WhatsApp kullananlar için olmazsa olmaz uygulamalar

whatsapp-icin-uygulamalar

Android’inde daha iyi bir mesajlaşma deneyimi yaşamak ister misin? WhatsApp kullananlar için olmazsa olmaz uygulamalardan 5 tanesini seçip listeledik. Bu araçlar, arkadaşlarınla daha kolay ve keyifli bir şekilde iletişim kurmana destek olacak. Keşfetmek için okumaya devam et!

WhatsApp için uygulamalar

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması her yeni güncelleme ile kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu durum her ne kadar üçüncü taraf uygulamalara olan ihtiyacı azaltsa da yeterli değil.

🖧 Yeni özelliklerinden biri olan WhatsApp Proxy nedir ve nasıl kullanılır öğrenmek için haberimizi okuyabilirsin.

Mesajlaşma deneyimini geliştirecek birçok araç var. Bu araçlar otomatik cevap vermeni, sesli mesajlarını yazıya dökmeni, kendi çıkartmalarını yapmanı ve çok daha fazlasını sağlıyor. Bu tür özellikler şimdilik WhatsApp’ta yok.

WhatsApp için indirmeden yapamayacağın uygulamalar

Birçok farklı ihtiyaca cevap verebilen WhatsApp ile uyumlu çalışabilen Android uygulamalar var. Bu uygulamalardan beşli bir liste hazırladık. Bu uygulamaları AndroidListe’den indirebilirsin. Listemizi kısaca tanıyalım.

 • Transcriber for WhatsApp ile sesli mesajlarını metne dök.
 • AutoResponder for WhatsApp, senin yerine mesajlarını cevaplasın.
 • Sticker Maker ile kendi çıkartma arşivini oluştur.
 • Status Saver sayesinde beğendiğin durumları anında indir.
 • WAMR ile artık hiçbir mesaj gözünden kaçmayacak.

💻 Yazılım konusunda kendini geliştirmek istiyorsan en iyi kodlama uygulamaları listemizi şimdi incele.

Uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Transcriber for WhatsApp

  Transcriber for WhatsApp

  Transcriber for WhatsApp, gelen ve gönderilen sesli mesajların yazıya çevrilmesi için geliştirilmiş bir uygulama. Ayrıca sesli mesajları dinlediğini karşı tarafa bildirmez. Türkçe de dahil olmak üzere pek çok dili destekliyor. Birkaç tıklama ile sesi yazıya çevirip popüler uygulamalarda paylaşabilirsin.

 2. AutoResponder for WhatsApp™ #NEW

  AutoResponder for WhatsApp™ #NEW

  AutoResponder, otomatik WhatsApp mesajları atmayı sağlıyor. Belirli mesajlara özel cevaplar verebilirsin. Sohbet botu düzenleyebilir, cevap verme kuralları tanımlayabilir ve bunları özelleştirebilirsin. Kişilere veya gruplara mesajlar göndermek mümkün.

 3. Sticker maker

  Sticker maker

  Sohbet ederken çıkartma paylaşmayı seviyorsan Sticker Maker kendi çıkartma paketlerini oluşturup paylaşmana imkan tanıyor. Kullanımı kolay düzenleyicisinde kendi resimlerinden seçip keserek çıkartmaya dönüştürebilirsin. Bir pakette 30 adete kadar çıkartma ekleyebilirsin.

 4. Status Saver

  Status Saver

  Status Saver, WhatsApp‘ta arkadaşlarının durumlarında paylaştıkları resimleri ve videoları indirmen için ideal bir araç. Fotoğraf ve videoları kendi telefonuna tek bir dokunuşla kaydetmeni ve paylaşmanı sağlıyor. Ayrıca zengin bir çıkartma arşivine erişmene imkan tanıyor.

 5. WAMR - Silinmiş mesajları kurtarma & Durum indir

  WAMR – Silinmiş mesajları kurtarma & Durum indir

  WhatsApp’tan bir mesaj aldın ama okuyamadan yanlışlıkla sildin mi? Endişelenmene gerek yok. WAMR uygulaması ile gelen ama silinen mesajları okuyabilir, ek fotoğraf ve videoları görüntüleyebilirsin. Durumları da indirebilirsin. Silinen mesajlar için bildirim alabilirsin.

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır
Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır

Bazı hesaplarla iletişim kurmak istediğinde nasıl hitap edeceğini kestirmek de zorlanıyor musun? Bu durumun farkında olan Instagram hitap şekli ekleme özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde iletişim kurarken daha doğru kelimeleri seçebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…

Instagram uçtan uca şifreleme nasıl açılır?
Instagram uçtan uca şifreleme nasıl açılır?

Daha güvenli ve gizli bir şekilde sohbet etmek ister misin? Instagram uçtan uca şifreleme ile herhangi bir mesajlaşma uygulamasına gerek duymadan artık sohbet edebileceksin. Tek yapman gereken uçtan uca şifrelemeyi açmak. Nasıl etkinleştirilir öğrenmek için okumaya devam et! …