkı ve ses efektinin olduğu zengin bir kütüphaneye erişip ilginç videolar düzenleyebilir ve akışında izleyebilirsin. Videolarına inanılmaz filtreler uygulayabilir, eğlenceli çıkartmalar ve etiketler ekleyebilirsin. Videolarını diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsin.

WhatsApp ekran paylaşımı nasıl yapılır?
WhatsApp ekran paylaşımı nasıl yapılır?

Arkadaşına yeni bir uygulamayı nasıl kullanacağını anlatmak mı istiyorsun? Çok kolay bir yöntemi var: WhatsApp ekran paylaşımı. Popüler mesajlaşma uygulaması ekran paylaşımı yapmana imkan tanıyor. Bu sayede anlatmak yerine göstermen de mümkün. Detayları için okumaya devam et!…

Telegram sohbet yedekleme Android’de nasıl yapılır?
Telegram sohbet yedekleme Android’de nasıl yapılır?

Telefonunu değiştirmeyi düşünüyor ama sohbetlerin kaybolacak diye endişeleniyor musun? Merak etme, Telegram sohbet yedekleme konusunda oldukça iddialı ve her şeyi otomatik yapıyor. Ancak sen yine de elimde bulunsun istiyorsan nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …