TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır?

tiktok-filtre-kaldirma

Takipçilerinle paylaşmak için özenerek bir video hazırladın ama kullandığın filtreler biraz abartılı mı geldi? Üzülme, TikTok filtre kaldırma sandığın kadar zor değil. Birkaç adımda daha gerçekçi bir görünüm elde edebilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!

Günümüzde videoları daha göz alıcı hale getiren birçok filtre mevcut. Üstelik bunları uygulamak için bir profesyonel olmaya veya teknik bilgiye sahip olmaya gerek yok. En çok videonun paylaşıldığı TikTok çarpıcı videolar için filtreler dahil birçok düzenleme seçeneği sunuyor.

TikTok için bir video düzenliyor ve bazı filtreler kullandın. Ancak nihai sonuç pek de hoşuna gitmediyse uyguladığın filtreleri kolaylıkla geri alabilirsin. Filtre ve efekt olmadan daha sade bir görünüm elde edebilirsin.

Uygulama bu imkanı yalnızca kendi videoların için sağlar. Başkasına ait bir videodaki filtreleri kaldıramazsın. Bunu yapmak için üçüncü taraf uygulamalara ihtiyaç olabilir ama şimdilik TikTok yerleşik olarak böyle bir düzenleme seçeneği sunmuyor.

TikTok filtre kaldırma adımları

Bir videodan filtre kaldırabilmek için videonun taslaklarda kayıtlı olması gerekir. Taslak olarak hazırladığın bir videodan filtre kaldırmak için aşağıdaki adımları izle:

1. TikTok’u aç. Sağ alt köşedeki Profil simgesine tıkla ve kendi sayfana git.

tiktok-filtre-kaldirma

2. Filtre kaldırmak istediğin videoya erişmek için Taslaklar bölümüne gir.

tiktok-filtre-kaldirma

3. Taslaklarda kayıtlı olan videona tıkla.

tiktok-filtre-kaldirma

4. Sağ taraftaki menülerden Filtreler (3’lü küme) simgesine dokun.

tiktok-filtre-kaldirma

5. Video filtreli haliyle açılacak. Videonun altında yer ilk sırada yer alan boş küme Ø simgesine dokunarak filtreyi kaldır.

tiktok-filtre-kaldirma

6. Geri gelerek düzenlemenin etkinleşmesini sağla. İster Sonraki düğmesine dokunarak videonu paylaşabilir veya geri düğmesine dokunarak taslağın kaydedilmesini sağlayabilirsin.

🛋️ En pratik haliyle TikTok canlı yayın nasıl yapılır yazımızı incele sen de takipçilerinle buluş.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok ile milyonlarca şarkı ve ses efektinin olduğu zengin bir kütüphaneye erişip ilginç videolar düzenleyebilir ve akışında izleyebilirsin. Videolarına inanılmaz filtreler uygulayabilir, eğlenceli çıkartmalar ve etiketler ekleyebilirsin. Videolarını diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsin.

WhatsApp’ta numara gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp’ta numara gizleme nasıl yapılır?

Sohbet esnasında mesajlaşırken telefon numaranın gösterilmesini istemiyor musun? Peki ama WhatsApp’ta numara gizleme diye bir özellik var mı? Numara gizlemeyi sağladığı düşünülen yöntemler ne kadar başarılı? Tüm bunları detaylarıyla öğrenmek için rehberimizi okumaya devam et!…

Telegram’da filtreleme nasıl devre dışı bırakılır?
Telegram’da filtreleme nasıl devre dışı bırakılır?

Bazı kanalları ve içeriklerini göremiyor musun? Filtrelemeye takılmış olabilirsin. Varsayılan olarak Telegram’da hassas içerik koruması mevcut ve kimi hallerde bunu devre dışı bırakman gerekebilir. Bunu yapmak için üç farklı yöntem deneyebilirsin. Detaylar için okumaya başla!…

Telegram’da silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır?
Telegram’da silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır?

Arkadaşınla yaptığın sohbetini ve mesajlarını bir türlü bulamıyor musun? Sakın yanlışlıkla silmiş olmayasın! Telegram’da silinen mesajları geri getirme adına deneyebileceğin bazı yöntemler var. Mesajlarına yeniden kavuşmak ve ne yapabileceğini keşfetmek için okumaya devam et!…

TikTok’ta geçişler nasıl yapılır?
TikTok’ta geçişler nasıl yapılır?

Daha göz alıcı videolara sahip olmak ister misin? Videolarında transition yani geçiş efektlerini hiç denedin mi? Bilmiyorsan TikTok’ta geçişler nasıl yapılır adım adım anlatacağımız bu rehber tam senlik. Kendi geçişlerini de oluşturabilirsin. Keşfetmek için okumaya devam et! …

Telegram’dan nasıl para kazanılır?
Telegram’dan nasıl para kazanılır?

İnternetten gelir elde etmenin yollarını mı arıyorsun? Popüler mesajlaşma uygulaması sana bu konuda destek olabilir. Telegram’dan nasıl para kazanılır ve Telegram’dan para kazanmak için neler yapılabilir gibi akla gelebilecek sorulara yanıt bulmak istiyorsan okumaya devam et!…