İndirmen gereken en iyi WhatsApp çıkartma paketleri

whatsapp-çıkartma-paketleri

Sohbetlerini daha renkli ve eğlenceli hale getirmek ister misin? Öyleyse WhatsApp çıkartma paketlerine ihtiyacın olacak. Kendini ifade etmenin yüzlerce farklı yolunu bulabileceğin hem de paylaşırken çokça güleceğin en iyi sticker paketlerini keşfetmek için hemen okumaya başla!

WhatsApp çıkartma paketleri

WhatsApp, anlık mesajlaşma uygulamaları arasında kullanıcı sayısı bakımından ezici bir üstünlüğe sahip. Kullanıcı deneyimi artırmak isteyen mesajatar, yıllar önce çıkartmaları devreye almıştı. Günümüzde uygulamaya üçüncü taraf uygulamalar vasıtasıyla yeni çıkartmalar eklemek mümkün.

Çıkartma paketleri sayesinde duygularını en kısa ve eğlenceli bir şekilde iletebilirsin. Bu paketlerde viral olmuş memlerden giflere, ünlü karakterlerden sevilen repliklere kadar birçok farklı türde çıkartma bulabilirsin.

Kendi sticker paylaşımların için WhatsApp Web’de çıkartma nasıl oluşturulur yazımıza göz atabilirsin.

En iyi WhatsApp çıkartma paketleri listesi

Mesajlaşırken kullanabileceğin yeni çıkartmalar keşfetmeni sağlayacak WAStickers paketlerinden bir liste hazırladık. Kısaca listemize bakalım.

 • Sticker ve Emoji – WAStickers, emoji dahil birçok seçenek sunuyor.
 • WhatSmiley, özel günler dahil olmak üzere temalı birçok çıkartmaya sahip.
 • WhatsApp için Çıkartmalar’da, ünlülerden birçok çıkartma bulabilirsin.
 • Emojidom WAStickerApps, zengin bir kütüphane ile karşında.
 • WhatsApp için Çıkartmalar ile sohbet ederken bol bol kahkaha atacaksın.

Yepyeni bir özellik keşfetmek için WhatsApp’ta kendine mesaj atma nasıl yapılır makalemizi şimdi incele.

En güvenilir uygulama indirme siteleri arasında yer alan AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Whatsapp sticker, emoji

  Whatsapp sticker, emoji

  Sticker ve Emoji, sohbetlerinde kullanabileceğin düzinelerce çıkartma seçeneği sunuyor. Sevgilinle en romantik duygularını paylaşabilir, grup sohbetlerini daha eğlenceli hale getirebilirsin. Düzenli güncellenen paketleri diğer mesajlaşma uygulamalarında da kullanabilirsin.

 2. Smileys & emoticons WhatSmiley

  Smileys & emoticons WhatSmiley

  WhatSmiley, 1000’in üzerinde emoji, smiley, GIF ve çıkartma seçeneği sunuyor. Çıkartmaları WhatsApp’a kolayca aktarıp arkadaşlarınla paylaşmaya başlayabilirsin. Yılbaşı, dini bayramlar gibi özel günler için tasarlanan paketlerden de yararlanabilirsin. Farklı mesajatarları da destekliyor.

 3. Emoji Etiket Için Naber - Eklemek Wastickerapps

  Emoji Etiket Için Naber – Eklemek Wastickerapps

  WhatsApp için Çıkartmalar, sohbetlerini daha keyifli hale getirecek birçok seçenek sunuyor. Hareketli emojilerin yanı sıra ünlülerden, sevimli karakterlerden GIF ve çıkartmalar seni bekliyor. Telegram’ın sahip olduğu çıkartmaları WhatsApp’ta da kullanmanı mümkün hale getiriyor.

 4. Emojidom ücretsiz emoji çıkartmaları WAStickerApps

  Emojidom ücretsiz emoji çıkartmaları WAStickerApps

  Emojidom, 7000’den fazla çıkartma ile devasa bir sticker kütüphanesine erişmeni sağlayacak. Ünlüler, romantizm, yılbaşı, spor gibi farklı kategorilerde temalara göre düzenlenmiş birçok seçenek sunuyor. Süper kahraman setleri oldukça ilgi çekici. İçerikler düzenli güncelleniyor.

 5. WhatsApp için çıkartmalar

  WhatsApp için çıkartmalar

  WhatsApp için Çıkartmalar, yüksek görüntü kalitesine sahip yüzlerce çıkartmaya sahip bir WAStickers uygulaması. Siyasi liderlerden ünlü komedyenlere kadar özel karakterlere sahip birçok çıkartma paketi sunuyor. Viral olmuş GIF ve memleri kolaylıkla bulabilir, arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?
WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?

Mesajlaşmak dışında arkadaşlarınla görüşmek için WhatsApp’ı mı kullanıyorsun? Yoksa arama geçmişini yanlışlıkla sildin mi? WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme adına deneyebileceğin bazı yöntemler var. Bu yöntemleri ve nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …