TikTok verileri ve faaliyet raporu indirme nasıl yapılır?

tiktok-verileri-indirme

Sık sık video paylaşıyor, diğer hesaplarla etkileşimde bulunuyor ama uygulama senin hakkında neler toplayıp saklıyor hiç merak ettin mi? Tiktok verileri indirmene ve faaliyet raporunu incelemene imkan tanıyor. Bu bilgilere nasıl göz atacağını öğrenmek için hemen okumaya başla!

 

TikTok Verileri

Video paylaşım ağı, yeni kullanıcılara kazanarak her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu kadar çok insanın yer aldığı TikTok’ta gizlilik endişesi yaşamamak elbette mümkün değil.

Yapılan itirazlara rağmen TikTok kullanıcı verilerini toplamaktan geri durmuyor. Ancak uygulama bu işlemi bir nebze olsun daha şeffaf hale getirdi. Platformun seninle ilgili neleri toplandığını görme şansın var. Kişisel verilerine dilediğin an ulaşabilirsin.

Kişisel TikTok verilerini uygulama üzerinden kolaylıkla indirebilirsin. Talepte bulunduktan sonra ilgili dosyanın ve raporun hazırlanması birkaç gün sürebilir. İndirebileceğin kişisel verilerin arasında şunlar yer alır:

 • Kullanıcı adı
 • Profil fotoğrafı ve açıklaması
 • İletişim bilgileri
 • Gizlilik ve güvenlik ayarları
 • Push bildirimleri
 • Dil tercihi

Uygulamada videolar paylaşıyor, diğer insanların yaptığı içerikleri elbette izliyor, beğeniyor hatta yorum yapıyorsundur. Bunlar en nihayetinde bir etkileşim/aktivite oluşturur. Platformda yaptığın bu tür aktiviteleri, videoları indirebilirsin. Bunlar faaliyet raporu şeklinde sana sunulur. Bu raporda aşağıdaki bilgileri bulman mümkün:

 • Videoların
 • Yorumların
 • Sohbet geçmişi
 • Satın alma geçmişi
 • Beğendiklerin
 • Favori listen

 

TikTok verileri nasıl indirilir?

Platform, kullanıcıların gizliliğine önem verdiğini göstermek adına topladığı ve sakladığı verileri paylaşır. Bunları bir TXT veya JSON dosya formatında alman mümkün. Aşağıdaki adımları izleyerek verilerini talep edebilirsin.

1. Uygulamayı aç ve sağ alt köşedeki Profil simgesine tıklayarak kişisel sayfana gir.

tiktok-verileri-indirme

2. Sağ üst köşedeki üç çizgili menü simgesine dokun, Ayarlar ve Gizlilik bölüme git.

tiktok-verileri-indirme

3. Hesap seçeneğine tıkla.

tiktok-verileri-indirme

4. Burada Verilerinizi İndirin seçeneğine dokun.

tiktok-verileri-indirme

5. Dosya formatını seçmeyi unutma ve Veri Talep Et düğmesine dokun.

tiktok-verileri-indirme

6. Veri talebin alınacak ve aynı sayfadaki Verileri Yükle sekmesine girdiğinde dosyan hazır olduğunda indirilebilir hale gelecek. Buradan dosyayı indirip inceleyebilirsin.

  tiktok-verileri-indirme🤠 Bir değişikliğe gitmek istiyor ve TikTok kullanıcı adı nasıl değiştirilir bilmiyorsan ilgili blog yazımızı şimdi incele.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok ile ilginç videolar düzenleyebilir, inanılmaz efektler uygulayabilir ve sevdiğin müzikleri ekleyebilirsin. Milyonlarca şarkı ve ses efektinin olduğu zengin bir kütüphanesi var. Videolarını diğer sosyal ağlarda da paylaşabilir ve yeteneklerini gösterebilirsin.

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?
Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?

Başka platformlarda paylaşmak ya da Android cihazına kaydetmek için filigran olmadan TikTok’tan video mu indirmek istiyorsun? Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir merak edenler için farklı yöntemlerin yer aldığı bir rehber hazırladık. Detaylar için okumaya devam et! F…

Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?
Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?

Instagram platformu kullandıkça tercihlerin, neleri beğenip beğenmediğin nasıl zaman geçirdiğin ile ilgili kişisel verilerini toplar. Bu veriler doğrultusunda önerilerde bulunur. Instagram arama önerilerini silmene imkan tanır. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et…